Padomi  Tehnoloģijas  
0
645

8 labākās iepazīšanās aplikācijas biseksuāliem vīriešiem

Kāds vīrietis atklāti stāsta par laiku savā dzīvē, kad apjauta, ka ir biseksuāls. Viņš domāja, ka pasaule būs īsts medus pods. “Ja jau man patīk vairāki dzimumi, tas nozīmē, ka man būs daudz vairāk iespēju iepazīties,” viņš dalās savās tā laika pārdomās. Taču drīz atklājās skarbā patiesība. Lielākā daļa heteroseksuālo sieviešu atteicās ar viņu satikties, vai pat ļaunāk. “Uzreiz, kā pateicu, ka esmu biseksuāls, viņas vienkārši mani ignorēja. Viņas baidījās, ka es slepeni esmu gejs, vai arī ka pametīšu viņas cita vīrieša dēļ brīdī, kad mūsu attiecības kļūtu nopietnas,” viņš stāsta. “Geji, ar kuriem es gribēju satikties, teica, ka es joprojām neesot “iznācis no skapja” un ka es noliedzot savu patieso orientāciju.” Viņi atteicās satikties ar biseksuāliem cilvēkiem, kuri it kā vēl nav līdz galam atzinuši savu seksualitāti.

Šīs ir tikai dažas no problēmām, ar kurām biseksuāli vīrieši sastopas iepazīšanās laikā. Biseksuālas sievietes saskaras ar veselu virkni citādu problēmu – bieži vien tiek fetišētas un lūgtas būt “trešās personas” dažu heteroseksuālu pāru mēģinājumos “uzfrišināt” savas attiecības. Tātad, kaut arī teorētiski jūs varētu izmantot jebkuru iepazīšanās lietotni, (galu galā biseksuālus cilvēkus piesaista vairāki dzimumi) ērtāk un vienkāršāk būs izmantot iepazīšanās lietotnes, kas ir īpaši paredzētas biseksuāliem cilvēkiem. Tādā veidā jūs zināsiet, ka cilvēki tajās ir atvērti dažāda tipa attiecībām, vai pat labāk, specifiski meklē biseksuālu partneri.

Tātad, apskatīsim 8 iepazīšanās lietotnes, kas ir īpaši piemērotas biseksuāliem cilvēkiem.

Feeld

feeld

Feeld ir lietotne, kas rūpējas par ētiski nemonogāmiem un “seksuāli plūstošiem” cilvēkiem. Šeit ir daudz biseksuālu cilvēku, kuri izmanto šo lietotni, un tie, kas paši nav “bi”, parasti satiekas ar biseksuāliem puišiem.

Lejupielādē Feeld iOS un Google Play.

BiCupid

bicupid

BiCupid īpaši rūpējas par biseksuāliem cilvēkiem. Vienīgais lietotnes trūkums ir tas, ka tai ir daudz mazāk lietotāju nekā, teiksim, Tinder, tāpēc jums, iespējams, tuvumā nebūs pārāk daudz satikšanās iespēju.

Lejupielādē BiCupid iOS un Google Play.

Grindr

grindr

Ja jūs vēlaties gadījuma sakarus ar citiem vīriešiem, tad labākā izvēle ir Grindr. Tam ir miljoniem lietotāju visā pasaulē dienu vai nakti.

Lejupielādē Grindr iOS un Google Play.

Bumble

bumble logo

Bumble faktiski ir diezgan labs veids, kā vīriešiem atrast biseksuālu partneri, ja vien jūs savā profilā ievietojat informāciju, ka esat biseksuāls. Šeit esošās sievietes, ar kurām izveidojas kontakts, bieži arī ir biseksuālas.

Lejupielādē Bumble iOS un Google Play.

Scruff

scruff logo

Grindr galvenais konkurents ir Scruff, kas rūpējas par homoseksuālu/biseksuālu vīriešu auditoriju, kuri vēlas iepazīties un satikties.

Lejupielādē Scruff iOS un Google Play.

FetLife

fetlife logo

FetLife rūpējas par cilvēkiem, kuri interesējas par BDSM un dažādiem citiem fetišiem. Lai arī šī iepazīšanās platforma nav ekskluzīvi tēmēta uz biseksuālu partneru attiecībām, tajā atradīsiet pietiekami daudz cilvēku, kas būs atvērti šāda tipa iepazīšanās mēģinājumiem.

Lejupielādē FetLife Google Play

OkCupid

okcupid

Lietotne OkCupid piesaista ar to, ka profili ir ārkārtīgi detalizēti, tāpēc jūs varat atrast kādu citu, kurš ir biseksuāls un meklē attiecībās līdzīgas lietas.

Lejupielādē OkCupid iOS un Google Play.

HUD

hud logo

HUD sevi ir iezīmējuši kā ‘premium’ iepazīšanās lietotni. Tā ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas nodarboties ar seksu – vienkārši un nesarežģīti. Bet šķiet, ka tā ir piemērota arī biseksuālām un panseksuālām personām, kā arī cilvēkiem, kuri sevi neidentificē.

Lejupielādē HUD iOS vai Google Play.

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
8683
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Padomi  Aktualitātes  
1
7651
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5668
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4795
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Padomi  
11
1009
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
643
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
859
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Tehnoloģijas  
8
343
Sekss tiešsaistē – drošība, nauda un autonomija

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
884
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
223
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
217
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes
Padomi  
3
506
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?