Stāstiņi  Aktualitātes  
0
54

Netīri autiņi un īsteni lauķi jeb īpatnējākās iepazīšanās vietnes

Iepazīšanās process, kā arī aizraujošais randiņu periods, nereti tiek raksturots kā viens no baudāmakajiem attiecību posmiem. Rozā brilles, roku rokā ar kutelīgo tauriņu sajūtu vēderā, patiesi ir nenovērtējama sajūta, kuru iespēju robežās vēlas paildzināt ikviens romantiķis. Šoreiz Sekss.lv Tev ir sarūpējis nelielu ieskatu dažās no patiesi dīvainākajām iepazīšanās un randiņu vietnēm, kurās pēc siltas un…

Iepazīšanās process, kā arī aizraujošais randiņu periods, nereti tiek raksturots kā viens no baudāmakajiem attiecību posmiem. Rozā brilles, roku rokā ar kutelīgo tauriņu sajūtu vēderā, patiesi ir nenovērtējama sajūta, kuru iespēju robežās vēlas paildzināt ikviens romantiķis. Šoreiz Sekss.lv Tev ir sarūpējis nelielu ieskatu dažās no patiesi dīvainākajām iepazīšanās un randiņu vietnēm, kurās pēc siltas un jaukas ligzdiņas ierīkošanas lūkojas varen liels skaits īpatņu. Netīri autiņi un pūkainie draudziņi - šīs dīvainības Tevi noteikti pārsteigs!

Bezglutēna balodīšiem

Netīri autiņi un īsteni lauķi

Šķiet, ka glutēna nepanesamība mūsdienās ir ne tikai plaši izplatīta gremošanas trakta saslimšana, bet arī visai aktuāla modes tendence. Papildu bezglutēna pārtikai modes aktualitāšu sarakstā ir ierindojušies arī bezglutēna iepazīšanās portāli. Kā liecina konkrētās vietnes nosaukums, šis iepazīšanās stūrītis ir domāts tikai un vienīgi ļautiņiem, kas cieš ar glutēna nepanesamību, vai arī ir gluži vienkārši ir atteikušies no glutēna uzņemšanas ikdienā.

Kas slēpjas aiz šīs grandiozi muļķīgās idejas? Bezglutēna balodīšu salidojuma izveidotāji uzsver, ka šī vietne ir lielisks randiņu lauciņš bezglutēna diētas ieturētājiem – idejas autora vārdiem runājot, šis portāls sola maksimāli atvieglot šo personu dzīvi.

Citiem vārdiem sakot, jo mazāk glutēna ir attiecībās, jo vienkāršākas tās kļūst!

Netīro autiņu mīļotājiem

Netīri autiņi un īsteni lauķi

Par tā dēvēto ‘’netīro autiņu pasauli’’ varētu sarakstīt veselu grāmatu. Šis fetišs vairākumam cilvēku šķiet patiesi dīvains un reizēm pat absurds. Vietne ‘’Netīro autiņu draugi’’ ir izveidota cilvēkiem, kuriem patīk iejusties mazuļa ādā ar visām no tā izrietošajām sekām. Vairākums no portālā esošajiem ‘’autiņu draugiem’’ meklē savas ‘’mūžīgās māmiņas’’, kas vēlētos viņus pilntiesīgi uzņemt savās ģimenēs, mainīt viņu netīros autiņus, kā arī barot šos pieaugušos mazuļus ar krūti. Jā, arī tā saukto ‘’mūžīgo mammucīšu’’ šajā vietnē nudien netrūkst!

Jāteic, ka netīro autiņu mīļotāju motīvi šajā vietnē mēdz krasi atšķirties. Kamēr vieni šo pieaugušo mazuļu padarīšanu dēvē par itin vienkāršu atslēgšanos no realitātes, citi ir apņēmušies šo it kā nevainīgo spēli saistīt arī ar netiklāka rakstura paņēmieniem. Tā, piemēram, kāds vietnes biedrs sludinājumu kategorijā ir ievietojis šādu ziņu:

‘’Meklēju savu īsto mūžīgo mammiņu, kura labprāt mani vēlētos iegūt, mainot manus netīros autiņus!’’

Kaislīgiem maletu īpašniekiem

Maletu kaislības

Spožo 80-to gadu lesbiešu zīmogam jeb maletam piemīt ne īpaši pozitīva tendence atgriezties modē atkal un atkal. Malets ir visai īpatnēja paskata frizūras veidojums – šis matu sakārtojums parasti ir visai īss galvas priekšpusē un sānos, taču izceļas ar salīdzinoši garu papagaiļa asti galvas aizmugurē.

Protams, arī vietnes ‘’Maleta kaislības’’ īpašnieks ir apveltīts ar šo stilistiski dīvaino galvas rotu. Kā viena no šī iepazīšanās portāla interesantākajām funkcijām noteikti jāmin iespēja savu potenciālo otro pusīti atrast pēc viņa vai viņas maleta stila.

Klasisks, dzēlīgs vai lokains – izvēle ir Tavās rokās!

Tiesa jāpiebilst, ka, veicot nelielu randiņu lapas apskatu pētnieciskos nolūkos, atklājas, ka vairākiem ‘’Maleta kaislību’’ lietotājiem matu nav vispār!

Īstiem lauku patriotiem

Netīri autiņi un īsteni lauķi

Kur mīlestību un romantiskus sakarus rod visīstākie amerikāņu lauķi? Šiem indivīdiem tālu nav jāmeklē – viņu vajadzībām ir izveidots atsevišķs portāls ar nosaukumu ‘’Tikai Fermeriem’’. Kā jau liecina šīs randiņu vietnes nosaukums, pilsētas ļautiņi šeit nav laipni gaidīti.

‘’Tikai Fermeriem’’ veidotāji atzīst, ka lauku iedzīvotāju prāt, pilsētnieki gluži vienkārši neizprot vai nevēlas izprast laucinieku vēlmes un vajadzības.

‘’Šeit ir runa par sapratni, nevis pilsētniecisko liekulību!’’ – tā izteicies vīrs vārdā Ārons, kurš šajā vietnē patiesi ir saticis savu īsto un vienīgo lauku daiļavu.

Pūkaino kažociņu entuziastiem

Mans pūkainais draugs

Plīšofīlijas fetiša pārstāvjiem interneta dzīlēs atrodama īpaša iepazīšanās un socializēšanās vietne ar nosaukumu ‘’Mans pūkainais draugs’’. Šis portāls īpaši specializējas tieši uz to plīšofīlijas pārstāvju grupu, kas dievina pārģērbties dažnedažādākajos zvēru kostīmos. Lielākā daļa ‘’pūkainīšu’’ šo īpatnējo aktivitāti apvieno arī ar savu seksuālo fantāziju izdzīvošanu.

Kāds ilggadējs portāla lietotājs, kurš šajā randiņu vietnē sevi dēvē par Pūkaino Marku, izteicies, ka ‘’Mans pūkainais draugs’’ ir viens no 21.gadsimta izcilākajiem izgudrojumiem.

Marks arī nav kautrējies piebilst, ka, lūkojoties uz visām vietnē atrodamajām ‘’pūkainītēm’’, viņa astīte nespēj beigt luncināties.

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1331
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
121
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
134
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
7
93
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3064
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
4
206
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Stāstiņi  
0
191
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
787
Ieraksts dienasgrāmatā - erotisko stāstu sērija