Tehnoloģijas  
0
417

Tinder video tērzēšana “Face to Face” – kā to lietot?

Tinder videočats beidzot ir pieejams lietotājiem visā pasaulē. Dažiem šīs ziņas var likties vecas, un tas ir saprotams. Kак использовать функцию видеочата Tinder под названием «Лицом к лицу» была протестирована с самого начала пандемии. “Face to Face” ir lieliska funkcija, it īpaši tiem, kas vēlas tērzēt ar citu valstu pārstāvjiem. Vienkāršāk sakot, “Face to Face”…

Tinder videočats beidzot ir pieejams lietotājiem visā pasaulē. Dažiem šīs ziņas var likties vecas, un tas ir saprotams. Kак использовать функцию видеочата Tinder под названием «Лицом к лицу» была протестирована с самого начала пандемии.

“Face to Face” ir lieliska funkcija, it īpaši tiem, kas vēlas tērzēt ar citu valstu pārstāvjiem.

Vienkāršāk sakot, “Face to Face” ir pakalpojums Tinder lietotnē, kas ļauj sarunāties ar ikvienu, ar kuru izveidojas sakritība, neapmainoties ar tālruņa numuriem.

Atšķirībā no citām video tērzēšanas lietotnēm, abiem cilvēkiem pirms tam ir jāpiekrīt video zvana veikšanai, un sarunai ir jābūt pieklājīgai. Ekrāns ir sadalīts uz pusēm, tāpēc zvanītājs vienmēr var redzēt sevi, kā arī personu, ar kuru sazinās.

Kā lietot “Face to Face” funkciju?

Lai izvēlētos “Face to Face” funkciju, dodies uz ‘match’ sarakstēm un ekrāna augšdaļā pieskarieties video ikonai. Lai atbloķētu “Face to Face”, pavirzi ieslēgšana/izslēgšanas opciju pa labi. Kad abas iesaistītās puses būs atbloķējušas šo funkciju, lietotnē tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums. Kad esi izvēlējies simpātiju, ar kuru vēlies satikties videozvanā, pieskaries videozvana ikonai sarakstes augšpusē. Tu redzēsi video priekšskatījumu, un kad esi gatavs, pieskarties ‘Call’ opcijai.

Notiekošo videozvanu var pārtraukt, noklikšķinot uz sarkanās ‘End’ pogas. Ja tev zvana kāds, ar kuru ir bijusi sakritība jeb ‘match’, bet nevēlies pieņemt šo zvanu, to var noraidīt vai ļaut tam zvanīt. Otram pienāks paziņojums, ka pašlaik neesi pieejams.

Jāņem vērā, ka Tinder lietotnē ir skaidri norādīts, ka ir svarīgi, lai tiktu ievēroti daži noteikumi. Sarunās nedrīkst parādīties nepilngadīgas personas. Nedrīkst teikt neko tādu, kas attiecas uz naida runu, vardarbību vai jebkādu nelikumīgu darbību, un galvenais – nekādu plikumu.

Platforma tevi ‘nenobanos’, ja ekrānā parādīsies kas aizliegts, taču jāatceras, ka otram ir iespēja izvēlēties opciju ‘Report’, ja otra persona ierauga ko tādu, ko nevēlējās redzēt. Tādā veidā var pelnīti zaudēt pieeju savam kontam.

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
889
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Tehnoloģijas  
0
439
Sievietei piemērotākā seksa rotaļlieta – kā izvēlēties?
Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
427
Iepazīšanās lietotne, kas ļauj satikties pāriem ar 20 gadu vecuma starpību
Tehnoloģijas  
2
425
Top 9 – labākās pieaugušo spēles 2020

Komentētākie

Tehnoloģijas  
7
88
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija
Tehnoloģijas  
5
325
Harmony 3.0 – mākslīgā intelekta seksa lelle
Tehnoloģijas  
4
139
Ētiskā pornogrāfija – labākās vietnes, kur to skatīties
Tehnoloģijas  
3
124
Kā izvēlēties pirmo vibratoru sev vai kādam citam?

Visbiežāk kopīgotie

Tehnoloģijas  
1
218
Labākās Android lietotnes, kas paredzētas tikai pieaugušajiem
Tehnoloģijas  
1
69
Sekss kosmosā: kā tiks apmierinātas astronautu intīmās vajadzības?
Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
427
Iepazīšanās lietotne, kas ļauj satikties pāriem ar 20 gadu vecuma starpību
Tehnoloģijas  
0
367
Pirmie seksa robotu bordeļi – apmeklētāju pieplūdums un protesti