Slavenības  Aktualitātes  
1
516

5 Holivudas slavenības – 10 pikanti kailfoto

Šis nebūs kārtējais hakeru uzbrukuma stāsts, kurā kāda no daiļajām Holivudas spīdeklēm tiek atzīta par šo nelabvēļu darbības upuri. Nē – šīs amerikāņu dūdiņas ir uzņēmušās atbildību par savu erotisko failu nopludināšanu plašajās interneta dzīlēs. Kas viņas pamudinājis uz tik pārgalvīgu rīcību? Turpini lasīt!

SULĪGĀ MĀMIŅA / KIMA KARDAŠJANA

Šīs nedēļas plikumu parādi sāksim ar vienu no visapetitelīgākajām amerikāņu realitātes šovu daiļaviņām, proti, ballīšu un saviesīgu pasākumu karalieni – Kimu Kardašjanu. Šī 39 gadus vecā dāmīte ar atkailinātiem kadriem savās sociālo tīklu platformās mēdz dalīties visai bieži, taču šīs divas bildes pārspējušas visu līdz šim redzēto. Tās, Kimas apbrīnotāju vārdiem sakot, ir ‘’salauzušas’’ un ‘’uzspridzinājušas’’ internetu!

Holivudas kailfoto
Kima Kardašjana

Kima dievina lielīšanos ar savām sulīgajām ķermeņa aprisēm – tās allaž izpelnās ievērojami lielu interneta lietotāju uzmanību. Šī četru bērnu māmiņa patiesi prot uzturēt sevi formā un neslēpj, ka viens no viņas fantastiskās figūras noslēpumiem ir bieža un regulāra mīlēšanās.

NEBĒDNĪGĀ MODELE / KENDALA DŽENERE

Arī viena no pārgalvīgās Kimas māsiņām nav kautrējusies savu figūru visā tās krāšņumā izrādīt teju vai puspasaulei. 24 gadus vecā Kendala Dženere, kuras slaidais ķermenis ir piedalījies neskaitāmās Parīzes un Milānas modes skatēs, šokēja savus atbalstītājus brīdī, kad tīmeklī negaidīti parādījās zemāk redzamie foto uzņēmumi.

Holivudas kailfoto
Kendala Dženere

Slaidā jauniete nav kautrējusies piedalīties īpaši pikantā fotosesijā, kurā viņas kailais ķermenis ir redzams visā tā spozmē. Jāatzīst, ka iemūžinātie kadri ir patiesi eleganti un lieliski atspoguļo Kendalas atvērto seksualitāti. Kimas gados jaunākā māsiņa ir meitene bez aizspriedumiem.

BIJUSĪ STRIPTĪZDEJOTĀJA / KARDIJA BĪ

Lai gan runātīgās amerikāņu reperes Kardijas Bī sociālo tīklu profilus diezgan regulāri izdaiļo viņas graciozie plikumi, šie kadri nudien jāatzīmē kā vieni no nerātnākajiem foto uzņēmumiem daiļās reperes foto albumā.

Kardija Bī
Holivudas kailfoto

Vienā no attēliem 27 gadus vecā Holivudas zvaigzne redzama kādā no Amerikas striptīza klubiem. Daiļava šīs vietas apmeklē itin bieži un neslēpj, ka saņem nedalītus uzmanības apliecinājumus no abām dzimuma frontēm. Jāpiemin, ka arī otram kadram ir īpaša izcelsme. To uzņēmis pašas Kardijas nu jau bijušais vīrs – reperis Ofsets no amerikāņu hiphopa apvienības ‘’Migos’’.

NEBĒDNĪBAS KALNGALS / MAILIJA SAIRUSA

Fakts, ka arī pati nerātnākā Holivudas spīdekle ir iekļuvusi Sekss.lv redzeslokā, protams, nav nekāds brīnums. 27 gadus vecā Mailija Sairusa, kas visai regulāri nāk klajā ar pusplikiem attēliem un necenzētiem izteicieniem, ar šiem uzņēmumiem ir pārspējusi pati sevi.

Mailija Sairusa
Holivudas kailfoto

Nav šaubu, ka šie bezkaunīgie attēli patiešām satricinājuši Mailijas atbalstītājus, taču ko citu gan sagaidīt no zvaigznes, kura publiski raksturojusi savas spējas gultā, sakot, ka ir pietiekoši atvērta un visai sprigana mīlētāja.

KOĶETĪGĀ DISNEJA ZVAIGZNE / BELLA TORNA

Ja reiz esam iesākuši runāt par Holivudas neķītrākajiem prātiem, neiztikt bez dumpinieciskās rudmates jeb Bellas Tornas pieminēšanas. Šī 22 gadus vecā amerikāņu aktrise savu kāpienu pa slavas trepēm uzsāka filmējoties vairākos Disneja kanāla seriālos. Šīs naivi bērnišķīgās lomas gan nav apturējušas Bellu no iekāpšanas dullajos tīņu gados un dalīšanās ar īpaši kutelīgiem kadriem no sava privātā arhīva.

Bella Torna
Holivudas kailfoto

Kā redzams foto uzņēmumos, Bellas smalko ķermeni rotā īpaši intīmais krūtsgalu pīrsings, kas izpelnījies ne mazums ‘’patīk’’ atzīmju arī citos meitenes kadros, kas reiz publicēti nerātnās dāmītes sociālajos tīklos. Atliek vien pieminēt, ka šī daiļaviņa salīdzinoši nesen nopelnījusi veselus divus miljonus ASV dolāru, pievienojoties mega populārajai satura dalīšanās platformai ‘’OnlyFans’’. Pieraksties – tur noteikti būs ko redzēt!

1 komentārs

  • 09.06.2021 23:16
    O
    0

    nu nez nez. Mailija un tā pēdējā tādas parastas daiļavas vien ir. Pārējās gan tādas visai nedabīgas.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Slavenības  
2
5345
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Padomi  Aktualitātes  
3
5262
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
329
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
492
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Slavenības  
1
299
Kā “OnlyFans” palīdz sportistiem gūt peļņu, popularitāti un sazināties ar faniem
Aktualitātes  
0
800
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā