Padomi  Aktualitātes  
1
513

Prostatas masāža – veselībai, baudai un erekcijas kvalitātei!

Ak, prostata! Ko gan mēs zinām par šo vīrišķo veidojumu? Publiskajā telpā šis valrieksta lieluma dziedzeris nereti tiek devēts arī par vīrieša otro sirdi, kas, piekritīsiet, izklausās diezgan nopietni. Lai gan vairākums no internetā pieejamās informācijas ir koncentrēta tieši uz ap prostatu un ar to saistītām slimībām, Sekss.lv piedāvā palūkoties uz šo veidojumu no pavisam cita, proti, baudāmāka skata punkta.

Kas ir prostatas masāža un kam tā nepieciešama?

Prostatas masāža

Prostatas masāža ir prostatas dziedzera stimulēšana ar pirkstu, dildo vai speciāla izliekuma prostatas vibratoru. Diskusijas par šādas procedūras veikšanu nereti tiek iekļautas tā sauktajā tabu tēmu lokā. Taču, kā vēsta seksa un vīriešu dzimumorgānu pazinēji, ļaušanās prostatas masāžai laiku pa laikam ir pat ieteicama un nekādu ļaunumu nevar nodarīt.

Prostatas dziedzera stimulēšanu mēdz ieteikt vairākām vīriešu grupām:

 • Vīriešiem ar sāpīgu ejakulācijas procesu;
 • Vīriešiem, kas cieš no erektīlās disfunkcijas traucējumiem;
 • Vīriešiem, kam nepieciešama urīna plūsmas uzlabošana;
 • Vīriešiem, kam diagnosticēts prostatīts;
 • Vīriešiem, kas vienkārši vēlas izjust padziļinātāku orgasmu.

Vai no šī procesa iespējams gūt baudu?

Prostatas masāža

Lai gan prostatas stimulēšanas procesa galvenais uzdevums nav baudas gūšana, šī dziedzera masāža patiesi var sniegt intensīvāku sajūtu izjušanu vīrieša loceklī. Par orgasma iegūšanu tikai un vienīgi no prostatas masāžas ekspertu domas dalās. Tiesa, šāda veida anālā stimulācija ir patīkama un pakāpeniski izraisa erekcijas stāvokļa iestāšanos, taču pilnvērtīgam orgasmam, vadoties pēc profesionāļu viedokļa, būtu nepieciešams nodrošināties arī ar papildu locekļa stimulāciju.

Neskatoties uz faktu, ka vairākums ekspertu neatbalsta domu par prostatas masāžas izraisītu orgasmu, ir vīrieši, kas apgalvo, ka tas patiesi ir iespējams. Neizmēģināsi – neuzzināsi!

Kā sagatavoties šai procedūrai?

Sagatavošanās process

Vēlies izmēģināt prostatas masāžu, taču nekad iepriekš neesi ļāvies anālajai stimulācijai? Neuztraucies – pats galvenais ir pienācīgs sagatavošanās process. Pirmkārt, neiztikt bez lubrikanta – jo vairāk, jo labāk! Pirms pirksta, dildo vai prostatas masāžai paredzēta vibratora ievades anālajā atverē, ieteicams relaksēties, piemēram, pavadīt vismaz 15 minūtes, laiskojoties siltā vannā.

Pēc ķermeņa vispārējas atslābināšanas nododies vismaz 5 minūšu garai locekļa stimulācijai, lai radītu uzbudinājumu, kas savukārt padarīs Tavu muskulatūru maksimāli atbrīvotu un gatavu prostatas stimulēšanas pasākumam. Arī klizmas lietošana ir ieteicama, taču nav obligāta.

Pašrocīga prostatas stimulācija – ko, kur un kā?

Prostatas masāža

Brīdī, kad esi nonācis līdz galvenajam notikumam, būtiski saprast, ka prostatas masāžas procesam vajadzētu attīstīties pakāpeniski. Atceries, ka arī sanitārajām normām ir liela nozīme, tāpēc neuzsāc procesu iekams Tu vai Tava partnere neesat nomazgājuši un dezinficējuši savas rokas, un/vai izmantojamās seksa rotaļlietas.

Sāc ar savu vai savas draudzenes pirksta ievadīšanu konkrētajā atverē un tikai pēc tam turpini ar dildo vai strap-ona izmantošanu. Runājot par vibratora ievadīšanu, to būtu ieteicams atlikt uz nākamo prostatas masāžas reizi, jo tā pielietošana prostatas stimulācijas procesā prasa zināmas iemaņas.

Kas attiecas uz veicamajām kustībām, iesācējiem būtu vēlams sākt ar lēnu un kontrolētu pirksta apļošanu:

 • Pārliecinies par pietiekamu lubrikanta daudzumu;
 • Lēni ievadi savu vai partneres pirkstu savā anālajā atverē;
 • Ļauj pirsktam izpētīt jaunos apvāršņus, lēni berzējot to gar atveres sieniņām;
 • Ievadot rādītājpirkstu līdz pusei, sajutīsi mīkstu audu apļveida izcilni (prostatu);
 • Ņem vērā – jo uzbudinātāks Tu būsi, jo vieglāk šo veidojumu būs sataustīt;
 • Sāc ar lēniem apļveida apgriezieniem, lēni kāpinot šo kustību tempu.

Ko par to saka vīrieši?

Vīriešu viedoklis

Kad esam noskaidrojuši, ka prostatas stimulācija patiesi ir efektīva gan veselības, gan jaunu sajūtu iegūšanas ziņā, ķersimies klāt pie stiprā dzimuma iztaujāšanas.

‘’Esmu pašrocīgi veicis prostatas dziedzera masāžu vairākas reizes un varu teikt, ka izjustā bauda patiesi ir pārsteidzoši intensīva un ‘’kaifīga’’. Prostatas masāža, manuprāt, var kalpot arī kā lieliska priekšspēles iedaļa, taču savu meiteni uz šāda veida izdarībām vēl neesmu spējis pierunāt!’’ – tik pozitīvu pieredzi attiecībā pret prostatas stimulāciju pauž, kāds interneta lietotājs vārdā Aivis.

‘’Prostatas kairināša mani neinteresē nemaz! Uzskatu, ka visas procedūras, kas saistītas ar kaut kā bāšanu anālajā vai citās atverēs, ir attiecināmas tikai un vienīgi uz sievišķīgajiem dzimumorgāniem!’’ – ar tik atšķirīgu viedokli klajā nācis, kāds cits vīrietis, kas savu vārdu atklāt diemžēl nevēlas.

Ņem vērā, ka prostatas masāžai vajadzētu sagādāt tikai un vienīgi patīkamu emociju uzplūdus. Ja masāžas laikā izjūti kaut nelielas sāpes – tā ir zīme, ka procesu nepieciešams nekavējoties pārtraukt un norunāt vizīti pie sava ģimenes ārsta!

1 komentārs

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5666
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2181
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2080
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1706
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
316
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
509
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
406
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
386
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
6
261
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
426
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?