Slavenības  
1
298

Slavenības, kuras ir strādājušas seksa nozarē

Čenings Tatums nav vienīgā slavenība, kas ir piepelnījies, strādājot seksa nozarē – un mēs nerunājam par filmu Magic Mike. Kā izrādās, ir daudz citu aktieru un mūziķu, kas agrāk pelnīja naudu izģērbjoties. Sākot ar Bredu Pitu, beidzot ar Lady Gaga un Marku Konsuelos no Riverdale, tu būsi pārsteigts, ieraugot dažus pavisam negaidītus vārdus šajā sarakstā.

Neatkarīgi no tā, vai tas bija vienas reizes darbiņš vai karjera, kas ilga vairākus gadus, dažas no mūsu iecienītākajām Holivudas zvaigznēm pirms lielā iznāciena dejoja striptīzu, eksotiskās dejas vai pat nodarbojās ar prostitūciju, un nebūt nekaunas par savu pagātni. Patiesībā Cardi B ieguva slavu, tieši runājot par savu striptīzdejotājas karjeru Vine videoklipā.

Slavenības, kuras ir strādājušas seksa nozarē

Cardi B

Cardi B pakāpās pa karjeras kāpnēm no dejošanas par dolāru banknotēm līdz miljonu pelnīšanai. Hita “Bodak Yellow” izpildītāja 18 gadu vecumā uzsāka eksotiskās dejotājas karjeru. Šis darbs viņai palīdzēja apmaksāt rēķinus, taču repere paziņoja, ka 2015. gadā pārtrauca dejot striptīzu pēc tam, kad redzēja, ka viņas karjera iet citu ceļu.

Kriss Prats

Kriss Prats mūsu acu priekšā no nūģa seriālā Parks and Recreation pārvērtās par seksīgu supervaroni, bet vai tu zināji, ka viņš pirms slavas iegūšanas strādāja par striptīzdejotāju? 2015. gada Buzzfeed intervijas laikā aktieris atklāja, ka viņš mēdza izģērbties par naudu, dzīvojot furgonā Havaju salās. “Man vienmēr patika izģērbties. Es biju brīvdomātājs, tāpēc domāju – es arī varu saņemt naudu par to”. Tomēr viņš atzina, ka nebija tas labākais dejotājs, tāpēc bija grūti saņemt uzaicinājumu dejot īstā klubā.

Lady Gaga

Pirms Lady Gaga kļuva par godalgoto dziedātāju, kuru mēs pazīstam un mīlam, viņa bija burleskas dejotāja Manhetenā. Lai gan gadu gaitā popzvaigzne ir bijusi ļoti vaļsirdīga, stāstot par savu pagātni, viņa tikai nesen apstiprināja, ka senāk ir pelnījusi naudu ar striptīza dejošanu. “Es nopelnīju vairāk naudas, nekā esot viesmīle,” viņa intervijā vietnē Watch What Happens Live paskaidroja Endijam Koenam.

Marks Konsuelos

Marks Konsuelos, iespējams, ir viens no seksīgākajiem Riverdeilas tēviem, taču patiesībā arī viņš r pelnījis naudu ar striptīza dejošanu. Viņa sieva Kellija Ripa 2012. gada intervijā Vanity Fair atklāja par aktiera striptīzdejotāja pagātni, sacīdama: “Daudzi Holivudas karstie puiši to ir darījuši.” Iesākumā viņš bija kādas puišu grupas līdzbraucējs, un ar laiku arī viņu pašu pierunāja izģērbties, lai nopelnītu.

Blac Chyna

Pirms kļūšanas par realitātes zvaigzni un uzņēmēju, Blac Chyna strādāja par striptīzdejotāju Maiami slavenajā King of Diamonds klubā. Strādājot tur, viņa arī satika sava dēla tēvu un bijušo līgavaini Tyga. 2016. gada Facebook Live videoklipa laikā Chyna teica, ka viņa, iespējams, joprojām būtu striptīzdejotāja, ja nebūtu tikusi līdz Holivudai.

Breds Pits

Šis varētu būt pārsteigums daudziem, bet izrādās, ka Breds Pits koledžas laikā Misūri universitātē mēdza atkailināties. Aktieris bija daļa no kluba ar nosaukumu Dancing Bares, kuri uzstājās studenšu dzimšanas dienās. Viens no Pita draugiem pat atklāja, ka kādas meitenes 21 gada svinībās, viņi dejoja pilnīgi kaili – ar galvā uzmauktām spilvendrānām.

Čenings Tatums

Čenings Tatums ir Maģiskais Maiks arī reālajā dzīvē. Lai gan aktieris ir atzinis, ka viņš nav īpaši izbaudījis savas dienas kā striptīzdejotājs, viņa stāsts rezultējās ar milzīgu Holivudas hītu. “Labā naktī es nopelnīju 150 dolārus. Sliktā naktī 70 dolārus – reizēm pat 50,” viņš 2014. gadā sacīja The Hollywood Reporter.

Karmena Elektra

Pirms savas Baywatch slavas Karmena Electra 90. gadu sākumā bija striptīzdejotāja. Bet viņa nekad nav aizmirsusi savas saknes. Vēlāk aktrise izlaida savu striptīza stieņu zīmolu un striptīza fitnesa video kolekciju.

Ambera Rouza

Modele Ambera Rouza stāsta, ka viņas striptīzdejošanas dienas bija vienas no labākajām viņas dzīvē. 2015. gadā viņa pastāstīja Cosmopolitan, ka pirmo reizi sāka izģērbties, kad viņai bija tikai 15 gadi, bet drīz vien saprata, ka to neturpinās. Viņa mēģināja vēlreiz, kad viņai bija 18 gadu, un turpināja ar to pelnīt līdz 25 gadu vecumam. “Ak, dievs, man bija tik jautri. Man tiešām bija,” viņa teica žurnālam. “Es biju jauna, skaista, es biju uz skatuves, man patiesībā nebija kauna par savu ķermeni. “

Maiks ‘The Situation’ Sorentīno

Jersey Shore zvaigzne Maiks “The Situation” Sorentīno koledžas laikā bija striptīzdejotājs. Realitātes šova zvaigzne, kurš parādīja savas kustības MTV šova laikā, savas karjeras gados tika dēvēts par Vito Durado.

Eve

Tikai divus gadus pirms slavas iegūšanas, Eve dejoja Bronx striptīza klubā. Tieši tur viņa satika Mase, kurš viņai palīdzēja sākt mūzikas karjeru. Viņa teica Rolling Stone 1999. gadā: “Es to nenožēloju – man bija astoņpadsmit un biju apjukusi, pārdzīvojot personiskas problēmas. Es to darīju apmēram mēnesi, un es biju priecīga, ka to izdarīju. Tas man palīdzēja atrast Eve, palīdzēja man kļūt nopietnai.”

Dee Dee Ramone

Saskaņā ar 2013. gada Vice profilu, Ramones dziedātājs Dee Dee Ramone bija atkarīgs no heroīna un galu galā pievērsās prostitūcijai, lai samaksātu par narkotikām.

Azealia Banks

Tieši pirms debijas singla “212” iekļūšanas topos, Azealia Banks izmēģināja spēkus striptīzā. Tomēr viņa 2014. gada intervijā laikrakstam The Daily Beast atzina, ka dejošana kailai nav gluži viņas lieta. “Es strādāju šajā mazajā striptīza klubā, un tas bija zems punkts manā dzīvē, bet es gribēju nedaudz ātras naudas,” viņa pastāstīja vietnei. “Es biju tik nepieredzējusi. Tā nemaz nebija mana lieta. Es biju tur tikai divas nedēļas nogales, un tad es aizgāju, jo “212” kļuva populāra.”

Rozanna Barra

Rozanna Barra atklāja, ka viņa agrāk strādājusi par prostitūtu, lai nopelnītu naudu. Viņa teica Vanity Fair, ka viņai nav kauna par seksa darbinieces amatu, un viņa uzskata, ka prostitūcijai jābūt likumīgai. “Prostitūcija ir bizness,” viņa teica. “Runa nav par viduslaiku prieka meitām. Tas ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu.”

1 komentārs

  • 17.05.2021 17:24
    Sinča
    0

    tagad uz pāris zvaigznēm skatīšos savādāk!!! 😀 esmu šokaaaa !?!

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
2
5425
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  
0
1026
Slavenību kailfoto
Slavenības  Aktualitātes  
0
901
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
796
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika

Komentētākie

Slavenības  
4
514
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
401
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
425
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  Vēsture  
3
472
90. gadu seksa ikonas

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
1
348
Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
Slavenības  
4
514
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  Aktualitātes  
0
470
Populārākās pieaugušo filmzvaigznes – cik biezi ir viņu maciņi?
Slavenības  Aktualitātes  
0
901
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika