Aktualitātes  
0
344

10 orgasma metodes sievietēm, kuras jums vajadzētu izmēģināt šovakar (un katru nakti)

Pārāk bieži tiek stāstīts par to, kā sievietei apmierināt vīrieti. Šādās runās tiek uzsvērts, kā sagādāt baudu vīrietim, savukārt, kā to piedzīvot sievietei, nereti paliek nepateikts. Par laimi, sabiedrība attālinās no šī novecojušā, patriarhālā skatījuma un sāk saprast, ka sievietes orgasms ir tikpat svarīga seksa sastāvdaļa un tai jākļūst par prioritāti. Šajā rakstā apskatīsim 10 orgasma metodes sievietēm.


Atšķirība starp vīriešu un sieviešu orgasmiem saglabājas arī mūsdienās: žurnālā “Archives of Sexual Behavior” publicētā 2017. gada pētījuma dati liecina, ka tikai 65% heteroseksuālu sieviešu piedzīvo orgasmu katra dzimumakta laikā, savukārt vīriešu vidū šis rādītājs sasniedz pat 95%, raksta womenshealthmag com. Tas, vai tam ir kāds sakars ar vēsturiski dominējošo uzskatu par seksu, ir atsevišķa raksta tēma, jo beidzot ir pienācis laiks sievietēm izlīdzināt šīs atšķirības un atgūt orgasmu.

Labās ziņas ir tādas, ka sieviešu erogēnie audi ir izkliedēti lielākā apgabalā, kas nozīmē, ka ir vairāk erogēno zonu, kas var radīt prieku un pastāv vairāk veidu, kā sasniegt kulmināciju. Tomēr, ja vēlies savam pieredzes sarakstam pievienot dažādus orgasmu veidus, ir vērts paskaidrot, ka nav tik daudz dažādu orgasmu veidu, cik ir dažādi veidi, kā to izraisīt.

“Lielākā daļa pētnieku sliecas uzskatīt, ka patiešām ir tikai viens orgasma veids, ko var sasniegt ar dažādām ķermeņa daļām,” skaidro licencēta psihoterapeite Vanesa Marina, kas specializējas seksa terapijā un ir tiešsaistes „Finishing School“ dibinātāja.

Neatkarīgi no tā, kas tev palīdz sasniegt orgasmu, zini, ka maksimālā bauda ir iespējama. Izmēģini šos 10 veidus, kā izjust svētlaimi un novērst orgasma plaisu.


1. Orgasma metodes: klitora orgasms

Klitors ir maza, ar nerviem bagāta struktūra, kas atrodas maksts atveres augšdaļā un veic vienīgo seksuālās baudas funkciju. “Ja nekad agrāk neesi piedzīvojusi orgasmu, jāsāk ar klitoru,” atzīmē V. Marina.

Orgasma metodes sievietēm
FOTO: Shutterstock

2. G punkta orgasms

G-punkts ir hipotētiska, ļoti erogēna porainu urīnizvadkanāla audu zona maksts priekšējā sienā, ko var stimulēt seksuālās aktivitātes laikā. Tas ir sievietes ekvivalents prostatai.

3. Jaukts orgasms

Jaukts orgasms ir klitora un cita veida stimulācijas kombinācija, kas, kad esi apguvusi klitora orgasmu, var parādīt, kuras citas tava ķermeņa daļas ir jutīgas. Teorētiski jauktu orgasmu var panākt, vienlaikus stimulējot krūtsgalus un klitoru, taču visizplatītākā kombinācija ir klitors un G punkts.

4. Orgasma metodes: anālais orgasms

Ir kopīgi nervi, kas iet no taisnās zarnas priekšējās sienas līdz makstij. Tātad sievietes var seksuāli uzbudināties arī no taisnās zarnas stimulācijas. Turklāt klitora kājas sniedzas līdz pat tūpļa atverei, tāpēc “aizmugurējo durvju” stimulācija var uzbudināt arī klitoru.

5. C-punkta (dzemdes kakla) orgasms

C punkts ir dzemdes kakls, kur atrodas nervu gali, kas atrodas pašā dzemdes kaklā un ap dzemdi. Sasniegt orgasmu un piedzīvot patīkamas, nevis sāpīgas dzemdes kakla sajūtas ir lielāka iespēja, ja sieviete ir ļoti uzbudināta. Tāpēc saglabā dziļu iespiešanos pašām beigām un, kad jūti, ka tuvojas orgasms, palūdz savam partnerim (vai izmanto seksa rotaļlietu vai pirkstus) stimulēt tavu dzemdes kaklu.

Orgasma metodes sievietēm
FOTO: Shutterstock

6. Krūtsgalu orgasms

Tu droši vien jau zini, kas ir krūtsgali un kur tie atrodas, taču tu, iespējams, nezini, ka daži cilvēki var gūt orgasmu tikai no to stimulācijas vien. Pieskaroties krūtsgaliem, izdalās oksitocīns, kas izraisa tādas pašas dzemdes un maksts kontrakcijas kā orgasms. Tas izraisa lielāku asins plūsmu uz dzimumorgāniem, kas var izraisīt orgasmu.

7. Ādas orgasms

Ādas orgasmu sauc arī par tirpām, un tās ir līdzīgas procesam, kas pārņem cilvēka ekstremitātes, dzirdot patiešām patīkamu dziesmu. Varbūt āda tirps, mati celsies stāvus, vai varbūt sāksi nedaudz trīcēt. Pētījumi liecina, ka ādas orgasmus visbiežāk izraisa mūzika, taču drebuļus var izraisīt arī aizraujošas filmas ainas, iespaidīgi mākslas darbi vai pat citi cilvēki, ar kuriem jūti īpašu saikni.

8. Orgasms no elpošanas

“Seksu bieži uzskata par fizisku darbību, kas saistīta ar dzimumorgāniem, taču patiesībā kaislīgākais sekss notiek starp ausīm, un to pastiprina tas, kā mēs izmantojam savu elpu un plaušas”, saka seksoloģe un grāmatas “The New Sex Bible” autore Džesika O’Reilija. “Elpošana ietekmē sajūtu interpretāciju un palīdz iedomāties stāvokli jūsu prātā, kas veicina baudu.” Tas nozīmē, ka jūs patiešām varat “elpot” līdz pašai kulminācijai un tajā pašā laikā atbrīvoties no uzmācīgām domām, kas var novērst jūsu uzmanību no baudas”, piebilst Dž.O’Reilija.

FOTO: Shutterstock

9. Orgasms caur iztēli

“Prāts kontrolē mūsu seksualitāti tik spēcīgi, ka daži cilvēki var sasniegt orgasmu tikai ar iztēles palīdzību,” atzīmē O’Reilija. Šajā gadījumā viss ir pavisam skaidrs: cilvēks nododas fantāzijām, nepieskaroties ķermenim, bet tikai sasprindzinot prāta muskuļus, kas tiek trenēti līdz kulminācijai. Iztēle bieži iet roku rokā ar elpošanu – iespējams, ka tava iztēle un ķermeņa reakcija vislabāk darbojas, ja ir iekļauti elpošanas vingrinājumi.

10. Orgasms guļot

“Abu dzimumu pārstāvji miega laikā var piedzīvot orgasmu. Smadzenēs notiek orgasms, un smadzenes naktīs ir diezgan aktīvas,” apgalvo V. Marina. “Diemžēl nav metožu, kas liktu jums gūt orgasmu miega laikā. Kad tas notiek, ir jautri, bet mēs paši neko nevaram kontrolēt, lai radītu baudu visās gulēšanas reizēs,” viņa uzsver. Žēl.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5304
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3720
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2206
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
560
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3720
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
846
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā