Aktualitātes  
0
391

Bīstamākās seksa pozas, kurās neiesaka mīlēties

Ok, cik daudz cilvēku jūs pazīstat, kuri ir guvuši traumas seksa laikā? Visticamāk, ka nevienu. Taču, tās notiek, un vairāk, nekā jūs domājat. Precīza statistika par to nav pieejama, jo diez vai kādam patiktu par to atklāti runāt. Bet vai par to būtu jākaunas? Galu galā tā ir zīme, ka jūsu seksuālā dzīve ir diezgan trakulīga. Apskatīsim piecas bīstamākās seksa pozas, kas ir tikpat bīstamas kā pliki vadi.


Nogribējies šefpavārs

Šajā pozā sieviete atrodas uz galda, un vīrietis iekļūst viņā, stāvot, galvenokārt uz pirkstgaliem. Kāpēc tas ir riskanti? Pirmkārt, jūs varat kļūdīties savā mērķī un trāpīt nepareizajā vietā, kas var būt arī galda mala. Auč! Otrkārt, tā kā šajā pozā vīrietis, visticamāk, stāv uz pirkstgaliem, tiek sasprindzināti ikru muskuļi, un jebkura atslābināšanās, pat uz sekundes simtdaļu, var izraisīt dzimumlocekļa traumu.

Bīstamā jātniece

Šeit nav ko daudz prātot. Šī tiek uzskatītāka par riskantāko pozu priekš vīriešiem. Pētījumi atklāj, ka puse dzimumlocekļa lūzumu ir iegūti tieši no jātnieces pozas. Kāpēc tas ir tik riskanti? Šeit visu kontrolē sieviete, un viņa var nesaprast, kad kustības ir bijušas pārāk spēcīgas, satraumējot tavu dzimumlocekli.

Sunīšu stilā

Sekss.lv Bīstamākās seksa pozas. Sunīšu poza

Lai gan vīrieši ir tie, kurus sekss var novest pie lielām sāpēm, sievietes arī var tikt ievainotas un iegūt maksts pārrāvumu, kas patiešām ir sāpīgi, turklāt tas var radīt pastiprinātu uzņēmību pret citām infekcijām. Poza, kurā visvieglāk var iegūt maksts plīsumu, ir sekss sunīšu stilā. Tas ir tāpēc, ka šajā pozā pastāv ļoti liela varbūtība, ka tavs partneris ienāks tevī pārāk ātri vai no nepareiza leņķa.

Dejas ap stieni

Šajā pozā vīrietis stāv kājās un tur savu partneri, kuras kājas ir aptītas viņam ap vidukli. Lai veiktu ierastās kustības, vīrietim ir mazliet jāietupstas ceļos. Kāpēc tas ir riskanti? Vīrieša ķermenis tiek pakļauts lielai slodzei, kas var radīt ievērojamas muguras sāpes. Turklāt lielu lomu šeit spēlē arī vīrieša līdzsvara izjūta.

Balansēšanas māksla

Sekss.lv Bīstamākās seksa pozas. Jātnieces poza

Tradicionālās jātnieces pozas variācija, kurā sieviete atrodas augšpusē, taču viņas kājas atrodas uz vīrieša krūtīm, turklāt viņa noliecas atpakaļ un balansē uz viņa dzimumlocekļa. Riski? Vīrietim šeit praktiski nav nekādas kontroles pār savu dzimumlocekli un tā kustībām, padarot to īpaši jutīgu pret lūzumiem.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5988
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2514
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1639
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
1522
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
343
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
538
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
431
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
487
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
213
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
224
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
232
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
487
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?