Fantāzijas  Aktualitātes  
2
443

Spineri, pokemoni un Putins – anālie stimulatori, kas pārsteidz

Anālais sekss nepārprotami ir viena no populārākajām seksuālajām fantāzijām, kas mitinās gan pašmāju vīriešu, gan daiļo latvju tautumeitu prātos. Protams, vīrieša loceklis šajā mīlas baladē spēlē pašu galveno lomu, taču anālā seksa vajadzībām mūsdienu tirgū iespējams atrast ne tikai tradicionālā stila dibena aizbāžņus, bet arī rīkus, kas liks tavām acīm (un dibenam) ieplesties vārda tiešākajā nozīmē! Sekss.lv tavam zinātkārajam prātam ir sagatavojis veselu anālo stimulatoru izlasi, kuru īpatnējums pārsteigs pat pieredzējušākos anālā seksa entuziastus.

‘’Pokemon Go’’ entuziastiem

Pikačū dibena aizbāznis

Lai gan aizrautīgās spēles ‘’Pokemon Go’’ vilciens jau sen ir aizgājis, sabiedrības interese par šiem mīlīgajiem nezvēriņiem neizgaist un ieņem visai dīvainus veidolus. Seksuāli noskaņotie pokemonmīļi uzsver, ka izvēloties dažnedažādus pokemonu tematikai atbilstošus aksesuārus, piemēram, attēlā redzamo pikačū asti, viņi ir spējīgi pilnvērtīgi iejusties mazā nezvēriņa tēlā, kā arī izdzīvot savas viskvēlākās fantāzijas. Jā – tu vari vien mēģināt iztēloties, par kādām fantāzijām šeit ir runa.

Konkrētā astīte ir gandrīz 54 cm gara, taču pati stimulatora daļa sasniedz vien 10 cm. Komplektā ar pašu intīmmantiņu nāk arī koķetīgās pikačū austiņas.

Īpaši ellišķīgiem vakariem

Īpatnēji anālie stimulatori

Gadījumā, ja anālie stimulatori no pokemonu pasaules tev nešķiet īpaši pievilcīgi, sper soli tālāk un aicini savu mīļoto ietērpties neķītras velnenītes veidolā! Šī efektīgā paskata astīte savos izmēros sasniedz veselu metru! Ievietojot astes stimulatora daļiņu savā vai partneres anālajā atverē, tā pievilcīgi nokarāsies gar valkātāja/as kailajām kājām.

Parsteidzošajā komplektiņā, protams, ietilpst arī seksīgie velna radziņi, kas tavai erotiski tematiskajai rotaļai piešķirs vēl vairāk asumiņa. Rarrr!

Spineri 18 + versijā

Īpatnēji anālie stimulatori

Vai atceries šīs aizraujoši izklaidējošās spēļmantiņas? Spineru cienītāji nav apstājušies pie šīs nenozīmīgās niekošanās vien un ir likuši visu iemīļotajam spinerim iekarot pavisam jaunus apvāršņus – šoreiz gan 18 + lauciņā. ‘’Kas gan var būt aizraujošāks par ar LED gaismas diodēm izgaismotu spineri, kas griežoties tumsā, izgaismo tavas partneres iekārojamos apaļumiņus!’’ – tā izteicies, kāds no šīs grandiozās idejas autoriem.

Jāteic, ka ideja pati par sevi ir visai jancīga, taču zināms šarms tajā visā slēpjas. Iedomājies savu partneri ienākot guļamistabā pavisam kailu sakot: ‘’Mīļais, lūdzu, iegriez mani!’’

Glabā savus failus gudri

Zibatmiņas dibena aizbāznis

Asprātīgie seksa rotaļlietu ražotāji, dodoties savās aizrautīgajās ikdienas gaitās, nu dien nav piemirsuši arī par mūsdienās svarīgo lietderības efektu. Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kam gan vēl varētu noderēt tavs iecienītākais dibena aizbāznis? Attēlā redzamais ‘’USB flash’’ jeb ‘’zibatmiņas’’ stimulators, pašu ražotāju vārdiem sakot, ir domāts cilvēkiem, kas zina, ko nozīmē patiešām svarīgi faili.

‘’Glabājiet savus failus nevis pie sevis, bet sevī! Ģeniāli!’’ – šādu piezīmi izteicis, kāds no īpatnējās intīmmantiņas pircējiem.

Vladimir Vladimirovich Putin

Vladimira putina intīmmantiņa

Nākamais stimulators, mūsuprāt, pārspēj visu līdz šim redzēto. Šīs rotaļlietas stāsts ir pavisam vienkāršs, proti, reiz, kāds anālo stimulatoru ražotājs nolēma izrādīt visai īpatnēju protesta variāciju pret Krievijas prezidenta pārvaldīšanas stilu, izveidojot dibenā bāžamu Vladimira Putina atveidojumu.

‘’Šis mazulītis ir lieliski piemērots kaislīgai prostatas masāžai, un jūs visi viņu varat iebāzt jūs paši ziniet kur!’’ – mantiņas radītājs savos izteicienos ne pavisam nav kautrējies.

Saprotams, ka šodienas rakstā apskatītie anālie stimulatori nav piemēroti visām gaumēm, taču tie savā ziņā ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savās mīlas rotaļās ienākušo rutīnu. Ja ideja par anālo seksu kā tādu vēl tikai zeļ un plaukst tavu dziļāko fantāziju līmenī, noteikti iemet aci arī šajā rakstā! Un atceries – kamēr vieni tikai sapņo, citi jau dara!

2 komentāri

 • 01.10.2021 23:50
  Vecis
  0

  gribi lai putins tevi izdr.. pakaļā?

  • 10.10.2021 10:31
   Gastons
   0

   😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4549
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1761
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Aktualitātes  
6
1534
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1429
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
221
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
283
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
314
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
286
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
344
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
357
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1095
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Aktualitātes  
13
283
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā