Aktualitātes  
0
114

Sieviešu pārbaudītas metodes, kas garantēs baudu

Seksa sniegtā baudas pakāpe ļoti bieži ir atkarīga vienkārši no spējas komunicēt - spēt nosaukt veidus, kā tieši Tu maksimāli varēsi izbaudīt seksu. Pēc dažādu vecuma grupu sieviešu intervēšanas tika noteiktas četras šādas metodes. Papildus to identificēšanai šoreiz aptaujas iniciatori mēģināja piešķirt šīm metodēm pēc iespējas konkrētākus nosaukumus un pēc iespējas kodolīgāk un precīzāk aprakstīt….

Seksa sniegtā baudas pakāpe ļoti bieži ir atkarīga vienkārši no spējas komunicēt - spēt nosaukt veidus, kā tieši Tu maksimāli varēsi izbaudīt seksu. Pēc dažādu vecuma grupu sieviešu intervēšanas tika noteiktas četras šādas metodes. Papildus to identificēšanai šoreiz aptaujas iniciatori mēģināja piešķirt šīm metodēm pēc iespējas konkrētākus nosaukumus un pēc iespējas kodolīgāk un precīzāk aprakstīt.

Aptaujas dalībniecēm vecumā no 18–93 gadiem tika lūgts paskaidrot, ko viņas dara, lai padarītu seksu un jo īpaši pašu dzimumaktu par optimālu baudījumu. Izanalizējuši sieviešu atbildes, speciālisti izdalīja četrus izplatītākos veidus (metodes, paņēmienus - tos var nosaukt dažādi), raksta portāls “HuffPost”.

Leņķa pielāgošana

Gandrīz 90 procenti respondenšu atzina, ka nodarbojas ar ķermeņa pielāgošanu, t.i., pagriež vai nolaiž iegurni un gurnus, lai stimulētu noteiktu maksts daļu, bīdot makstī ievietoto dzimumlocekli (vai vibratoru).

Dziļuma pielāgošana

Aptuveni 84 procenti aptaujāto sieviešu norādīja, ka viņas vienmēr pārliecinās par to, lai dzimumloceklis stimulētu zonu tieši pie maksts ieejas, nevis ļauj tam iekļūt pēc iespējas dziļāk.

Šūpošanās

Aptuveni 76% sieviešu sacīja, ka šūpošanās dzimumakta laikā palielina baudu, jo šādā veidā dzimumlocekļa pamatne (apgabals, kas atrodas vistuvāk vīrieša kaunuma kaulam) pieskaras un stimulē klitoru.

Papildu pieskāriens

Visbeidzot, aptuveni 70 procenti respondenšu paziņoja, ka seksa laikā vai nu pašas, vai arī viņu partneris ar roku vai seksa rotaļlietu papildu stimulē klitoru.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2994
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
881
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
142
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
128
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
7
100
Kāpēc sievietes krāpj?
Aktualitātes  
7
95
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
215
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
89
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss