Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
1
544

Noslēpums – kā iegūt vairāk labu Tinder randiņu?

“Kāpēc es nevaru iegūt labu Tinder randiņu?” Varbūt arī Tev šis jautājums ir ienācis prātā vairāk nekā vienu reizi, velkot pa kreisi profilus, kas Tev nepatīk. Atbilde uz to pieder “RAW Secret Men’s Club” dibinātājam, kurš sevi raksturo kā 40+ gadus vecu, vidēja izmēra alus vēdera īpašnieku ar matu līniju, kas attālinās no pieres. Viņš nevar lepoties ar lielu bagātību vai iespaidīgiem sasniegumiem, taču ir paspējis aiziet uz vairāk nekā 200 randiņiem, no kuriem 50 – pēdējo trīs mēnešu laikā.

Iepazīšanās portāli – māksla lasīt starp rindām

Mūsdienās, kad lielākā daļa sociālās dzīves ir pārcēlusies uz virtuālajām platformām, pāru meklēšana, izmantojot lietotnes vai tiešsaistē, ir ne tikai daudz ērtāka, bet tajā ir arī daudz lielāka izvēle. Sabiedrībā gan valda uzskats, ka, ja Tu attiecības meklē šādā lietotnē, tad neko labu tur neatradīsi. Tomēr cilvēki bieži meklē ne tikai otru pusīti, bet arī vienkārši draugus, līdzīgi domājošus cilvēkus, ar kuriem kopā var izklaidēties, iet uz randiņiem vai veidot sakarus.

“Pāra meklēšana iepazīšanās lietotnēs jau sen ir ierasta parādība un daudz vienkāršāka nekā, piemēram, saruna ar meitenēm uz ielas, taču Tev jāzina, kā to izdarīt pareizi”, saka vīrietis, kurš lielu daļu randiņu atrod Tinder pakalpojumā. Pēc viņa teiktā, pat 80% randiņu nenotiek, jo tie netiek saskaņoti ar pareizajiem cilvēkiem. Viss ir atkarīgs no tā, kādu profilu Tu izveido un kā Tu sevi prezentē. Vairumā gadījumu cilvēki izlemj, vai satikties ar otru, no pirmā acu uzmetiena, tāpēc, lai piesaistītu konkrētus cilvēkus, ir jāizceļ attiecīgās iezīmes, vaļasprieki un īpašības.

Tinder And Grindr Swipe Left On Data Privacy: Report - B&T

Pastāv ļoti liels dažādu situāciju un vajadzību klāsts, tāpēc vispirms ir “jāizsijā” cilvēki ar līdzīgām interesēm un vienādām komunikācijas prasmēm. “Manā dzīvē ir bijušas trīs lielas mīlestības – attiecības, kas vienkārši “norāva jumtu”. Es palūdzu vienai no manām bijušajām mīļotājām parādīt viņas Tinder profilu un pēc tā aplūkošanas sapratu, ka mani šis profils patiešām nesaista. Tas, kā es viņu pazīstu un kā viņa sevi prezentē iepazīšanās platformā, ir divi pilnīgi atšķirīgi cilvēki. Daudzi lieliski cilvēki pat nesatiekas, jo viņi vienkārši sevi slikti parāda,” stāsta vīrietis.

Slepenā vīriešu kluba dibinātājs saka, ka vienkāršākais solis pareizo “Match” sasniegšanā ir sava profila nodošana pretējā dzimuma draugiem. Bet tiem jābūt tuviem draugiem, kuri patiešām sirsnīgi paudīs savu viedokli un palīdzēs redzēt Tavu profilu tā, kā to redz pretējais dzimums, jo visi zina, ka teksts starp rindām ir diezgan svarīgs.

10 Tips To Make A Great Impression | eHarmony Advice

Iepazīšanās var būt jautra

Regulāri tiešsaistes iepazīšanās vietņu apmeklētāji, visticamāk, piekritīs, ka ar laiku izveidojas tāda kā randiņu rutīna, kas nav patīkama nevienai no pusēm. Tomēr svarīgākais nav randiņu skaits, bet gan tas, cik daudz jēgpilna laika tiek pavadīts kopā to laikā. Iešana uz daudziem randiņiem palīdz saprast, kādu cilvēku Tu meklē un ar kuru būs visinteresantāk.

“Kad bieži ej uz randiņiem, Tu patiešām “iestrēgsti”, pastāvīgi runājot par vienām un tām pašām tēmām, kuras ir neizbēgamas.”

“Iepazīšanās laikā es sāku runāt ar sievietēm par to, kas viņām nepatika iepazīšanās vai sarakstes laikā. Es pamanīju, ka lielākā daļa lietu kaitina gan vīriešus, gan sievietes, tāpēc es izdomāju vairākas stratēģijas, kā kopīgi izklaidēties un vispār nejust nepatiku vai garlaicību, un izbaudīt randiņus,” stāsta vīrietis.

Stereotipu laušana

Pastāv būtiskas attieksmes kļūdas, kuras bieži atkārtojas. Piemēram, ja sievieti interesē vīrieša iztika, vīrietis uzreiz interpretē, ka viņai vajag tikai viņa naudu. Bet patiesībā lielākā daļa sieviešu tikai meklē finansiālu drošību, stabilitāti un zināšanas, par kurām vīrietis spēs parūpēties, tāpēc šī tēma viņām ir svarīga.

Why I Hate Going For Coffee On A First Date - MTL Blog

Tikmēr, ja vīrietis mēģina flirtēt vai būt maigs – sievietei tas rada asociācijas ar seksu. Un, visticamāk, viņš vienkārši nespēj atrast īstos vārdus, lai paustu savu uzmanību, kuru vēlas parādīt.

Daudzi randiņi nemaz nenotiek ļoti nelielu, bet nozīmīgu pārpratumu dēļ.

Sieviete sagaida, ka vīrietis rakstīs pirmais un izrādīs interesi, vīrišķību. Tomēr vīrieši šo soli veic tik bieži, pat desmitiem reižu dienā, un dažreiz viņi vienkārši padodas, atstājot iniciatīvu sievietes ziņā. Un tad jūs abi nonākat situācijā, kad tiek izdarīti nepareizie secinājumi un pat nemēģiniet satikties klātienē.

21 wonderful winter date ideas In Vancouver | Curated

Vēlme apvienot kopienu

Vīrieši bieži nezina, kur meklēt padomu, tāpēc radās ideja izveidot “RAW Secret Men’s Club”, kurā vīrieši viens no otra var uzzināt dažādus iepazīšanās smalkumus. (Starp citu, latviešu vīriešiem arī tāds klubs nenāktu par sliktu).

Tā ir kopiena, kurā vīrieši mācās viens no otra kļūdām un var atklāti sarunāties, jo sapulces notiek anonīmi. Vīrieši dalās randiņu pieredzē un tajā, kā pareizi sevi prezentēt sociālajos tīklos – kādu pirmo iespaidu ir jāatstāj, par kādām tēmām jārunā un no kādām būtu jāizvairās, kā jāizskatās randiņa laikā un daudzām citām lietām.

Kluba veidotājs domā, ka vīriešiem vissvarīgākais ir nebaidīties būt pašiem un spēt pasniegt savas labākās īpašības, nevis izlikties darām kaut ko citu vai sagrozīt patiesību.

Sociālajos iepazīšanās tīklos ir ļoti svarīgi saprast, ko citi domās par Tevi un kā sievietes saprot vārdus, darbības vai attēlus, kas tajos tiek pasniegti. “Visi zina, ka sociālos iepazīšanās tīklus izmanto daudzi cilvēki, taču maz tiek runāts par to, kā pareizi sazināties, it īpaši par to, kā uzvesties Tinder randiņos. Zinot pamatus, iepazīšanās ir jautra, pats process ir jautrs, neatkarīgi no tā, vai meklējat personu uz vienu nakti vai visu mūžu.

Lielākā kļūda ir tā, ka visi vēlas radīt labu pirmo iespaidu, tāpēc bieži daudz kas tiek pārspīlēts un pēc tikšanās vairs netiek saņemta ziņa.

1 komentārs

  • 09.07.2021 20:56
    Queen4u
    0

    noteikums nr 1 – nesūtīt dickpics

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
8521
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3703
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?