Aktualitātes  
4
151

Gultas prieki: Kas raksturīgs katrai zodiaka zīmei?

Kaisle, kontrole, fantāzijas  – noskaidro, kas raksturīgs tavai zodiaka zīmei. Kura ir tā horoskopa zīme, kuras raksturojums vilina tevi visvairāk? Ko par seksualitāti saka zvaigznes, lasi zemāk.

Auns (21. marts – 20. aprīlis)

Tev patīk vienkāršs un paredzams sekss, jo nekas nav labāks par pašiem pamatu pamatiem. Dažreiz gan kaisle pārņem vadību un starp palagiem ir vēlme kļūt par vislabāko, un izmēģināt jaunas lietas. Prieks par to, ka tavs partneris ir apmierināts, ir pati lielākā dāvana. 

Vērsis (21. aprīlis – 20. maijs)

Tev patīk atteikties no kontroles un ļaut partnerim uzņemties vadību. Tikt pakļautam tev šķiet vilinoši, tāpēc tu būtu ar mieru eksperimentēt pat ar acu aizsiešanu un roku dzelžiem. Ja kopā ar partneri esi izlēmis pamēģināt kādu BDSM tehniku, neaizmirstiet pārrunāt robežas, drošības vārdus un citas vajadzības. 

Dvīņi (21. maijs – 20. jūnijs)

Neviens nešaubās, ka tu esi tas, kurš savu pļāpāšanas tieksmi ievilks arī gultā. Tu esi tas, kuram patīk ‘netīrās sarunas’, un tu ļoti labprāt atbalsti arī seksu pa telefonu vai seksīga rakstura īsziņas. 

Katrai zodiaka zīmei raksturīgās iezīmes

Vēzis (21. jūnijs – 20. jūlijs)

Pateicoties sev raksturīgajai atbildības sajūtai, tu mīlas nodarbēm pieej ar īpašu centību. Vēži ir arī ļoti kaislīgi un mīloši; tomēr viņi pretī vēlas tādas pašas nesavtīgas rūpes, tāpēc viņiem ir ļoti svarīgi atrast kādu, kam šī “došanas un saņemšanas” attieksme patīk tikpat ļoti kā viņiem.

Lauva (21. jūlijs – 21. augusts)

Tevi uz guļamistabu vilina jebkura kaisles dzirkstelīte. Tu esi izteikts dominants, tāpēc ir svarīgi, ka vari kontrolēt visu notiekošo. Tev ir svarīgi pārliecināties, ka ir apmierinātas tavas vajadzības, bet ir nepieciešams atcerēties arī par partneri. Sekss ir ‘divvirzienu iela’!  

Jaunava (22. augusts – 22. septembris)

Lai gan esi noteiktības un grafiku piekritējs, tu esi pārsteidzoši seksuāli atvērts. Lielāku baudu tev sniedz sekss vietās, kurās ar savu partneri varat tikt pieķerti, jo nekas taču nav satraucošāks un interesantāks par to! Kamēr vien atrodies tīrā telpā, tu esi gatavs izmēģināt jebko. 

Katrai zodiaka zīmei raksturīgās iezīmes

Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Tavas galvenās erogēnās zonas ir galva un dibens, tieši tāpēc tev patīk intīmajām nodarbēm pievienot vieglus pērienus un matu satveršanu. Izmēģinot dažādas pozas un pievienojot šīs vēlmes, tavi orgasmi guļamistabā kļūst sprādzienbīstami. 

Skorpions (23. oktobris – 22. novembris)

Sasodīts! Baumas ir patiesas! Tu tiešām esi visvilinošākā zodiaka zīme, un vakars gultā ar tevi noteikti netiks aizmirsts. Tas, kas tevi uzbudina visvairāk, ir intensīva priekšspēle. Domāšana par gaidāmo turpinājumu, liks tirpām skriet gan pār tavu, gan partnera muguru. 

Strēlnieks (23. novembris – 20. decembris)

Protams, nav noslēpums, ka tu esi tas, kuram patīk no dzīves iegūt visvairāk un tu dzīvi izbaudi 24/7. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tevi saista seksa rotaļlietas (gan savai, gan partnera labsajūtai), lai gūtu maksimālu baudu. 

Mežāzis (21. decembris – 19. janvāris)

„Strādā cītīgi, baudi vēl cītīgāk” ir tava devīze, tāpēc nav brīnums, ka tev patīk nodoties visām seksuālajām baudām, ko vien iespējams izbaudīt. Visvairāk tu izbaudi seksuālās aktivitātes, kuras liek tev justies svarīgam. Garastāvokļa izmaiņas noteikti neizmaina tavas seksuālās vēlmes un darbības, tāpēc sekss ar tevi ir kā liels piedzīvojums.   

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Tu esi cilvēks, kurš uzbudinājumu gūst skatoties uz citiem vai esot darbībā pašam, kamēr uz tevi skatās citi. Tu esi arī tas, kuram patīk eksperimentēt ar dažādām pozām un fetišiem.

Zivis (19. februāris – 20. marts)

Guļamistaba ir tā vieta, kur vari ļaut vaļu fantāzijai. Tava enerģija ir kā hameleons, kas nozīmē, ka starp palagiem vari būt jebkurš vai jebkas, kas vien vēlies būt. Kopā ar savu partneri vari brīvi izbaudīt lomu spēles un visas seksa fantāzijas.

4 komentāri

 • 21.01.2022 09:45
  hmm
  0

  Taisnība par skorpioniem!! Es esmu skorpions!!!!

 • 21.01.2022 17:44
  vienmersex
  0

  Nedomaju ka seksa jabut saderibai horoskopiem, lai būtu kvalitativs sekss.
  Tas neko neizsaka,pashiem jarupejas par kvalitativu sexu.

  • 25.01.2022 00:45
   Oļegs
   0

   Protams ka jābūt saderībai…… Piemēram zivs ar aunu nekam neder kopā…..Auns tak neleks ūdenī lai jātos, un otrādi……

  • 25.01.2022 07:58
   Olga Volga
   0

   bulšits ir viss tas horoskops- jo tas tiek rakstīts ta- ka katrs spēj atrast katra horsokopa kaut ko it ka par sevi

   ( cita runa- ja individuāļi astroliģiska karte sastādīta- JO- ja jau meness cikli un zvaigžnu stāvoklis ietekme pat paisumu, begumu okeāna, orkanus un vetras- tad ar ko cilvēks atsķirīgs? Zvaigznu stavoklim dzimsanas brīdī sava ietekme kauč kada jau ir- bet ne tik liela- ka lai pēc tas dzīvotu ka ĀMEN Baznīcā)

   tad jau visi cilvēki būtu iedalīti 12 tipos- ne pa labi, ne pa kreisi

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4528
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1428
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1330
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
219
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
313
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
285
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
343
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
349
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā