Stāstiņi  
1
980

Masturbēšanas misēkļi: tik briesmīgi, ka pat smieklīgi

Kas attiecas uz masturbāciju, vienkāršība garantē drošību. Bet, tā kā daudzveidība ir dzīves sāls, daudzi puiši dažādo šo rutīnu ar jauniem elementiem: eksotiskām metodēm vai dažādiem priekšmetiem, raksta Men’sHealth. Taču, lai cik dīvaini tas nešķistu, nereti no masturbēšanas var rasties arī traumas.

Lūk, kāds 28 gadus vecs vīrietis. Viņš nolēma, ka būtu lieliski ierobežot asinsriti dzimumloceklī ar plastmasas pudeli. Jums, iespējams, ir nojausma, ar ko tas beidzās. Saskaņā ar Indian Journal of Surgery, loceklis pudelē iesprūda. Tā “sažņaudza” viņa dzimumlocekli un izraisīja tūsku – pēkšņu asins uzkrāšanos orgānā, kas uzbudinājuma stāvoklī divkāršoja tā normālo izmēru. Nav zināms, vai šim incidentam bija ilgtermiņa sekas veselībai, jo pacients bija pārāk kautrīgs, lai, izrakstoties no slimnīcas, atbildētu uz ārstu jautājumiem.

Pārlieku biežas spēlītes

Pēc divu dienu vemšanas, drudža, sēklinieku maisiņa pietūkuma un muskuļu sāpēm 29 gadus vecs jaunietis beidzot nolēma vērsties pie ārsta. Tika diagnosticēja Furjē gangrēna. Tas ir rets gadījums, kad traumētie sēklinieka audi inficējas ar dažādiem mikroorganismiem. Iemesls? Viņš masturbēja tik bieži, ka berzes rezultātā caur dzimumlocekļa ādu ieguva infekciju. Viņam tika nozīmēta ārstēšana ar antibiotikām un vairākas ādas audu atjaunošanas operācijas, lai glābtu satraumēto dzimumlocekli no patogēnām baktērijām.

Lūzums no masturbēšanas

Exactly What Happens When a Guy “Breaks” His Penis, According to an M.D. |  Women's Health

Lai gan ir pieņemts domāt, ka tas ir saistīts ar trakulīgu seksu, kādā pētījumā, kas aprakstīts žurnālā Trauma and Acute Care Surgery tika konstatēts, ka ierasts sekss veido tikai 19% no visiem dzimumlocekļa lūzumiem. Iespaidīgi 60% no tiem notiek masturbējot. Kāds, jūsuprāt, ir visizplatītākais cēlonis? Saskaņā ar pētījumu tā ir “apzināta locīšana un deformācija”. Īsāk sakot, puiši pārāk stipri saspiež savu orgānu un saliec to tā, ka cilindriskās caurulītes, kas erekcijas laikā piepildās ar asinīm, plīst. Pēc pētījuma autoru domām, iekšēja asiņošana un šāda lūzuma daudzkārtējas sekas var izraisīt dzimumlocekļa disfunkciju, lai gan dzimumlocekļa lūzumu parasti ārstē bez komplikācijām.

Kokteiļu kratītājs

Masturbācijas laikā dzimumloceklis ne vienmēr saplīst ārkārtīgi enerģisku roku kustību dēļ. Saskaņā ar vairākiem pētījumiem, kas publicēti Kanādas Uroloģijas asociācijas žurnālā, daudzi vīrieši, kuri lauzuši dzimumlocekli, to ievainoja, masturbējot pie stūres. Konkrēti, pēkšņas bremzēšanas laikā dzimumloceklis ietriecās stūrē vai panelī. Ir arī gadījumi, kad dzimumloceklis salūza, atsitoties pret dušas sienu vai kokteiļu kratītāju (lai gan šeit nav sniegts detalizēts apraksts, ir skaidrs, ka mērķis bija pabeigt traukā).

Svešķermeņi

best cable for electric penis brands and get free shipping - e49ib0na

Nav vērts mēģināt kaut ko ievietot dzimumloceklī. Dažiem tas ir acīmredzami skaidrs, taču, kā norāda kāda traumatoloģijas nodaļa, kādam cilvēkam bija ideja ievietot urīnizvadkanālā elektrības vadu un tādējādi to stimulēt. Cits asu izjūtu cienītājs ievietoja dzimumloceklī auklu tik dziļi, ka tā aptinās ap urīnpūsli. Abi vīrieši brīnumainā kārtā pilnībā atveseļojās.

1 komentārs

  • 20.11.2022 12:56
    LL
    0

    brismigakais ir kad kāds pieķer

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7755
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3537
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2540
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2302
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7755
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3537
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
597
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
374
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7755
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2302
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1077
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1575
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija