Piedzīvojumi  
2
387

Es mēģināju mīlēties divas reizes dienā veselu nedēļu, un lūk, kas notika

Man ir 43 gadi. Esmu šķīrusies trīs bērnu māmiņa, un beidzot esmu sasniegusi vecumu, kurā ir patiešām patīkami mīlēties, lai gan dažreiz man tam neatliek laika. Draudzene man reiz stāstīja par izaicinājumu – veselu nedēļu mēģināt mīlēties divas reizes dienā. Mani tas uzreiz ieinteresēja. Vienīgā reize, kad mīlējos vairāk nekā vienu reizi dienā, bija tad, kad mēģināju tikt pie bērniem, bet tad svarīgāks par procesu bija pats rezultāts.

Mēs ar manu draugu Gati parasti mīlējamies trīs vai četras reizes nedēļā, tāpēc mīlēties divas reizes dienā ir daudz vairāk, nekā esam pieraduši. Es nolēmu viņam nestāstīt par izaicinājumu un vienkārši izmēģināt. Kas notika eksperimenta laikā?

Pirmdiena

Bērni bija pie mana bijušā vīra, tāpēc Gatis nakšņoja pie manis. Mēs abi uz darbu ceļamies līdzīgā laikā, tāpēc nolēmu viņu pārsteigt dušā un “palīdzēt nomazgāties”. Mēs nekad iepriekš to neesam darījuši, bet es vienmēr esmu gribējusi to izmēģināt. Lai gan bija slidens un grūti pārvietoties (filmās tas vienmēr izskatās tik viegli!), mums bija lielisks dienas sākums.

Tās pašas dienas vakarā gatavojāmies iet skatīties izrādi. Teātrī bija ļoti tumšs, tāpēc otrā cēliena laikā es sāku pieskarties viņa kājstarpei. Es nekad nebūtu iztēlojusies, ka šis vakars izvērsīsies sekojoši: mēs izlavījāmies no zāles un iešmaucām tualetē. Ieslēdzāmies kabīnē un nodarbojāmies ar seksu. Šī bija pirmā reize, kad tā darīju, un jāatzīst, ka man bija mazliet bail. Es ļāvu Gatim vadīt situāciju un klusībā lūdzu, lai mēs netiktu pieķerti. Ātri pabeidzām un nemanot atgriezāmies savās vietās. Mums par laimi, nevienam nepatīk iet uz tualeti priekšnesuma vidū! Mēs jutāmies ļoti nerātni.

Otrdiena

Es pamodos viena, un, atklāti sakot, pēc vakardienas notikumiem bagātās dienas sekss man vispār nebija prātā. Es mēģināju masturbēt, bet sajutu tikai sāpes makstī.

Vakarā Gatis piestāja vakariņās, kopā noskatījāmies filmu. Mēs mazliet paspēlējāmies uz dīvāna un turpinājām ar seksu manā istabā. Šoreiz izmantojām daudz lubrikanta, tāpēc sāpes nebija tik uzkrītošas.

Trešdiena

Es nolēmu pamodināt Gati ar orālo seksu. Parasti es nekad tā nedaru, bet man patika manas personības jaunatklātā spontānā puse.

Šodien Gatim bija jādodas darba braucienā, un bērni bija mājās, tāpēc es nezināju, kā tajā dienā atrast laiku, lai atkal mīlētos. Bet es atcerējos, ka mēs tāpat varam būt kopā – paldies, Facetime! Man šķita, ka Gatis bija nedaudz pārsteigts, ka es atkal pārņēmu iniciatīvu, bet viņš bija priecīgs pievienoties. Tomēr vēlāk es sāku uztraukties, ka laupu viņam iespēju “būt vīrietim”, jo es biju pēdējo reižu iniciatore. Es negribēju, lai viņš domātu, ka vairs nevar mani savaldzināt, jo viņam, tāpat kā gandrīz visiem maniem bijušajiem puišiem, ļoti patīk pašam uzņemties iniciatīvu.

Ceturtdiena

Kad bērni aizgāja uz skolu, es nedaudz ļāvos savam vibratoram. Ar to es varu sasniegt orgasmu gandrīz uzreiz, tāpēc tas bija viegli un jautri. Jāatzīst, ka, sākot vairāk mīlēties, pieauga arī pievilcība – ļoti gaidīju, kad atkal varēšu satikt Gati.

Vakarā mēģināju viņam piezvanīt un atkal nodarboties ar seksu pa telefonu, bet viņš bija vēlās vakariņās un necēla klausuli. Domāju, varbūt vajadzētu vēlreiz masturbēt, bet biju pārāk nogurusi. Ir grūti ievērot šādu grafiku, it īpaši, ja blakus nav mīļotā.

Piektdiena

Gatis gribēja mani pārsteigt un pēc izkāpšanas no lidmašīnas ieradās manā birojā. Viņš teica, ka pēc mūsu “īpašās sarunas” pa telefonu viņš turpināja domāt par mani un gribēja mani satikt uzreiz. Es aizslēdzu sava kabineta durvis un ļāvu viņam paņemt mani uz galda. Manu biroju no kolēģiem atdala koridors, un gandrīz visi bija pusdienu pārtraukumā, tāpēc nebija liela riska tikt pieķertiem. Un mēs visu darījām ļoti klusi. Šī pusdienu pauze bija labākā, kāda jebkad piedzīvota.

Tajā vakarā es nosūtīju viņam īsziņu un lūdzu atnākt ciemos. Pastāstīju viņam par izaicinājumu, kas viņu diezgan uzjautrināja. Gatis ir diezgan atvērts jaunām lietām, tāpēc viņš bija ieinteresēts eksperimentā un vēlējās to turpināt. Tomēr es nepiedzīvoju orgasmu, kas man bija diezgan neparasti. Es domāju, ka tas ir tādēļ, ka nevaru līdz galam atbrīvoties, jo mājās ir bērni, vai varbūt tāpēc, ka biju ļoti nogurusi. Šajā brīdī sapratu, ka seksa kvantitāte ņem virsroku pār kvalitāti. Gatis devās mājās.

Sestdiena

Lai gan mēs abi bijām diezgan noguruši, viņš gribēja man palīdzēt pabeigt izaicinājuma nedēļu, tāpēc mums bija vēl viens agrā rīta Facetime sekss. Sākumā es nespēju līdz galam iejusties un atslābināties, bet vēlāk mēs atradām “plūsmu”, kas mums patīk: viņš jautā, ko es daru, un es atbildu un ļauju viņam “palūrēt”. Tad viņš dara to pašu.

Tajā vakarā devos pie Gata, bet mīlēšanās neizdevās. Mēs mēģinājām, bet man sāpēja pat ar lielu daudzumu lubrikanta, un viņam pirmo reizi piecu mēnešu laikā bija grūtības saglabāt erekciju. Likās, ka tik bieža mīlēšanās tomēr nav tik laba ideja.

Svētdiena

Es jutu pienākumu pabeigt iesākto, tāpēc sāku dienu ar savu uzticamo vibratoru. Piedzīvot orgasmu nebija grūti, taču tas nebija tik jautri kā parasti. Likās, ka sekss pēkšņi bija kļuvis par pienākumu, nevis prieku.

Vēlāk tajā pašā dienā mēs ar Gati devāmies pie manis, pasūtījām ēdienu un skatījāmies Netflix. Vienojāmies, ka, lai gan mums abiem ļoti patīk mīlēties, dažreiz ir vajadzīgs laiks, lai varam sailgoties viens pēc otra, tāpēc nolēmām šo nakti pavadīt bez seksa. Bet, kad mēs izslēdzām gaismu un saritinājāmies zem segas, viņš sāka skūpstīt manu kaklu un jau drīz mēs bijām kaili.

Secināju, ka mīlēties divas reizes dienā priekš manis ir par daudz. Lai gan es jutos ļoti seksīgi (galu galā, mēs mīlējāmies pat teātrī!), patiesībā dažreiz laba ir par daudz. Un, kad runa ir par seksu, mēs abi ar Gati sapratām – izrādās, ka gaidīšana dažreiz ir pat patīkamāka nekā pati darbība.

Sekss pārāk bieži? Kā tas maina attiecības?

2 komentāri

 • 10.03.2023 14:08
  mighty
  1

  14 gadi kopā, sekss aptuveni katru 3. nedēļu. 🙁 Es to darītu katru dienu, ja vien viņa ļautu. Pat vairs necenšos jautāt. Cik bieži tad var dzirdēt to –nē–. Kopumā nomācoši.

  • 10.03.2023 19:50
   Anna
   1

   Žēl dzirdēt. Nav sliktākas sajūtas par noraidījumu no cilvēka, ar kuru kopā tev jāpavada visa dzīve…

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3646
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2638
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2624
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Piedzīvojumi  
1
1775
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
507
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3646
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
326
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2624
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
720
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
1090
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
590
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
346
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?