Aktualitātes  
0
114

10 galvenie iemesli, kāpēc tev vēljoprojām nav draudzenes (un kā to mainīt)

Vai tu bieži domā par to, kāpēc ir tik grūti atrast sev draudzeni? Tu zini, ka esi diezgan foršs puisis, un tev pat iespējams pagātnē ir veicies izveidot attiecības. Bet šobrīd tas šķiet kā neiespējamā misija! Ir daži galvenie punkti, kuri var būt par iemeslu tam, ka tev nav draudzenes.

Daži no iemesliem ir neuzticēšanās sievietēm, personiskas problēmas, kas neļauj satikt sievietes, un vienkārši iekļūšana tā sauktajā “friend zone”. Par laimi, šīs ir problēmas, kuras var viegli novērst. Aprakstīšu katru no tām un pastāstīšu, kā ar tām tikt galā, lai tu varētu iegūt savu sapņu draudzeni.

Tu nezini, kā flirtēt

kāpēc tev vēl joprojām nav draudzenes

Tas līdz šim ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc vairums puišu nevar iegūt draudzeni. Viņi vienkārši nezina, kā veiksmīgi flirtēt.

Efektīvs un pareizs flirts ir mākslas veids. Nav svarīgi, vai esi izskatīgs vai nē. Ja tu zināsi, kā flirtēt un darīsi to labi, tu lielai daļai sieviešu šķitīsi pievilcīgs.

Tāpēc es tev no sirds iesaku iemācīties pareizi flirtēt ar sievietēm. Tā ir prasme, kas noderēs visai dzīvei, nevis tikai draudzenes iegūšanai.

Es to saku tāpēc, ka puišiem jāturpina flirtēt ar savām draudzenēm un sievām pat tad, ja viņi attiecībās jau ir ilgu laiku. Neliels flirts paspilgtina ikdienu un uztur dzirksti dzīvu.

Flirts gluži vienkārši ir pareiza ķermeņa valoda. Izveido acu kontaktu, pieliecies viņai nedaudz tuvāk vai pieskaries viņas rokai, kad sarunas laikā izsaki savu viedokli. Vari arī flirtēt, ķircinot viņu un jokojoties. Ikvienam ir savs flirta stils, tāpēc atrodi savu stilu un praktizē to ar ikvienu, kam tas patīk.

Tu esi pārāk nervozs, satiekoties ar sievietēm

kāpēc tev vēl joprojām nav draudzenes

Otrs lielākais iemesls, kāpēc tev vēl joprojām nav draudzenes, ir trauksme.

Trauksme ir kā milzīgs melns mākonis, kas karājas virs tavas galvas un neļauj būt tev pašam un atslābināties cilvēku tuvumā. To izraisa vairākas lietas. Bet iepazīšanās kontekstā tas parasti notiek tāpēc, ka tu vairākas reizes esi piedzīvojis noraidījumu.

Trauksme ietekmē visu, ko dari, un liek tev nopietni šaubīties par sevi un katru lēmumu, ko vēlies pieņemt.

Varbūt es viņai nepatikšu? Varbūt es pateikšu ko stulbu? Ko darīt, ja viņa domā, ka esmu dīvains? Kāpēc es nevaru iegūt draudzeni kā visi pārējie? Kāpēc lai viņa gribētu runāt ar tādu puisi kā es?

Ja šie un līdzīgi jautājumi izklausās pazīstami, iespējams, tu sieviešu klātbūtnē uztraucies vairāk nekā vajadzētu.

Tātad, kā ar to tikt galā?

Ja jūti, ka tava trauksme tevi beidz nost, tev var noderēt profesionāla palīdzība. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, ja esi noraizējies kādas negatīvas pagātnes pieredzes dēļ.

Tomēr ir iespējams arī atbrīvoties no trauksmes, izmantojot dažādas darbības. Ja pietiekami bieži pakļausi sevi kādam konkrētam stresoram, piemēram, sarunai ar sievietēm, laika gaitā šī trauksme pakāpeniski mazināsies. Mēģini runāt ar dažādām sievietēm, pat ja viņas nav tavā gaumē, lai praktizētu savas sociālās prasmes.

Vari arī mainīt savu domāšanu par to, kāpēc esi uztraucies. Tā vietā, lai domātu par to, kas var noiet greizi, koncentrējies uz to, kas labs varētu notikt.

Atceries, ka tu vienkārši runā ar cilvēku, kurš ir tāds pats kā tu. Sliktākais, ko viņa varētu darīt, ir tevi noraidīt, un pat tad šis gandrīz svešā cilvēka noraidījums nav nekas tik liels, lai tas tevi ietekmētu.

Tu liec sievietes uz pjedestāla

kāpēc tev vēl joprojām nav draudzenes

Tā ir milzīga problēma puišiem, kuri domā, ka sievietes, īpaši tās, kuras ir skaistas, ir ārpus tavas līgas.

Bet patiesība ir tāda, ka sievietes ienīst, ja puiši izmisīgi vēlas viņām izdabāt, it īpaši, ja viņi to dara tāpēc, ka viņa ir skaista.

Sieviešu nolikšana uz pjedestāla ir līdzīga viņu objektivizācijai. To darot, tu neizturies pret viņu kā pret parastu cilvēku, bet kā pret “pilnības” simbolu. Sievietes vēlas, lai jūs viņas iepazītu, nevis iztēlotos viņas kā savas sapņu meitenes.

Kad sāc viņu iztēloties kā savu ideālo draudzeni, tu ignorē to, kas viņa patiesībā ir. Un, kad tu beidzot ieraugi, ka viņa nav ideāla, tu neizbēgami izjūti vilšanos. Lai izvairītos no šīs vilšanās, uzskati viņu par nepilnīgu, unikālu cilvēku, kuru tāpat ir vērts iepazīt. Izturies pret viņu kā pret līdzvērtīgu. Viņai būs vieglāk cienīt arī tevi, jo tu viņu nenostādīsi uz pjedestāla.

Tu nerūpējies par sevi

Vēl viens iemesls, kāpēc tev nav draudzenes, ir tas, ka tu, iespējams, nerūpējies par sevi un savu ķermeni.

Ir pārāk daudz sliņķu, kuri ienīst savu izskatu, bet neko nedara, lai mainītu situāciju. Un tad viņi raud par to, ka nevar iegūt draudzeni.

Atceries, ja tu pats sev nepatīc, kāpēc, lai tu patiktu citiem? Varbūt izklausās pārāk skarbi, bet ar kaut ko ir jāsāk!

Tāpēc pirmais solis, lai atrisinātu šo problēmu, ir atbrīvoties no sava iekšējā “slinkā bomža” un sākt rūpēties par sevi. Investē sporta zāles abonementā, dažos higiēnas priekšmetos un kvalitatīvās drēbēs. Apgriez matus vai bārdu. Tas noteikti liks tev izskatīties vīrišķīgākam.

Nav pat svarīgi, vai tu esi skaists vai ne tik glīts. Ja tu labi smaržo, izskaties tīrs, sakopts un labi ģērbies, sievietēm tu liksies pievilcīgāks.

Tu vienmēr esi negatīvs

kāpēc tev vēl joprojām nav draudzenes

Atzīsim, neviens nevēlas atrasties blakus cilvēkam, kurš vienmēr par visu smejas.

Bet vai tu vēlies pavadīt laiku ar draugu, kurš vienmēr sūdzas par visu, kas ar viņu dzīvē ir noticis nepareizi? Protams, nē! Un tas pats attiecas uz sievietēm.

Tāpat kā trauksmes gadījumā, ja tava negativitāte jūtas nepārvarama, iespējams, labāk ir konsultēties ar speciālistu. Bet, ja ‘pa dzīvi’ esi pesimistisks cilvēks, mēģini vismaz mazināt negatīvismu, ko tu izstaro.

Pirms tuvojies sievietei, paturi prātā, ka viņa, ļoti iespējams, tevi atraidīs, ja katra teikuma galā turpināsi sūdzēties. Mēģini domāt par kaut ko pozitīvu, kas ar tevi nesen ir noticis, vai par kaut ko, kas tev patiešām patīk, un runā par to.

Viņa noteikti uztvers tavu pozitīvo attieksmi. Tas arī ļaus viņai redzēt tavu labāko pusi, kas viņai varētu šķist pievilcīga.

Tu “smirdi pēc izmisuma”

Nav nekā nepievilcīgāka par vīrieti, kurš ir izmisumā. Izmisums ir pretējs vīrišķībai.

Tas var izpausties dažādos veidos, taču bieži vien puiši izmisīgi vēlas nodarboties ar seksu. Viņi to darīs ar visu, kas kustas. Un viņi darīs jebko un visu, lai tikai tiktu pie seksa.

Tas parāda, ka tev ir nulle standartu, un tas ir neticami nepievilcīgi!

Vēl viens veids, kā izmisums izpaužas, ir tad, kad puiši pārāk cenšas izpatikt sievietēm. Manipulējoša sieviete to var izmantot savā labā. Bet jebkura cita sieviete novērsīsies no tevis.

Tātad, kā izvairīties no šīs kļūmes?

Sāc ar augstākiem standartiem ne tikai izskatam, bet arī visam komplektam. Neesi īpaši jauks tikai tāpēc, ka ar tevi runā sieviete. (BET tāpat der atcerēties par pieklājības normām!) Tā vietā iepazīsti viņu un izlem, vai vēlies viņu ‘aplidot’.

Nekrīti kuras katras nagos. Cieni sevi! Sievietes redzēs, ka tu sevi novērtē, un tas ir viens no veidiem, kā piekļūt viņas sirdij.

Tu esi pārāk nedrošs

Nedrošība izpaužas dažādos veidos. Visbiežāk sastopamās pazīmes ir pārāk greizsirdīgs, pārāk kontrolējošs, tāds, kas nemitīgi alkst pēc uzmanības, pasīvi-agresīvs, pārāk atkarīgs utt.

Atbrīvoties no dažādām nedrošībām, ja tādas ir, ir grūts process. Bet to var izdarīt ar profesionāla terapeita palīdzību.

Vēl viens ātrs veids, kā atbrīvoties no nedrošības, ir iemācīties būt līdzjūtīgam pret sevi. Pārtrauc būt tik skarbs pret sevi par lietām, kuras tu nevari mainīt. Mēģini apklusināt to balsi savā galvā, kas saka, ka neesi pietiekami labs. Pēc tam sāc koncentrēties uz pozitīvajām īpašībām, tām, kuras tevī mīl tavi draugi un ģimene.

Atceries, ka tu neesi tik slikts, kā domā, tikai tāpēc, ka tev nav draudzenes.

Tu pārāk ātri padodies

Kad puiši vēlas satikt sievietes, viņi dodas uz atbilstošām vietām – bāriem, pasākumiem, klubiem. Bet, kad viņi tiek dažas reizes noraidīti, viņi padodas.

Neesi tāds.

Atteikums ir parasta iepazīšanās procesa sastāvdaļa. Visi tiek noraidīti, un tajā nav nekā slikta. Dažreiz noraidījums pat nav tava vaina. Varbūt tu vienkārši uzrunāji kādu, kura meklē cita rakstura cilvēku, un tas ir normāli.

Vienmēr būs cilvēki, kuriem tu vienkārši nepatiksi, neatkarīgi no tā, kas tu esi, neatkarīgi no tā, kā tu izskatīsies un neatkarīgi no tā, ko tu darīsi. Vienkārši pieņem to, neļauj tam tevi ietekmēt.

Nākamreiz, kad saņem atteikumu, ievēro, ko vari uzlabot un pielāgot. Mācies no savām kļūdām, tad izmēģini citu pieeju. Galu galā tu satiksi sievietes, kurām patiks tava pieeja.

Tu vienmēr iestrēgsti “draugu zonā”

Vai tu pastāvīgi iestrēgsti “friend zone” lauciņā?

Vai esi aizdomājies par to, ka, lai viņa vēlētos tevi seksuālā ziņā, tev ir jāparāda viņai, ka arī tu viņu vēlies tādā pašā nozīmē?

Patiesība ir tāda, ka šī ir viena no lielākajām problēmām, kas daudziem vīriešiem rodas iepazīšanās laikā. Viņš turpina sarunāties ar meiteni, kas viņam patīk, taču nekad viņai nepieskaras, netuvojas un nedara neko tādu, ko draugs nedarītu. Tas nerada nekādu seksuālu spriedzi.

Un tad viņš izliekas pārsteigts, ka meitene pret viņu neko nejūt.

Lai to labotu, tev ir jāpieņem, ka sievietēm ir arī seksuālā puse. Tev arī jāpieņem, ka esi seksuāla persona, un nekad to neslēp no sievietēm. Un, lai gan tu negribi, lai viņa domātu, ka viss ko tu vēlies, ir tikai sekss, neiekāp otrā grāvī – neizliecies, ka tev sekss nav ienācis prātā, esot viņai blakus.

Nebaidies tuvoties viņai, runāt ar viņu par seksu un uzsākt flirtu. Tas ir vienīgais ceļš uz fiziskām attiecībām.

Tu viņai vienkārši nepatīc

Iepazīšanās pasaulē ir daudz pagriezienu, un viens no tiem ir šāds: sievietēm, kas tev patīk, nepatīk tādi puiši kā tu.

Mums visiem ir savs tips, un tas ir pilnīgi normāli. Tomēr vienmēr pastāv iespēja, ka mūsu tipi ir tie, kuri, visticamāk, mūs noraida.

Varbūt tu esi ļoti jauks, kārtīgs puisis, taču visas meitenes, kuras tev patīk, dod priekšroku skarbajiem puišiem ar tetovējumiem. Un tā nepavisam nav tava vaina.

Kā izkļūt no šī domāšanas veida? Neieliekot sevi rāmī!

Protams, tev vajadzētu ievērot savus standartus. Bet problēma slēpjas tajā, ka tu mēģini tuvoties tikai viena veida sievietēm. Lai to labotu, mēģini vērsties pie sievietēm, kuras nav tavs parastais tips. Ja tev patīk blondīnes, mēģini tuvoties brunetēm. Un, ja tev patīk kautrīgas meitenes, mēģini patērzēt ar draisku, ekstravertu meiteni.

Tas var tev parādīt, ka tu vari piesaistīt sievietes, kas neatbilst taviem parastajiem kritērijiem. Tas parāda, ka tev ir atvērts prāts un spēja skatīties garām virspusējām iezīmēm, jo tev vairāk rūp tas, kas viņa ir kā personība.

Vīrietis atklāj, kā ir dzīvot ar ārkārtīgi mazu dzimumlocekli un kā tas ietekmē viņa seksuālo dzīvi

Anonīms stāsts: “Iemīlējos savas labākās draudzenes puisī”

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6989
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3793
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2439
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1712
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
483
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
622
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?