Stāstiņi  Slavenības  
0
629

Netīrs sekss un mīlēšanās miegā – kā to dara Holivudā?

Tā kā iepriekšējā pieaugušo satura izklaides vietnes rakstā saskārāmies ar tādiem brīnumiem kā mīlēšanās ar paranormālu būtni un amerikāņu popzvaigni, kas gultā ir gatava teju uz visu, kādēļ gan neturpināt šo sulīgo rakstu sēriju? Šoreiz iepazīsimies tuvāk ar vairākām plaši atpazīstamām ārzemju lēdijām, kas nudien nav kautrējušās publiski runāt par mīlēšanos un to, cik ļoti viņām patīk netīrs sekss. Lasi un uzzini, cik nerātnas patiesībā ir šīs amerikāņu izcelsmes daiļaviņas.

Tejana Teilorei simpatizē netīrs sekss

Netīrs sekss

Neticami seksīgā modele, dejotāja, mūziķe un dziesmu autore Tejana Teilore, kādā nesenā intervijā atklājusi, ka viņu aizrauj ‘’netīrs’’ un reizēm pat piedauzīgs sekss. 29 gadus vecā sieviete diezgan atklātā veidā paziņojusi, ka ar seksu viņa nenodarbojas pārāk bieži, taču tad, kad īstais brīdis ir pienācis, daiļava ir gatava mesties seksuālās kaisles karuselī, kas sevī ietver dažnedažādākās netiklības, kas raksturīgas patiesi trakām fiziskās tuvības sesijām.

– Es dievinu netīru un traku seksu! Parasta mīlēšanās man šķiet garlaicīga! – tā pavēstīja seksīgā augumiņa īpašniece.

Keita Aptone sevi dēvē par ‘’gribulīti’’

Keita Aptone

Formīgā amerikāņu daiļava Keita Aptone sevi mēdz dēvēt visai amizantā vārdā, proti, gribulīte. No kurienes gan radusies šāda iesauka? Apjomīgās krūtažas īpašniece atzīst, ka viņa ar vīru Džastinu Verlanderu seksa priekiem nododas ļoti reti. Daiļā apakšveļas modele skaidro, ka viņas vīra profesionālā līmeņa beisbolista karjera ir vienīgais iemesls, kādēļ intīmās tuvības reizes pāra dzīvē nav sastopamas tik bieži, cik dāmai gribētos.

– Nekāda seksa pirms spēles un nekāda seksa pēc spēles, jo viņš vienkārši ir gaužām pārguris! Katru reizi gaidu ar milzīgu nepacietību – esmu īsta gribulīte! – tā izteikusies pati Keita.

Snūkija TO dara pat miegā

Snūkija dara TO miegā

Viena no kaitinošākajām realitātes šovu zvaigznēm, proti, Snūkija (īstajā vārdā Nikola Polici) TO dara pat miegā! Kā tas vispār ir iespējams? Koķetīgā sieviete kādā no amerikāņu žurnāla ‘’People’’ izdevumiem vēstījusi, ka viņas vīrs ir patiesi žiperīgs un miesaskārs mačo tipa vīrietis.

– Pēc seksa es ātri aizmiegu, tad sapņoju par kaislīgu mīlēšanos un, kad pamostos, saprotu, ka mans vīrs jau atkal ir manī! Es neiebilstu, tas padara mūsu laulību nedaudz spraigāku! –noteikusi Snūkija.

Olīvija Vailda piekopj ‘’maratona’’ stilu

Netīrs sekss

36 gadus vecā amerikāņu aktrise Olīvija Vailda izteikusies, ka viņas un vīra Džeisona Sudeikisa intīmie piedzīvojumi ir pielīdzināmi kenijiešu maratona skrējēju treniņiem. Neesam droši par to, kādēļ neticami daiļā brunete šim eksotiskajam salīdzinājumam izvēlējusies tieši Kenijas skrējējus, taču viens ir skaidrs – šī draiskā pārīša mīlēšanās reizes ir patiesi laikietilpīgas.

– Mans vīrs ir viens varen izturīgs zellis! – piebildusi pasaulslavenā aktrise.

Kamerona Diaza seksu pielīdzina jaunības avotam

Kamerona Diaza

Vilinošā Kamerona Diaza savos izteicienos par un ap seksu ir bijusi nedaudz atturīgāka, taču atzīmējusi, ka sekss, viņasprāt, ir veselīgs. Blondā daiļaviņa, kas nu jau iesoļojusi 45 + vecuma kategorijā, neslēpj, ka ar seksu nodarbojas visai bieži, jo šis jutekliskais process palīdz viņai izskatīties jaunai. Jāteic, ka Kameronas izvirzītais apgalvojums nav tikai apburošās sievietes izdomājums – sekss patiesi liek mums izskatīties un justies jaunākiem! Par šo tēmu ir veikti pat vairāki zinātniskie pētījumi.

– Sekss ir tā lieta, ko mums visiem vajadzētu darīt pēc iespējas biežāk. Tas ir veselīgi! Patiesību sakot, mīlēšanās ir mans galvenais jauneklīgā izskata noslēpums! – atzinusi Diaza.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Slavenības  
2
4229
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2315
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
355
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis
Stāstiņi  
6
566
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7122
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2192
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1011
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1526
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija