Stāstiņi  
0
782

Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 1. daļa

Lai arī Jūlijas labākajai draudzenei uzbudinošas likās baznīcas, pašai Jūlijai tās bija viesnīcas. Konkrētāk, viesnīcas, kurās varēja nakšņot biznesa darījumu laikā.

Viņas attiecības ar pašreizējo vīru (otro pēc kārtas) bija sākušās kā romāns. Viņi bija strādājuši vienā un tajā pašā advokātu praksē un daudzas naktis pavadījuši, kārtojot kopīgus darījumus. Tas bija tikai laika jautājums un dažas pudeles vīna, jo kādā naktī viņi nolika malā vainas sajūtu, kāda viņiem varētu būt bijusi pret pašreizējiem dzīvesbiedriem, un kopā likās gultā. Pēc tam katra kopīgā nakts bija kaislīgu un erotisku atklājumu zviedru galds. Viņi bija pieļāvuši kļūdu, ļaujot attiecībām kļūt pārāk nopietnām, un tāpēc (pēc desmit gadu laulības un diviem bērniem) viņi savu seksuālo dzīvi varēja raksturot kā neregulāru un nepiepildītu ātro seksiņu.

Atjaunojusi karjeru, viņa atgriezās šajā vidē, un atgriezās arī šī it kā nelikumīgā satraukuma sajūta, kas rodas, kad ir aizraujošs sekss ar nepazīstamu cilvēku. Tā bija slepena ļaušanās savām vēlmēm, kamēr vīrs bija iesprūdis mājās, rūpējoties par ikdienišķām sadzīves lietām. Tā bija vēlme, padarīt citu vīrieti traku, apmierinot viņu vairāk nekā jebkad viņa paša sieva to ir darījusi.

Tas bija vilinoši

Viņas iecienītākā viesnīca bija ‘Falcon Court’. Tā bija tā, kurā viņa bija bieži uzturējusies ar savu vīru, un viņa pieķēra sevi pie domas, ka atrašanās tajā pašā viesnīcā, tajā pašā gultā/ dārzā/ trenažieru zālē/ liftā ar citu vīrieti, bija kā papildus glazūras kārta kūkai. 

Viņa bija pavadījusi šeit pāris naktis nedēļā jau gandrīz trīs mēnešus. Sākotnēji viņa bija uzjundījusi iepriekšējās sajūtas, iegādājoties nelielu vibratoru, kuru viņa turēja paslēptu savā somā. Bet, laikam ejot, sajūtas kļuva stiprākas, jo, pirmkārt, viņa saprata, ka ir radusies iespēja tās atkal piedzīvot pa īstam, un, otrkārt, bija vairāki diezgan izskatīgi vīrieši, kuri, šķiet, arī regulāri apmetās šajā viesnīcā . Jūlija nolēma, ka dzīve ir pārāk īsa, lai to nedarītu. Konkrētais brīdis, kad viņa pieņēma lēmumu, faktiski bija kāds svētdienas rīts, kad viņa gulēja uz muguras, tēlojot orgasmu, cerot, ka viņas vīrs no tā uzbudināsies, lai viņa varētu turpināt mazgāt veļu, kamēr ārā vēl spīdēja saule. 

Tajā brīdī viņa beidzot izlaida brīvībā sevī dusošo kārdinātāju. Viņa pārņēma kontroli. Viņa izlēma, ko vēlas… un viņa to arī iegūs.

Sporta zāles puiša nakts

Tajā pirmdienā viņa lika savai sekretārei veikt ierasto trīs nakšu rezervāciju ‘Falcon’ viesnīcā un pusdienas laiku pavadīja pilsētā, iegādājoties jaunu apakšveļu un nedaudz pieticīgāku sporta zāles komplektu, kas būs nepieciešams viņas otrdienas vīrietim.

Viņa viesnīcā bija noskatījusi vairākus regulārus viesus. Trīs īpaši pievilcīgus. Un viņi šeit uzturējās dažādās naktīs, kas nozīmē, ka viņa varēja satikties ar viņiem visiem, cerot panākt, lai kāds uzķeras uz viņas ēsmas, varbūt divi, bet, cerams, visi trīs. Daudzveidīga diēta vienmēr ir veselīgāka. Ak, un viņi visi nēsāja laulības gredzenus.

Šovakar bija otrdiena. Sporta zāles puiša nakts. Viņš bija jaunāks par viņu, iespējams, pat par desmit gadiem. Bet viņa joprojām izskatījās labi un uzturēja sevi formā. Viņa neplānoja spēlēt garu spēli, dažu nedēļu laikā iepazīstot viņu vai lēnām ievelkot viņu gultā. Viņa vēlējās šo vīrieti jau šovakar.

Jūlija nolēma spēlēt ledus auksto meiteni un izmantot viņu tikai savam priekam. (Trešdienas vīrietim, kurš bija apmēram viņas vecuma, viņa bija nolēmusi spēlēt viegli savaldzināmu bruneti. Kamēr ceturtdienas ēsmai, kurš arī, šķiet, bija viņas vecuma, viņa izvēlējās spēlēt pati sevi – intelektuālu, profesionālu sievieti ar slēptām seksuālām dzīlēm, kuras būs jāatklāj īstajam vīrietim.)

Misters Otrdiena

Sporta zāle nedēļas sākumā bija tikpat klusa kā parasti. Tikai viņa, Misters Otrdiena, un divi citi jauni puiši, kuri parasti devās prom precīzi sešos. Viņa varēja sajust, ka visi trīs vīrieši mielo savas acis ap viņas ķermeni, kas tik skaisti izcēlās jaunajā sporta tērpā. Bija laba sajūta atkal tikt iekārotai.

Pulksten sešos, kā uz sitienu, viņi sporta zālē palika divi vien. Viņš gulēja uz sola un cilāja virs sevis svaru stieni. Jūlija pagāja pāris soļus pa sporta zāli un nostājās viņam blakus.

Viņš paskatījās uz viņu un pasmaidīja. Viņa neatbildēja ar to pašu.

Viņš vēlējās kaut ko teikt. Viņa pielika pirkstu pie savām lūpām, lai viņu apturētu.

Tagad bija viņas kārta pārlaist savas acis pār viņa ķermeni, un viņai skats, kas pavērās. Ļoti patika. Viņai īpaši patika tas, ko viņa varēja redzēt augam viņa šortos. Viņa pastiepa roku un noglāstīja to. Lēnām. Uz augšu un uz leju visā garumā. Sajūta bija laba. Ļoti laba.

Viņš vēlreiz mēģināja runāt. Viņa vēlreiz to neļāva. Šīvakara mērķis bija viņu izmantot, nevis veidot sarunu.

Viņa novilka drēbes. Lēnām, joprojām guļot uz soliņa, viņš ar acīm tvēra katru viņas skaistā ķermeņa līkni. Viņa novilka augšdaļu. Tā kā Jūlija nenēsāja krūšturi, kailās krūtis stiepās uz augšu, velkot topu pār galvu. Viņa ar vilinošu kustību nostūma uz leju savus šortus un izkāpa no tiem. Viņa stāvēja viņa priekšā pilnīgi kaila. ‘Dabūju tevi,’ viņa pie sevis nodomāja un iekšēji pasmaidīja, sejas izteiksmei paliekot akmeņainai no ārpuses.

Viņa pārcēla vienu kāju pār viņu un nolika to uz grīdas sola pretējā pusē, lēni apsēžoties viņam virsū. Viņa berzēja sevi visā viņa piebriedušā locekļa garumā, kas joprojām bija iesprostots viņa šortos. 

Tad, pacēlusies, Jūlija izņēma to no viņa šortiem. Viņai patika tas, ko viņa turēja savās rokās. Labs garums, ciets kā granīts un skaista forma. Viņa satvēra stingrāk un glāstīja to, pilnībā sajaucot viņa prātu. Viņas roka pārvietojās visā locekļa garumā. Viņa cīnījās ar vēlmi paņemt to mutē. Jūlija nolēma šo prieku atlikt vēl vienu nakti. Viņa ar pirkstu kairināja tā galiņu, un pēc tam pavisam lēnām uzsēdās uz tā. Viņa nespēja atturēties no sirsnīgas nopūtas, jo juta, kā katrs Mistera Otrdienas daikta centimetrs ienāk viņā. 

Viņa pilēja no iekāres

Viņas kailās krūtis lēkāja steidzīgā ritmā, jājot uz viņa. Viņa ļāva viņam tās glāstīt. Viņš virpināja piebriedušos krūtsgalus starp pirkstiem, vēl vairāk palielinot viņas baudu. Kad Jūlija sajuta, ka dzimumloceklis sāk raustīties pašos dziļumos, atgrūdusi viņa rokas un iecirtusi savus pirkstus vīrieša krūtīs, viņa sāka drāzt viņu vēl stiprāk. Viņa juta sevī iešļācamies spēju strūklu, viņa gurniem asi triecoties uz augšu. Viņa iecirta savus nagus viņa krūtīs vēl dziļāk, kliegdama, ka arī viņa beidz. Tas bija labākais orgasms, kas bija piedzīvots vismaz pēdējo trīs gadu laikā. Viņa gatavojās to paglabāt atmiņā vēl ilgi.

Jūlija piecēlās kājās. Atkal viņa pretojās vēlmei nolaizīt no viņa locekļa galvu reibinošo kokteili ar viņas suliņu un viņa spermu. Viņa vienkārši uzvilka mugurā vingrošanas tērpu un, nepasakot nevienu vārdu, pameta sporta zāli, atstājot vīrieti kailu un apmulsušu, joprojām guļam uz soliņa.

Vakara noslēgums

Kad viņa pēc stundas gāja vakariņās, Jūlija un Misters Otrdiena tika apsēdināti pie blakus galdiem. Viņa izvēlējās pilnībā ignorēt vīrieti tā, it kā starp viņiem nekas nebūtu noticis. Viņa cerēja, ka ejot garām, viņš bija vērojis viņas pēcpuses skaistās, līganās kustības. Viņa šos džinsus bija izvēlējusies ar mērķi. Tāpat kā augšdaļu ar dziļu dekoltē, lai viņš šo skatu varētu baudīt no attāluma. Jūlija pielika šim vakaram treknu punktu, klaji koķetējot ar viesmīli. Attiecībās ar savu vīru viņa bija sapratusi, ka neliela greizsirdība vīrieti padara traku.

Dodoties prom no ēdamtelpas, viņa ieslīdēja krēslā blakus savam pirmajam jaunajam mīļotajam. Viņa ieskatījās viņa zilajās acīs. Viņas augšstilbu iekšpusi pārņēma tirpoņa. Viņš neuzdrošinājās runāt; viņš jau zināja noteikumus. Jūlija turpināja nesmaidīt.

“Vai tev patīk, ja tev sūkā locekli?”

Viņš pamāja ar galvu.

“Kad tava sieva to pēdējoreiz darīja?”

“Es neatceros,” viņš piesardzīgi atbildēja.

“Tad tiekamies nākamnedēļ.”

Ar šo netiešo solījumu, kas palika karājoties gaisā, viņa devās uz savu istabu, ieguva apmierinājumu no sava vibratora un izbaudīja otro dienas orgasmu, fantazējot, ko darīt nākamajā naktī ar Misteru Trešdienu.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2315
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2192
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
566
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
355
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2192
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1011
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
1143
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!