Padomi  
0
285

Dāvana Valentīndienā VIŅAM

Dāvanas piemeklēšana Valentīndienai var būt pat sarežģītāks uzdevums nekā dāvanas atrašana dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos. Galu galā vissvarīgākais uzdevums šajā mīlestības dienā ir izrādīt… mīlestību! To var izdarīt ne tikai pērkot dāvanas, bet arī izrādot mīļus žestus un nedalītu uzmanību. Kāda būtu ekskluzīva dāvana, ar kuru šogad iepriecināt savu vīrieti? 

Seksa rotaļlieta

Ja partneris parasti nepērk sev seksa rotaļlietas, pārsteidz viņu! Uzdāvini kaut ko īpašu – masturbātoru, dzimumlocekļa gredzenu, varbūt roku dzelžus BDSM spēlēm. Tavs partneris novērtēs, ka tev rūp viņa seksuālā dzīve un ka mēģini dažādot jūsu abu intīmo pasauli, turklāt varēsiet šo dāvanu izmēģināt abi kopā. Galu galā Valentīndienas nakts tam būs īpaši piemērota.

Ar roku rakstīta vēstule

Šāda dāvana var šķist nedaudz neierasta, taču daudzi labprāt saņemtu personīgu, ar roku rakstītu vēstuli, kas atklātu daudz skaistu domu par jūsu attiecībām. Pieraksti visus iemeslus, kāpēc viņu mīli un novērtē, atgādini viņa labākās īpašības, skaistākās ķermeņa līnijas un vietas (piemēram, bedrīti vaigā vai lūpas). Tu vari aprakstīt jūsu neaizmirstamos intīmos brīžus, skaistākos mirkļus – visu, kas iešaujas galvā, domājot par mīļoto cilvēku. 

Erotiskas fantāzijas piepildījums

Šī ir dāvana, par kuru, iespējams, sapņo daudzi vīrieši. Iepriekš uzzini sava vīrieša seksuālās fantāzijas: varbūt viņš vēlas izmēģināt kādu jaunu, izsmalcinātāku seksa pozu vai jaunu seksa rotaļlietu? Vai varbūt viņa sapņos tu esi tērpusies kādā īpašā kostīmā? Saruna ir ļoti svarīga seksuālo fantāziju realizēšanas daļa, tāpēc pārrunājiet, vai to realizācija jums abiem ir pieņemama. Ja jūs abi to vēlaties – uz priekšu! Šī dāvana būs neaizmirstama ilgu laiku. Ja tu tomēr vēlies pārsteigt savu partneri nesagatavotu, izmēģini roku dzelžus – daudzi vīrieši piemin tieši šo lietu, runājot par savām seksuālajām fantāzijām, un tie nav tik biedējoši, lai liktu otram justies neērti. 

Dāvana hobijam

Ko tavam partnerim patīk darīt? Sniedz viņam kaut ko tādu, kas palīdzētu piekopt viņa hobijus. Sportistam uzdāvini dāvanu karti sporta preču veikalā, īstam programmēšanas meistaram – kaut ko ļoti kvalitatīvu no datortehnikas (vislabāk par to iepriekš konsultēties ar viņu). Dāvini labas kvalitātes austiņas mūzikas cienītājam. Padomā, ko tavam partnerim patīk darīt, un pielāgo dāvanu viņam. 

SPA mājās 

Valentīna dienas SPA mājas apstākļos izklausās diezgan kārdinoši. Noorganizē partnerim relaksējošu procedūru sesiju. Sāc ar vannu vai dušu, un sagatavojies citiem rituāliem, kuru kulminācija ir erotiska masāža. Padomus par erotiskās masāžas veikšanu varēsi atrast Sekss.lv rakstā (ŠEIT). Iepriekš sagatavo nepieciešamos rīkus: sveces, masāžas eļļas un visu pārējo, ko plāno izmantot šai ekskluzīvajai SPA pieredzei. 

Valentīndienas deja

Šī diena var būt lieliska iespēja darīt lietas, kuras vēl nekad neesi darījusi, bet slepus vienmēr esi gribējusi izmēģināt. Piemēram, nodejo savam partnerim kārdinošu deju. Protams, šāda “dāvana” nebūs piemērota visiem, taču nav nepieciešams visu uztvert pārāk nopietni. Dejošana var kļūt par jautru pieredzi jums abiem. Piemēram, nosēdini partneri uz krēsla, ieslēdz ritmisku, aizraujošu mūziku un sāc dejot. Nebaidies smieties un jokot, ļauj savam partnerim lēnām novilkt drēbes, neatstāj viņu vienu apģērbtu. Pielāgo šo “dāvanu” jums abiem: ja esiet rotaļīgi, pieņemiet šo vilinošo deju kā jautru izklaidi un izklaidējieties kopā. Ja šādas kaislīgas izrādes jums nav jaunums un jums patīk vienam otru palutināt, dariet to brīvi un nododieties sajūtām. 

https://images.askmen.com/1080x540/2017/03/16-112936-7_lap_dance_moves_to_make_you_melt.jpg

Iedvesmai 

Mums visiem ir saraksts ar autoritātēm un personībām, kas mūs aizrauj: mākslinieki, uzņēmēji, sportisti un citu profesiju pārstāvji, kas mūs iedvesmo un piesaista. Tavam partnerim noteikti arī ir šāds personību saraksts, un tu, iespējams, zini par to. Tāpēc iegādājies kaut ko, kas viņam par to atgādinātu. Piemēram, tas var būt kaut kas saistīts ar viņa iecienītāko grupu. Varbūt grāmata, kuru sarakstījusi iedvesmojoša persona. Vai T-krekls ar viņa iecienītākā sportista numuru? Dāvanai jābūt tādai, kas ne tikai iedvesmo sekot autoritātei, bet arī parāda, ka tu labi pazīti savu mīļoto.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4403
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
818
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
629
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
602
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
2
1061
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
194
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes