Aktualitātes  
2
142

Kā atpazīt, ka vīrietim ir tieksme uz neuzticību?

Lai gan pastāv atvērtā tipa attiecības, kurās partnerim ir ļauta pilnīga seksuāla brīvība, šādas attiecības joprojām ir pieņemamas tikai dažiem. Visbiežāk, uzzinot par partnera neuzticību, nākas izvēlēties starp diviem sāpīgiem lēmumiem – šķirties vai samierināties ar šādu apstākli. Mazāk sāpju piedzīvosi, ja iespējamās neuzticības pazīmes atpazīsi jau attiecību sākumā.

Kāpēc vīrieši ir neuzticīgi?

Mēdz teikt, ka lielākā daļa vīriešu sper sānsoli tad, ja viņus tagadējās attiecības neapmierina. Un tiešām, ir vīrieši, kuriem ar vienu sievieti vienkārši nepietiek un kuri krāpj nepārtraukti. Bieži vien šāda uzvedība viņiem šķiet normāla, jo tā rīkojās viņu vecāki vai vecvecāki.

Dažiem vīriešiem ir spēcīga seksuālā vēlme, ko viņi nespēj kontrolēt. Viņi tā ceļ savu pašcieņu, sakot, redz, kāds es esmu mačo!

Trešajiem tas ir hobijs vai brīvā laika pavadīšanas veids, tas pats, kas pastmarku kolekcionēšana, kultūras pasākumu apmeklēšana vai pārgājieni dabā.

Gadās arī, ka vīrietis pats neizrāda iniciatīvu attiecībās ar sievietēm, bet nespēj viņām pateikt “nē”, jo ir pārliecināts, ka tas ir nepieklājīgi.

Jebkurā gadījumā neuzticība ir ētikas un morāles jautājums. Ja cilvēkam ir pieņemami būt neuzticīgam, viņš to arī darīs. Ja tas ir nepieņemami, viņš atturēsies pat tad, ja būs kārdinājums.

Starp citu, pēc psihologu domām, visiem donžuāniem ir līdzīgas uzvedības īpašības, pēc kurām var paredzēt, vai partneris būs lojāls.

Kad neuzticība ir norma

Šāda veida vīriešiem šajā jautājumā parasti ir iedibināta filozofija un viņi cenšas ar to mierināt savu partneri attiecību sākumā. Piemēram, viņiem patīk sludināt, ka pasaule ir daudzšķautņaina un ir jācenšas izmēģināt tik daudz iespēju, cik tā piedāvā. Viņi vienkārši ir pārliecināti, ka viņiem ir tiesības satikt vairākas sievietes vienlaikus, nevis būt lojāliem tikai vienai.

Es būšu uzticīgs, ja iemīlēšos

Šāds vīrietis var jums pastāstīt, ka viņam ir bijušas daudzas sievietes, un viņš visas ir krāpis, bet, ja tiktu atrasta “tā īstā un vienīgā”, tad gan viņš būtu uzticīgs. Taču diez vai šis vīrietis turēs savu solījumu, jo ir pieradis dzīvot citādāk, pat ja patiesi, kā pats saka, reiz iemīlēsies.

Viņš interesējas par citām sievietēm

Ja vīrietim patīk aplūkot skaistu sieviešu fotogrāfijas un varbūt pat rakstīt komentārus zem tām, tam jau vajadzētu radīt aizdomas. Vēl vairāk vajadzētu satraukties, ja šis vīrietis uz ielas ar skatienu pavada ikvienu simpātisku garāmgājēju vai, apmeklējot kafejnīcu, pēta citas apmeklētājas, nevis koncentrējas uz tevi. Dažreiz viņš pat var flirtēt ar citu sievieti savas partneres priekšā un pēc tam skaidroties: “Starp mums nekā nebija! Es biju tikai nedaudz piedzēries.”

Vīrietis ir neveselīgi greizsirdīgs

Ja vīrietis, ar kuru nupat ir uzsāktas attiecības, uz tevi ir ļoti greizsirdīgs – pārbauda tavu mobilo telefonu, sociālos tīklus, kontrolē, ar ko un kā pavadi laiku, taisa skandālus par tavu runāšanu ar citiem vīriešiem, pat ja tā ir pavisam nevainīga saruna ar laimīgi precējušos darba kolēģi, pastāv liela varbūtība, ka viņš pats mēdz būt neuzticīgs. Tāpēc arī no savas partneres viņš sagaida to pašu.

2 komentāri

 • 02.03.2022 21:22
  Del
  0

  kaut kur lasiju ka tieksme uz sānsoļiem ir iekodēta gēnos…

 • 03.03.2022 08:04
  Putns
  0

  Nu nē. To nosaka ienākumu līmenis, emocionālas problēmas, alkohola un citas atkarības.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5980
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2509
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1638
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
1520
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
342
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
537
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
430
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
407
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
213
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
224
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
10
486
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
1
470
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?