Slavenības  
0
81

Stāsts par to, kāpēc “Guns N Roses” dziesmā ir dzirdamas īstas seksa skaņas

Ierakstot albumu “Appetite for Destruction”, Guns N’ Roses līderis Aksels Rouzs (Axl Rose) nebija apmierināts ar dziesmas “Rocket Queen” toreizējo versiju. Viņam trūka tas, ko mākslinieks jau sen bija sapņojis izmantot dziesmā, taču nevarēja atrast cilvēku, kas palīdzētu to īstenot. Līdz brīdim, kad grupas ierakstu studijā Ņujorkā ieradās Adriana Smita.

19 gadus vecā Adriana Smita tolaik strādāja striptīza klubā un veidoja aktrises karjeru. Dienu iepriekš bija izirušas viņas un Guns N’ Roses bundzinieka Stīvena Adlera (Steven Adler) attiecības. Meitene bija dusmīga un alka pēc atriebības, savukārt Akselam parādījās iespēja piepildīt seno vēlēšanos.

https://today.in-24.com/entertainment/temp/resized/medium_2021-08-11-2b01750e92.jpg

Viņš jautāja meitenei, vai viņa vēlētos piepildīt viņa sapni – ierakstīt īstas seksa skaņas dziesmai “Rocket Queen”. Adriana protams nelaida garām šādu iespēju un piekrita to darīt “grupas un pudeles Jack Daniel’s labā”.

Adriana Smita dažas desmitgades vēlāk intervijā izdevumam Mirror atklāja detaļas par dziesmas radīšanas procesu. “Studijā bija aptumšotas gaismas, ierakstu kabīnē bija spilveni, neviens neredzēja, kas notiek iekšā. Otrā kabīnē strādāja divi puiši, kuri ierakstīja divu stundu audio ar mūsu seksu.”

Axl Rose of Guns N Roses
Grupas līderis Aksels Rouzs
Guns ‘N’ Roses groupie Adriana Smith
Dziesmā “Rocket Queen” ir dzirdami Adrianas Smitas vaidi

“Tas nebija diez ko romantisks, kaislīgs vai aizraujošs sekss. Tas bija diezgan samākslots, bet viņiem izdevās ierakstīt labas skaņas,” atceras Adriana.

Guns N’ Roses, ko dēvē par trakāko grupu rokenrola vēsturē, ir iesaistījusies dažādās, bieži vien nelegālās aktivitātēs, taču tikai daži izpildītāji ir uzdrošinājušies dziesmās izmantot reālas seksa skaņas. Lai arī ieraksts bija divu stundu garš, dziesmas beigu versijā tika izmantotas vien labākās 60 sekundes. Tās var dzirdēt sākot no dziesmas otrās minūtes.

Jaunā sieviete tajā laikā satraucās par to, kā viņas balss izklausīsies dziesmā, taču viņu neuztrauca, ko par to domās viņas vecāki, vai kā tas varētu ietekmēt viņas aktrises karjeru.

Vēlāk, pēc Aksela Rouza vairākkārtīgas pārliecināšanas, Adrianas vārds nonāca albuma izdošanas dalībnieku sarakstā. Tajā meitene tika ierakstīta kā Adriana “Sex Machine” Smith.

Protams, par piedzīvojumiem ierakstu studijā nācās uzzināt arī viņas bijušajam mīļotajam – grupas bundziniekam Stīvenam, kas starp grupas dalībniekiem radīja spriedzi. 1991. gadā bundzinieks Stīvens Adlers, kurš tobrīd bija atkarīgs no heroīna, tika izslēgts no grupas.

Adriana, savukārt, atklāja, ka pēc vētrainās ierakstu studijas pieredzes viņa vairākus gadus turpināja tikties ar Akselu Rouzu. Grupas līderis pat piedāvāja meitenei dzīvot kopā ar viņu un viņa toreizējo partneri, ar domu “iemācīt viņai nodarboties ar seksu”.

Albums “Appetite for Destruction”, kas tika izlaists 1987. gadā, joprojām ir viens no visu laiku populārākajiem grupas albumiem Amerikas Savienotajās Valstīs, un visā pasaulē līdz šim ir pārdoti vairāk nekā 30 miljoni eksemplāru.

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  Aktualitātes  
0
735
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
658
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
0
579
Slavenību kailfoto
Fantāzijas  Slavenības  
1
462
Pasaulē smalkākais seksa klubs – ieskats bagātnieku mežonīgajās orģijās

Komentētākie

Slavenības  
4
312
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
4
252
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
183
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  
3
136
Slavenības, kuras neatbalsta seksu pirms laulībām

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
4
312
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  Aktualitātes  
0
354
Izaicinošā PIA MIA – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  
4
183
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  Aktualitātes  
2
136
Jauns modes kliedziens: pērles, kas izgatavotas no… spermas