Aktualitātes  
3
96

5 seksa pozas, kas jums atkal liks justies īpaši tuviem

Sekss var būt tik dažāds: erotisks, humora piepildīts, nedaudz neveikls, azartisks. Jūs varat nodarboties ar seksu, lai atzīmētu strīda beigas, ar mērķi radīt bērnu vai atzīmēt attiecību pagrieziena punktus. Tas var būt ļoti ātrs vai izcili lēns, turklāt ir neskaitāmas pozas, kuras ir vērts izmēģināt. Un, lai gan visiem šiem veidiem ir savi labumi, dažreiz…

Sekss var būt tik dažāds: erotisks, humora piepildīts, nedaudz neveikls, azartisks. Jūs varat nodarboties ar seksu, lai atzīmētu strīda beigas, ar mērķi radīt bērnu vai atzīmēt attiecību pagrieziena punktus. Tas var būt ļoti ātrs vai izcili lēns, turklāt ir neskaitāmas pozas, kuras ir vērts izmēģināt.

Un, lai gan visiem šiem veidiem ir savi labumi, dažreiz mēs visvairāk alkstam tik ļoti intīmu un tuvu seksu - tādu, kas atgādina, kāpēc vispār esam kopā. Iedegtas sveces, erotiska mūzika fonā un masāžas eļļa lietas padarīs pavisam intīmas. Bet bez tām var arī iztikt - lai izveidotu fizisku un emocionālu saikni ar savu partneri, izmēģini kādu no šīm pozām.

1. Misionāru poza – parasti tiek uzskatīta par visparastāko seksa poza, tomēr tā var arī nebūt garlaicīga. Šī poza ir lielisks veids, kā satuvināties. Tajā jūs atrodaties īpaši tuvu viens otram, varat veidot acu kontaktu un sajust viens otra ķermeņus.

seksa pozas

2. “Doggy style” šī, iespējams, nešķiet pati intīmākā un tuvākā poza, tomēr labākais šajā pozā ir tas, ka varat dalīties vienā kopīgā lietā – orgasmā. Šī poza sniedz adrenalīnu un ārkārtīgi patīkamas izjūtas.

seksa pozas

3. Sekss dušā – sekss dušā jums ļauj ar to nodarboties lēni, ilgi un ārkārtīgi izjusti. Silts ūdens, patīkamas smaržas un mīļotā tuvums lieliski atslābina un sniedz brīnišķīgas sajūtas.

4. Karotīšu poza – nodarbojoties ar seksu, kamēr baudi mīļotā apskāvienus, izdalīsies papildu oksitocīns, kas padarīs jūs laimīgus un uzbudinātus.

seksa pozas

5. Lotosa poza – šī poza nodrošina “aci pret aci” kontaktu, kas sniedz vēl lieliskākas izjūtas, nekā misionāru poza. Ķermeņi ir cieši sakļāvušies, jūti mīļotā sirdspukstus un vari ieskatīties otram acīs, baudot katru kustību.

3 komentāri

 • 21.05.2021 15:07
  Lācis
  0

  piekrītu, šīs ir labas tuvībai

 • 23.05.2021 22:13
  Sinča
  0

  šīs visas ir manas mīļākās!!!:)

 • 01.07.2021 00:18
  Fiona
  0

  Pēdējā laba 🙂

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2951
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1411
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1334
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
802
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
123
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
136
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
7
91
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās
Aktualitātes  
7
119
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
4
209
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1411
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
119
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
87
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss