Padomi  
0
259

Dāvana Valentīndienā VIŅAI

Valentīndiena vairs nav aiz kalniem, un, iespējams, šie ir tavas mīļotās sievietes visgaidītākie svētki, jo to laikā mēs vēlreiz varam pastāstīt un parādīt otram, cik ļoti mēs viņu mīlam un cik košas krāsas viņš ienes mūsu dzīvē. Vienīgās šo svētku galvassāpes ir dāvana! Neuztraucieties, mēs esam sagatavojuši ideju sarakstu, kas palīdzēs tev pārsteigt savu mīļoto.

12 īpašas dienas

Ļoti sirsnīga, bet vienkārša dāvana: izdomā vienu ekskluzīvu divvientulības ideju katram mēnesim. Uzraksti katru ideju uz atsevišķa papīra, ieliec tās mazās aploksnēs un uzraksti uz katras mēneša nosaukumu, kuram tā ir paredzēta. Visas 12 aploksnes vari sasiet ar skaistu lenti, un, lūk, burvīgs katra mēneša solījums par neaizmirstamu dienu kopā ar savu mīļoto. Vienkārši, bet pārdomāti un sirsnīgi! 

Vibrators

Mēs tev garantējam, ka šāda jauka dāvana izraisīs divas reakcijas: pārsteigumu un prieku. Uzdāvinot partnerei vibratoru, tu parādīsi, ka tev rūp viņas prieks un vēlies, lai viņas seksuālā dzīve būtu jautra, patīkama un karsta. Un vēl jautrāk ir tas, ka tajā pašā Valentīndienas vakarā varat izmēģināt dāvanu kopā.

SPA mājās apstākļos

Valentīndienas SPA mājas apstākļos izklausās lieliski. Noorganizē partnerei relaksējošu procedūru sesiju. Sāc ar vannu vai dušu, un sagatavojies citiem rituāliem, kuru kulminācija ir erotiska masāža. Padomus par šīs masāžas veikšanu vari atrast mūsu rakstā (ŠEIT). Iepriekš sagatavo nepieciešamos rīkus: sveces, masāžas eļļas un visu pārējo, ko plāno izmantot šai ekskluzīvajai SPA pieredzei.

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/t2Rmm-AXTlCkSfFXywHFv7VyO80/0x175:5596x3113/fit-in/1200x630/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2020/03/17/666/n/1922153/0e119cf35e70e5e4e00786.05352712_.jpg

Dziesmu atskaņošanas saraksts

Šī ideja ir kā no 90. gadiem, kad cilvēki viens priekš otra ierakstīja dziesmas kasetēs. Šoreiz kasetes nav vajadzīgas – visu var izdarīt jebkurā tiešsaistes mūzikas klausīšanās platformā (piemēram, Spotify) vai vienkārši Youtube. Atrodi dažas dziesmas, kas tev atgādina par viņu, un jūsu attiecībām kopumā, un saliec tās vienā lielā dziesmu “pušķī”. Pārdomāta, romantiska un ļoti mīļa dāvana.

Kas man tevī patīk…

Lasot par sevi, par to kāpēc tavs partneris tevi mīl, iespējams, ir labākā dāvana, ko var saņemt mīlētāju dienā. Te noteikti var lietot frāzi “no sirds uz sirdi”. Tev būs jāiegulda nedaudz darba, taču līdz Valentīndienai vēl ir laiks. Galu galā mīļotais cilvēks ir šo pūļu vērts. Vari izmantot baltas vai krāsainas lapas, piezīmju grāmatiņu, fotoalbumu utt., kurā vari pierakstīt visu, ko viņā mīli: rakstura iezīmes, izskata detaļas, kā viņa smejas, kā viņa klausās mūziku, kuru tu nekad neklausītos. Padomā par daudzām jautrām lietām, kas notikušas jūsu attiecībās, un pieraksti to visu šajā žurnālā. Pievieno fotoattēlus, zīmējumus – visu, kas parāda, cik daudz darba ir ieguldīts šajā dāvanā. Viņa jutīsies mīlēta un novērtēs dāvanu daudz vairāk kā jebkuru materiālu priekšmetu.

‘Pillow Talk’ spēļu kārtis

Tā ir ļoti jautra un karsta dāvana jums abiem – galu galā Valentīndienā viss griežas ap jums un jūsu attiecībām. ‘Pillow Talk’ ir kāršu spēle, kas paredzēta, lai uzzinātu partnera vistiešākās domas un vēlmes. Droši vien būsi dzirdējis, ka runāšana par seksu savā starpā, var ievērojami uzlabot pāra seksuālo dzīvi. Un šo kāršu izmantošanas laikā noteikti būs runāšana. Tas ir lielisks veids, kā atklāt visas seksuālās fantāzijas, par kurām agrāk neesat runājuši. To var iegādāties, piemēram, šeit.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0915/0826/products/pillow-talk-card-game_16787_zoom0_1024x1024.jpg?v=1581796716

Dāvana, kuru viņa vienmēr ir vēlējusies

Varbūt tava partnere jau sen ir sapņojusi par kaut ko specifisku, bet nav bijis īstais laiks šīs dāvanas iegādei? Šī ir īstā iespēja. Vienkāršs, bet ne mazāk romantisks žests. Un nav svarīgi, kas tas ir – jauns kurpju pāris, austiņas vai smaržas.

Kaste pilna ar nostalģiskiem priekšmetiem

Vēl viena vienkārša, bet ļoti romantiska ideja ir ievietot dāvanu kastē to, kas tev atgādina par viņu. Viņas mīļākā šokolāde, mīļākā aromātiskā svece, daži no jūsu fotoattēliem, ar roku rakstīta vēstule, smieklīgas uzlīmes, mīļākā tēja, dažas rotaslietas un daudzas citas lietas. Šādu dāvanu ir ļoti viegli personalizēt un pielāgot personai, kurai to grasies dāvināt.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4549
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1845
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1580
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1456
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
416
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
350
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
482
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
159
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
439
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
204
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1580
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
497
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim