Aktualitātes  
0
148

Mīļotais aiz trejdeviņām zemēm – kādas ir attiecības no attāluma?

Divi cilvēki satiekas, iemīlas un nolemj būt kopā. Bet tad, ne saukts, ne gaidīts nāk kāds lielisks darba piedāvājums. Taču – ārpus valsts. Nu kas tad tur liels, jūs domājat, mūsu mīlestība ir stipra – to pat attālums nespēs iznīdēt. Vai tiešām? Kādas tad īsti ir attiecības no attāluma? Lūk, deviņas lietas, ar kurām jāsadzīvo, ja mīļotais cilvēks mīt tālumā.

1. Attiecības no attāluma attiecības prasa resursus

Attiecībās no attāluma nāksies ieguldīt gan laiku, gan naudu – būs jānīkst lidostās un jāpērk lidmašīnas biļetes. Ne vienmēr mīļotais cilvēks spēs samaksāt ceļojuma tēriņus. Turklāt ir jāsagatavojas tam, ka lidosta kļūs par otrajām mājām – un nav būtiski, kurš pie kura lido, kuģo vai brauc ar auto. Visas šīs tikšanās, šķiršanās, asaras un skūpsti daudz labāk izskatās kino, nevis reālajā dzīvē.

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/long-distance-relationship-tips-1596222421.png

2. Randiņā dodies uz… telefonu

Attiecības no attāluma neparedz došanos uz kino piektdienu vakaros un restorāna apmeklējumu sestdienās. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir iespējams daudz – teorētiski jūs ne tikai varat saskandināt glāzes caur monitoru, bet arī kopā skatīties seriālus. Tikai vakarus, kad uz dīvāna ieritināties viens otra azotē, diemžēl tas neatsver.

3. Regulārs sekss? Kas tas tāds?

Jūs tiksieties reizi noteiktā laika posmā (piemēram, reizi mēnesī). Visu atlikušo laiku būs jāpraktizē virtuālais sekss (un atkal – sveiciens tehnoloģijām!). Protams, arī tas ir interesanti. Taču gribas arī kaut ko īstu, vai ne?

4. Draugi sāk raizēties

Tāpēc, ka esat kā salaulāti ar telefonu. Jo īpaši attālināto attiecību sākumā. Vēlies visu laiku būt kontaktā ar mīļoto cilvēku, bet kopā doties uz ballīti jūs fiziski nevarat. Un sanāk, ka mīļotais it kā ir kopā ar tevi – tavā viedtālrunī. Un ticiet, ne visi priecājas par tādu viesi.

https://lifeteen.com/wp-content/uploads/2017/10/2017-10_LT-LongDistanceDating.jpg

5. Mierina visi, kam nav slinkums

Pat tad, ja tu nelūdz un apgalvo, ka viss ir kārtībā un viss tevi apmierina, vienmēr atradīsies kāds, kurš paziņos, ka attālums pārbauda attiecības. Ticiet, tādu, kuri vēlēsies par to parunāt, būs daudz vairāk, nekā to gribētos. Un atradīsies arī tādi, kuri gribēs pārliecināt, ka tas viss ir pilnīgas muļķības un vispār nenotiek pa īstam. Vārdu sakot, būs ko turēt!

6. Tu nedzīvo realitātē

Ir divi varianti: jūs dzīvojat vai nu pagātnē, atceroties pēdējo tikšanos, vai nākotnē – domājot par gaidāmo tikšanos. Iespējams, pat ir speciāls kalendārs dienu izsvītrošanai!

7. Citi pāri raisa skaudību

Neskatoties uz to, ka apgalvo – viss ir pilnīgā kārtībā, tik un tā sirdī iezogas skaudība redzot iemīlējušos draugus, kuri dzīvo vienā pilsētā. Protams, tu neatzīsies, bet tā ir.

https://static.toiimg.com/photo/75094439.cms

8. Tikšanās pārvēršas par maratonu

Ar obligāto „must do” sarakstu, kas parasti tiek sagatavots jau laikus. Un kā nu ne, ir taču tik daudz jāpagūst izdarīt un pateikt! Galu galā bezrūpīgi izbaudīt tikšanos parasti neizdodas.

9. Tevi māc šaubas

Pat ja greizsirdības jūtas tev ir pavisam svešas, tu nevari vispār nedomāt par to, kā laiku pavada mīļotais kaut kur citā valstī un, iespējams, pat citā kontinentā. Un tas, starp citu, attiecas ne tikai uz domām, vai otrs nav “laidis pa kreisi”. Mēs dzīvojam visnotaļ interesantā pasaulē, un, ja viņš pus dienu nav devis par sevi ziņu, tu vari sākt justies nedaudz nervozi. Vai arī pamatīgi uztraukties – viss atkarīgs no tā, cik stabilas ir attiecības.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2218
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
1
850
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises