Aktualitātes  
2
122

Kā atpazīt, ka vīrietim ir tieksme uz neuzticību?

Lai gan pastāv atvērtā tipa attiecības, kurās partnerim ir ļauta pilnīga seksuāla brīvība, šādas attiecības joprojām ir pieņemamas tikai dažiem. Visbiežāk, uzzinot par partnera neuzticību, nākas izvēlēties starp diviem sāpīgiem lēmumiem – šķirties vai samierināties ar šādu apstākli. Mazāk sāpju piedzīvosi, ja iespējamās neuzticības pazīmes atpazīsi jau attiecību sākumā.

Kāpēc vīrieši ir neuzticīgi?

Mēdz teikt, ka lielākā daļa vīriešu sper sānsoli tad, ja viņus tagadējās attiecības neapmierina. Un tiešām, ir vīrieši, kuriem ar vienu sievieti vienkārši nepietiek un kuri krāpj nepārtraukti. Bieži vien šāda uzvedība viņiem šķiet normāla, jo tā rīkojās viņu vecāki vai vecvecāki.

Dažiem vīriešiem ir spēcīga seksuālā vēlme, ko viņi nespēj kontrolēt. Viņi tā ceļ savu pašcieņu, sakot, redz, kāds es esmu mačo!

Trešajiem tas ir hobijs vai brīvā laika pavadīšanas veids, tas pats, kas pastmarku kolekcionēšana, kultūras pasākumu apmeklēšana vai pārgājieni dabā.

Gadās arī, ka vīrietis pats neizrāda iniciatīvu attiecībās ar sievietēm, bet nespēj viņām pateikt “nē”, jo ir pārliecināts, ka tas ir nepieklājīgi.

Jebkurā gadījumā neuzticība ir ētikas un morāles jautājums. Ja cilvēkam ir pieņemami būt neuzticīgam, viņš to arī darīs. Ja tas ir nepieņemami, viņš atturēsies pat tad, ja būs kārdinājums.

Starp citu, pēc psihologu domām, visiem donžuāniem ir līdzīgas uzvedības īpašības, pēc kurām var paredzēt, vai partneris būs lojāls.

Kad neuzticība ir norma

Šāda veida vīriešiem šajā jautājumā parasti ir iedibināta filozofija un viņi cenšas ar to mierināt savu partneri attiecību sākumā. Piemēram, viņiem patīk sludināt, ka pasaule ir daudzšķautņaina un ir jācenšas izmēģināt tik daudz iespēju, cik tā piedāvā. Viņi vienkārši ir pārliecināti, ka viņiem ir tiesības satikt vairākas sievietes vienlaikus, nevis būt lojāliem tikai vienai.

Es būšu uzticīgs, ja iemīlēšos

Šāds vīrietis var jums pastāstīt, ka viņam ir bijušas daudzas sievietes, un viņš visas ir krāpis, bet, ja tiktu atrasta “tā īstā un vienīgā”, tad gan viņš būtu uzticīgs. Taču diez vai šis vīrietis turēs savu solījumu, jo ir pieradis dzīvot citādāk, pat ja patiesi, kā pats saka, reiz iemīlēsies.

Viņš interesējas par citām sievietēm

Ja vīrietim patīk aplūkot skaistu sieviešu fotogrāfijas un varbūt pat rakstīt komentārus zem tām, tam jau vajadzētu radīt aizdomas. Vēl vairāk vajadzētu satraukties, ja šis vīrietis uz ielas ar skatienu pavada ikvienu simpātisku garāmgājēju vai, apmeklējot kafejnīcu, pēta citas apmeklētājas, nevis koncentrējas uz tevi. Dažreiz viņš pat var flirtēt ar citu sievieti savas partneres priekšā un pēc tam skaidroties: “Starp mums nekā nebija! Es biju tikai nedaudz piedzēries.”

Vīrietis ir neveselīgi greizsirdīgs

Ja vīrietis, ar kuru nupat ir uzsāktas attiecības, uz tevi ir ļoti greizsirdīgs – pārbauda tavu mobilo telefonu, sociālos tīklus, kontrolē, ar ko un kā pavadi laiku, taisa skandālus par tavu runāšanu ar citiem vīriešiem, pat ja tā ir pavisam nevainīga saruna ar laimīgi precējušos darba kolēģi, pastāv liela varbūtība, ka viņš pats mēdz būt neuzticīgs. Tāpēc arī no savas partneres viņš sagaida to pašu.

2 komentāri

 • 02.03.2022 21:22
  Del
  0

  kaut kur lasiju ka tieksme uz sānsoļiem ir iekodēta gēnos…

 • 03.03.2022 08:04
  Putns
  0

  Nu nē. To nosaka ienākumu līmenis, emocionālas problēmas, alkohola un citas atkarības.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1531
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1426
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1303
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
215
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
271
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
284
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
334
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
0
361
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?
Aktualitātes  
0
251
Zinātnieki atklāj, kas patiesībā ir sieviešu ejakulācija jeb skvirts
Aktualitātes  
1
147
Mīti par prezervatīviem: vai tiem var ticēt?