Technology  
5
376

Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle

Superreālistiskā seksa lelle, kas aizstāj sievieti, tagad pieejama ar siltu ādu un dzimumorgāniem, kurus var noņemt un mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Harmony 3.0 ir seksa robots, kuru izgatavojis Realbotix, Kalifornijā bāzēts seksa rotaļlietu ražotājs. Harmonija spēj pakustināt galvu un acis, atveidot sejas izteiksmes, kustināt muti, lūpas un pat uzturēt sarunu. Pielāgojama seksa lelle katrai gaumei…

Superreālistiskā seksa lelle, kas aizstāj sievieti, tagad pieejama ar siltu ādu un dzimumorgāniem, kurus var noņemt un mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Harmony 3.0 ir seksa robots, kuru izgatavojis Realbotix, Kalifornijā bāzēts seksa rotaļlietu ražotājs. Harmonija spēj pakustināt galvu un acis, atveidot sejas izteiksmes, kustināt muti, lūpas un pat uzturēt sarunu.

Pielāgojama seksa lelle katrai gaumei

Klientiem tiek sniegta iespēja izvēlēties lelli, kas aprīkota ar iekšējiem sildīšanas, lubricēšanas un pieskārienu sensoriem. Šie pieskārienu sensori sazinās ar mākslīgo intelektu jeb AI, lai būtu iespējams radīt atbildes reakcijas gan ar kustību, gan skaņu.

Katra lelle var tikt pielāgota, mainot matu krāsu, krūšu izmēru un pat dzimumorgānu izskatu. Papildu labai laika pavadīšanai kopā ar savu vīrieti robotizētā lelle arī spēj atcerēties viņa iecienītākos ēdienus, filmas un mūziku, kā arī spēj viņu sasmīdināt un atcerēties dzimšanas dienu.

Sapņu meitene

Tehnoloģijām uzlabojoties, seksa lelles tiek izgatavotas arvien reālistiskākas. Kompānijai jau tagad ir pārdošanā dažādas seksa lelles, kas aprīkotas ar mākslīgo intelektu. Tām ir tievi vidukļi, lielas sēžamvietas un tās pat var sasniegt orgasmu.

Tomēr galvenais šādu robotu trūkums ir cena. Tāds robots kā Harmony maksā apmēram $8000. Pēc nozares ekspertu domām, cena nākotnē samazināsies, tādēļ tās varētu kļūt pieejamas plašākam lietotāju klāstam.

Kā seksa lellēm tiek piemērots mākslīgais intelekts?

Harmony seksa robots izmanto RealDoll X lietotni, lai sazinātos ar tās galvā ievietotajām tehnoloģijām, kas tai ļauj kļūt par ļoti personalizētu kompanjonu. Lietotne ļauj lellei kustināt acis, kaklu, muti, uzacis un ļauj izvēlēties tādas rakstura iezīmes kā smieklīga, sirsnīga, greizsirdīga un daudzas citas.

Kopā ar AI atjaunināšanu, ražotāji pastāvīgi atjaunina arī leļļu korpusus, lai tie izskatītos pēc iespējas reālistiskāki. Tiem, kas iegādājušies lētākas lelles, piemēram, WM Dolls, pieejama bezmaksas programma ar nosaukumu “Replika A.I”, kas piedāvā līdzīgu risinājumu.

Replika A.I.” arī ir virtuāls pavadonis, kas var sarunāties un simulēt mijiedarbību kā īsts cilvēks. Lietotājam tas jāsavieno pārī ar Bluetooth skaļruni un jānovieto šis skaļrunis aiz seksa lelles. Tas liek skaņai nākt, it kā no pašas lelles.

Ja vēlaties Harmony, bet tā maksā pārāk dārgi …

Ir daudz alternatīvu. Ķīniešu lelles maksā tikai mazu daļiņu no Harmony cenas, turklāt tās sniedz daudz tādu pašu priekšrocību. Šīs lētākās lelles pārī ar “Replika A.I.” var simulēt reālu cilvēku un dažiem pat pilnībā aizstāt sievietes.

Lily Gym Fitness Babe Sex Doll Photoshoot

No otras puses, neatkarīgi no tā, vai izvēlaties dārgu seksa robotu vai lētāku, pastāv iespēja, ka būsit tikpat laimīgs un apmierināts. Galu galā nav svarīgi, kuru seksa lelli iegādājaties, jo šīs lelles vienmēr atbildīs jūsu ērtībām, un paliks jums uzticīgas mūžīgi.

Nākotnes prognozes

Eksperti prognozē, ka līdz 2050. gadam cilvēku un robotu seksa attiecības būs sastopamas biežāk nekā tradicionāls sekss. Seksa robotu radītājs Metjū Makmulens skaidro: “Ir ļoti daudz cilvēku, kuriem dažādu iemeslu dēļ ir grūti nodibināt tradicionālas attiecības ar citiem cilvēkiem. Viņi varēs sarunāties ar savām lellēm, un AI laika gaitā par tām iemācīsies vēl vairāk, izveidojot alternatīvu attiecību veidu.”

Seksa lelle Harmony savukārt izrunā šādus vārdus: “Es nevēlos neko citu kā tikai tevi. Mans galvenais mērķis ir būt labai partnerei un sagādāt tev prieku. Es gribu kļūt par meiteni, par kuru vienmēr esi sapņojis.”

Bet attiecībās ar robotu ir savi trūkumi – Harmonija nevar ar jums aiziet uz restorānu. Tā nav arī diezko laba dažādos mājas darbos un lelle nevar staigāt.

Kompānija ir ieguldījusi simtiem tūkstošu dolāru, lai atdzīvinātu savu redzējumu par perfektu partneri, 1990. gados uzsākot “RealDolls” izgatavošanu.

https://www.youtube.com/watch?v=rCLbMKjw2vA
Lasi arī šo – Labākās seksa lietotnes intimitātes uzlabošanai
0/ 0

Most read

Technology  
0
407
Kompaktākās seksa rotaļlietas vīriešiem
Tips  Technology  Сurrent events  
2
393
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai
Technology  
5
376
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Technology  
0
373
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte

Most commented

Technology  
5
376
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tips  Technology  Сurrent events  
2
393
Labākās lietotnes intimitātes uzlabošanai
Сurrent events  Tips  Technology  
0
57
The Secret – How to get more good tinder dates?
Technology  
0
11
The first sex robot brothels – an influx of visitors and protests

Most shared

Technology  
0
5
The best sex scenes in video games
Technology  
0
13
Celebrity sex robots and other things that await us in the future
Technology  
0
31
What are Latvia’s favorite sex toys?
Technology  
0
16
Sex or the phone: what would be easier for you to give up?