Aktualitātes  
0
337

Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?

Dažreiz seksā var iestāties rutīna – un tajā nav nekā dīvaina. Taču, tā vietā, lai samierinātos ar esošo situāciju, labāks risinājums būtu rīkoties un tajā kaut ko mainīt. Kā to izdarīt? Izmēģiniet kaut ko jaunu, piemēram, anālo seksu. Izklausās drastiski? Jums nav uzreiz jāķeras klāt darbībai — anālā seksa rotaļlietas var mudināt jūs sākt šo ceļojumu. Seksa dažādošana? Jā! Bauda? Jā! Ko tad mēs vēl gaidām?

Anālā seksa rotaļlietas: kuras ir vislabākās?

Tāpat kā parastās seksa rotaļlietas, arī anālo rotaļlietu klāsts ir pietiekami liels, lai ikviens varētu atrast sev tīkamāko variantu. Ir dažas lietas, kas jāpatur prātā: vai esat kādreiz mēģinājis anālo seksu, vai šī ir jūsu pirmā reize? Vai meklējat seksa rotaļlietas pārim vai solo spēlei? Katrai anālo seksa rotaļlietu kategorijai ir sava specifika un priekšrocības, tāpēc būs viegli saprast, kas jums vislabāk der.

Prostatas masāža

(Anālais sekss var būt patīkams kā sievietēm, tā arī vīriešiem)

Ir divi veidi, kā vīrieti novest līdz ekstāzei: viens ir labi zināms un visiem pieņemams, un otrs – vienkārši sakot, ne visi vēlas to izmēģināt. Prostatas masāža var izklausīties nedaudz ekstrēms veids, kā izjust orgasmu, taču patiesībā šeit nav no kā baidīties. Ja zināt, kā to izdarīt pareizi un ko vislabāk izmantot, no tās iegūtais orgasms noteikti apgriezīs jūsu seksuālo dzīvi kājām gaisā.

Pirmajai reizei

Ja plānojat izmēģināt anālo seksu pirmo reizi, izvēlieties maigāko variantu. Silikona masieri tai ir ideāli piemēroti. Vīriešiem piemērots būs prostatas masētājs “Pleasure Provider”, savukārt sievietēm patiks neliela izmēra anālie spraudņi. Šīs seksa rotaļlietas ir izgatavotas no silikona, kas ļoti ātri uzsilst un pielāgojas ķermeņa temperatūrai, tas ir viegli tīrāms un, galvenais, pareizi kopjot, tas neuzkrāj baktērijas. Šīm seksa mantiņām ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība, un derēs tiem, kas tikai sāk savus baudas meklējumus.

Anālā seksa rotaļlietas: prostatas masieris. Sekss.lv
Prostatas masieris ” Pleasure Provider “
Anālā seksa rotaļlietas: anālais spraudnis. Sekss.lv
Anālais spraudnis “Fifty Shades of Grey Something Forbidden

Anālā seksa rotaļlietas luksusa cienītājiem

Tiem, kuriem anālā spēle nav jaunums un kuri vēlas ieguldīt vēl pievilcīgākā dizainā un lielākā baudā, lieliski piemērots būs “Lelo Loki” prostatas masieris vīriešiem vai “Anbiguo Alexandru” anālais vibrators sievietēm.

Viena no “Lelo Loki” prostatas masiera lielākajām priekšrocībām ir tā, ka tas stimulē gan prostatu, gan starpsieniņu, turklāt tam ir īpaši spēcīgas vibrācijas.

Savukārt “Anbiguo Alexandru” anālais vibrators ir izgatavots no zīdaini gluda un ķermenim draudzīga materiāla. Šis vibrators dāvās baudpilnu stimulāciju ar 7 vibrācijas veidiem un intensitātes izvēli. Bonuss – tam ir tālvadības pults “rokas pulkstenis”.

Anālie aizbāžņi

Viena no populārākajām anālā seksa rotaļlietu kategorijām ir aizbāžņi. Un tas nemaz nepārsteidz – tie nav dārgi, ir ļoti ērti lietojami un lieliski noder gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir daudz zināšanu anālajās spēlēs. Anālais aizbāznis var palielināt orgasma intensitāti, jo tas vienlaikus stimulē pat vairākas erogēnās zonas un rada piepildījuma sajūtu, kas daudziem ir nepieciešama, lai piedzīvotu orgasmu.

anālais aizbāznisar tālvadības pulti. Sekss.lv
Anālais aizbāznis ar tālvadības pulti “Shaking”

Anālās bumbiņas

Kamēr aizbāžņi ir paredzēti ievietošanai anālajā atverē un tur atstājami seksa laikā, anālās bumbiņas ir paredzētas stimulēšanai kustības laikā. Citiem vārdiem sakot, stumjot tās uz priekšu un atpakaļ. Bumbiņas stimulē nervu galus un rada neaizmirstamu sajūtu. Parasti bumbiņas ir dažāda izmēra, tāpēc katrs varēs izvēlēties līdz kādai intensitātei vēlas iet.

anālās bumbiņas. Sekss.lv
Anālās bumbiņas “Fifty Shades of Grey Pleasure Intensified”

Anālais dildo

Tieši dildo nāk prātā, dzirdot vārdus “seksa rotaļlietas”. Tāpat kā parastās seksa spēles, arī šīs rotaļlietas var ievērojami uzlabot anālo seksu. Anālajam seksam paredzētie dildo parasti tiek veidoti tā, lai tie būtu pēc iespējas ērtāki un maigāki – neviens neapstrīdēs, ka tieši šie kritēriji ir noteicošie tik jutīgai ķermeņa daļai. Reizēm tie ir īpaši ar savu izliekumu, kas atvieglo rotaļlietas ievietošanu, reizēm tas ir slidenais materiāls, kas nodrošina vienmērīgāku kustību.

anālais dildo. Sekss.lv
Anālais dildo “Shaking”
0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5313
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3756
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2219
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3756
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
3
5313
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?