Stāstiņi  Aktualitātes  
0
229

60% sieviešu Latvijā neapmierina vīriešu sniegums seksa laikā

Statistika ir gaužām skarba! Latvijas vīriešiem seksā diez ko neizdodas apmierināt pašmāju sievietes – noskaidrots iepazīšanās portāla Flirts.lv veiktajā daiļajam dzimumam paredzētajā aptaujā. Pēc seksuālās dzīves ekspertes Ritas Lasmanes atzinuma – latvju daiļaviņu neapmierinātība ar seksu patiesi ir reāla problēma. Taču, kas aiz tās slēpjas? Vai tiešām pašmāju bāleliņi seksa laikā ir tik kūtri? Visas…

Statistika ir gaužām skarba! Latvijas vīriešiem seksā diez ko neizdodas apmierināt pašmāju sievietes – noskaidrots iepazīšanās portāla Flirts.lv veiktajā daiļajam dzimumam paredzētajā aptaujā. Pēc seksuālās dzīves ekspertes Ritas Lasmanes atzinuma – latvju daiļaviņu neapmierinātība ar seksu patiesi ir reāla problēma. Taču, kas aiz tās slēpjas? Vai tiešām pašmāju bāleliņi seksa laikā ir tik kūtri?

Visas pasaules baudas uz zelta paplātes

Neapmierinātība seksa laikā

Izrādās, ka veseli 60 % no aptaujā iztaujātajām sievietēm nav apmierinātas ar sava vai arī nejauši sastapta vīrieša snieguma gultā. Par šo nelāgo rezultātu izteikusies arī pašmāju seksa speciāliste Rita Lasmane. Sieviete secina, ka sieviešu neapmierinātība ar vīriešiem seksā patiesībā liecina par daiļā dzimuma nespēju noformulēt savas iegribas. “Dāmas pašas īsti nezina, ko īsti sagaida no sava vīrieša seksuālās tuvības laikā” – tā izteikusies zinošā lēdija.

Pēc ekspertes domām, sieviete bieži vien gaidot no vīrieša, ka viņš viņai uz zelta paplātes pasniegs visas pasaules baudas, aizmirstot, ka arī pašai sievietei reizi pa reizei būtu vēlams uzņemties iniciatīvu jeb vadošo lomu fiziskās tuvības laikā.

Konservatīvi vai tomēr samaitāti?

Konservatīvi vai tomēr samaitāti

Portāla Flirts.lv īstenotajā aptaujā uz jautājumu “Kā jūs novērtētu Latvijas vīriešus seksā?” tikai 37% sieviešu no iepazīšanās portāla atbildēja “lieliski”, 34% atzina, ka mūsu valsts vīrieši nav apveltīti ar īpaši labu seksuālo izdomu. 17% sieviešu uzskata, ka latvju tautu dēli ir pārāk samaitāti un nepieklājīgi neķītri, savukārt 12% daiļaviņu atzīmē, ka, viņuprāt, latviešu vīrieši ir pārlieku konservatīvi. Ei nu sazini!

Pašmāju seksa ekspertes viedie ieteikumi

Rita Lasmane

“Mīļās sievietes, vispirms noformulējiet pašas sev, ko jūs īsti gribat un ko sagaidāt no vīriešiem, tad izvēlieties tos, kas atbilst jūsu izvirzītajām prasībām” – iesaka viedā Rita Lasmane. “Un, ja šis vīrietis ir jūsu uzmanības, proti, mīlestības vērts, tad viņu var arī izglītot jūsu seksuālo vajadzību realizēšanai dzīvē. Dariet to maigi un neviens vīrietis par to neapvainosies. Jūsu bauda ir jūsu rokās” – piebilst Rita.

Savstarpēja komunikācija – atslēga uz lielo baudu

Neapmierinātība seksa laikā

Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess atzīst, ka nespēja būt atklātiem seksa jautājumos ir viens no lielākajiem šķēršļiem veiksmīgu pāra attiecību izveidošanā. “Visticamāk, daudzas sievietes, kas šajā aptaujā atzina neapmierinātību ar vīriešiem seksā, to nepasaka aci pret aci saviem seksa partneriem. Līdz ar to tālākais iepazīšanās process vai nu apstājas, vai kļūst pārāk apgrūtinošs” – secina Antess.

Veiktā aptauja arīdzan atklāja, ka vairākumam sieviešu (52%) seksā patīk maigi un saudzīgi vīrieši, katrai trešajai respondentei svarīga ir īpaši ilga priekšspēle, savukārt 42% daiļaviņu pietiktu vien ar 10 minūtēm.

Vīrieši labprāt uzklausa norādījumus

Neapmierinātība seksa laikā

Kā atzīst paši aptaujas veidotāji, konkrētās aptaujas mērķis bija mudināt sievietes aizdomāties par savu seksa baudas kvalitāti. Arī pašmāju atpazīstamākā seksa esksperte aicina dāmas kaut nedaudz pačukstēt vīriešiem priekšā, par to, ko tad skaistules pašas vēlas sagaidīt no stiprā dzimuma pārstāvjiem. “Vīriešiem īsti labi nepadodas mīklu minēšana, viņi daudz labprātāk uzklausīs tiešus un konkrētus rīcības ieteikumus” – tā vēsta Lasmane.

Jāpiemin, ka konkrētajā aptaujā piedalījās aptuveni 250 daiļā dzimuma pārstāvju. Kas to lai zina, varbūt šo dāmu brīvo meiteņu statuss uz viņu atbildēm ir atstājis zināmu iespaidu!

Lasītākie

Stāstiņi  
8
2910
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2496
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
5
1351
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1301
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
10
99
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
8
102
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Stāstiņi  
8
2910
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
7
63
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
160
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Stāstiņi  
0
143
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Aktualitātes  
5
1351
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
726
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija