Aktualitātes  
2
113

Atklāta saistība starp vīrieša deguna un dzimumlocekļa izmēru

Mēs visi esam dzirdējuši mītu, ka lielas pēdas īpašniekiem ir arī lieli dzimumlocekļi, taču ir parādījusies jauna teorija, kas liek domāt, ka tieši deguna izmēram patiesībā ir saistība ar to, kas atrodas starp kājām. Basic and Clinical Andrology publicētajā aptaujā tika mērīts izstiepts dzimumlocekļa garums (SPL) 126 pieaugušajiem vecumā no 30 līdz 60 gadiem, kā…

Mēs visi esam dzirdējuši mītu, ka lielas pēdas īpašniekiem ir arī lieli dzimumlocekļi, taču ir parādījusies jauna teorija, kas liek domāt, ka tieši deguna izmēram patiesībā ir saistība ar to, kas atrodas starp kājām.

Basic and Clinical Andrology publicētajā aptaujā tika mērīts izstiepts dzimumlocekļa garums (SPL) 126 pieaugušajiem vecumā no 30 līdz 60 gadiem, kā arī virkne citu datu, tostarp deguna izmērs, augums un svars, un tika atklāta tieša korelācija starp deguna izmēru un dzimumlocekļa garumu. (SPL tika izmantots kā etalons, jo tas parasti ir labs vidējais rādītājs tam, cik liels būs dzimumloceklis, kad tas būs piebriedis).

Īsā informatīvā videoklipā savos sociālajos kanālos ķirurgs un “jūtūberis” Dr. Anthony Youn skaidro pētījuma rezultātus, un galvenais secinājums ir sekojošs: “Vīriešiem ar lielākiem deguniem vidējais dzimumlocekļa garums bija 13 cm, bet vīriešiem ar īsāku degunu vidējais garums bija 10 cm”.

Dr. Anthony Youn joko, ka Marvel Universe varonim Nepārspējamajam Halkam, kurš filmās ir attēlots ar mīlīgu pogas izmēra deguntiņu, būtu proporcionāli ļoti mazs dzimumloceklis, bet tāds multfilmu varonis kā Butt-Head (no Beavis & Butt-Head animāciju sērijām) būtu neticami labi apveltīts.

Pētnieki secināja, ka deguna izmērs, visticamāk, ir precīzākais dzimumlocekļa lieluma rādītājs. “Fakts, ka deguna izmērs ir saistīts ar SPL, norāda, ka dzimumlocekļa garumu nevar noteikt pēc vecuma, auguma vai ķermeņa svara, bet tas jau ir noteikts pirms dzimšanas,” viņi raksta.

2 komentāri

 • 26.10.2021 17:31
  Ivo
  0

  nu žēl ka man nav liels deguns 😀 😀

 • 14.11.2021 20:55
  Jānis
  0

  Kā ar tiem kam ir apm. 20 cm. Viņu deguniem būtu jābūt kā vējrādītājiem bet tā nav.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3075
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1430
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1350
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
992
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
154
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
8
115
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
233
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
108
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
3
137
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados