Padomi  
0
110

Kas jāņem vērā, pirms iesaisties atvērta tipa attiecībās?

Ir cilvēki, kam atvērtas attiecības liekas pats piemērotākais risinājums, veidojot saistības ar otru cilvēku. Nereti šķiet, ka tad, ja abi piekrīt šādam attiecību modelim, problēmām nevajadzētu rasties, tomēr tā uzskatīt ir naivi. Laika gaitā var rasties neskaitāmi pārpratumi un domstarpības, tāpēc, pirms iesaisties atvērta tipa attiecībās, rūpīgi izvērtē šo soli, jo tas, ka partneris varētu “atnest mājās” kādu nejauku slimību, nav vienīgais, par ko vajadzētu uztraukties.

Lūk, piecas lietas, ko iesaka apdomāt pirms atvērta tipa attiecību uzsākšanas.

Veselīga komunikācija – būtiska visos attiecību modeļos

Tava un partnera komunikācijas spēja ir būtiska jebkurās attiecībās. Skaidrs, ka atvērta tipa savienība var radīt daudz pārpratumu, neskaidrību un emocionālu pārdzīvojumu. Ja tu vai partneris nespējat savas emocijas izteikt konstruktīvā un mierīgā stilā, bet mēdzat skaļi strīdēties, kliegt un ļoti spilgti izrādīt emocijas, atvērtas attiecības var nebūt piemērotas jums. Ja jums jau ir problēmas ar komunikāciju, lēmums par labu atvērtai savienībai noteikti nebūs risinājums. Padomājiet, kāpēc tieši vēlaties atvērta tipa attiecības un vai tas jums ir vajadzīgs.

Noteikumiem jābūt skaidriem jau sākumā

Vai tev ir lietas, ko nekad negribētu pieļaut attiecībās, piemēram, sekss bez emocijām ir pieļaujams, bet tu nevēlies, lai tavam partnerim izveidojas romantiska un emocionāla saikne ar kādu citu. Varbūt tev šķiet pieņemas nelielas dēkas laikā, kad viens otru ilgstoši nesatiekat. Visus noteikumus un vēlmes jums vajadzētu izrunāt, pirms tiek uzsāktas atvērtas attiecības. Pretējā gadījumā konflikti un nesaprašanās ir garantēta.

Atceries, ka realitātē tas būs grūtāk

Pat tad, ja tev šķiet, ka partnera seksuālās attiecības ar citiem tevi īpaši neietekmēs, realitātē šo situāciju pieņemt var būt daudz, daudz grūtāk. Pat, ja būsiet visu ļoti detalizēti izrunājuši, neesi pārsteigts, ka tevi satrauks kaut kas, kas iepriekš šķitis mazsvarīgs. Iespējams, tev šķita, ka gribēsi zināt par visiem partnera sakariem, bet vēlāk attopies, ka labāk justos, ja par tiem netiktu runāts. Ja tu jūti – kaut kas no iepriekš norunātā nestrādā – pārrunā to ar partneri.

Tev būs nepieciešama pārliecība par sevi

Ja zināsi, ka tavam partnerim ir arī citi sakari, pat tad, ja tie ir tikai fiziski, tu vari pieķert sevi pie domas par to, vai citi partneri viņam/viņai nav nozīmīgāki un vai kāds no viņiem nav kaut kādā veidā labāks par tevi. Esi gatavs, ka tevi var nomākt domas par to, kas ir tas, ko partneris meklē citos cilvēkos un kāpēc viņam citi šķiet pievilcīgi. Bez milzu pārliecības par sevi te neiztikt.

Paturi prātā, ka atvērta tipa attiecības ir īslaicīgs attiecību modelis

Teju nekas mūsu dzīvēs nav nemainīgs, tomēr paturi prātā, ka šāds attiecību modelis var nebūt ilglaicīgs. Neesi pārsteigts, ka partneris vienā dienā pasaka – viņam pietiek. Tāpat arī nekautrējies runāt par to, ja kāds no sākotnēji uzstādītajiem noteikumiem tevi neapmierina vai arī vairs nevēlies dzīvot atvērtās attiecībās.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3782
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1748
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1541
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1277
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
360
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
300
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
141
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
368
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
377
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
170
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
2
290
Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus
Padomi  
0
256
Sekss pludmalē: ko darīt, lai jūs nepieķertu?