Stāstiņi  
3
373

Anonīms stāsts: “Man ir 28 gadi un es esmu nevainīga”

“Labdien! Vēršos pēc padoma – esmu sevi iegrūdusi tik stulbā situācijā, ka vairs nezinu kā no tās izkļūt. Tam var būt grūti noticēt, bet man ir 28 gadi un es joprojām esmu “nevainīga”. Nē, es visus šos gadus neesmu dzīvojusi zem akmens, es nepiederu nevienai reliģiskai sektai, un, ja neskaita šo faktu, manī būtu grūti atrast kaut ko tādu, kas liktu domāt, ka esmu dīvaina.”

Dzīvē daudz panākumu

“Pēc sabiedrības standartiem es esmu pat pārāk normāla. Skolā mācījos ļoti labi, mācījos arī mūzikas skolā, visus eksāmenus nokārtoju izcili, vecākiem ar mani nekad nebija nekādu problēmu. Vēlāk iestājos augstskolā, specialitātē, par kuru sapņoju kopš vidusskolas. Jāmācās bija smagi un pacietīgi, jo mācības nebija vieglas. Ieguvu gan bakalaura, gan maģistra grādu.

Kopš augstskolas absolvēšanas nav pagājis daudz laika, bet man jau ir stabila un veiksmīga karjera. Šķiet, ka dzīvē nekā netrūkst, esmu patstāvīga meitene un stabili stāvu uz kājām.”

Pašrealizācija bija svarīgāka par ballītēm

“Tomēr es pati nesaprotu, kā man līdz šim nav izdevies izveidot romantiskas attiecības. Mana pieredze seksuālajā ziņā ir pilnīga nulle. Kamēr visi mani draugi skolas pēdējos gados trakoja no hormonu pieplūduma, es gatavojos eksāmeniem un likās, ka man priekš puišiem vienkārši nav laika.

Vēlāk augstskolas pirmajos kursos no grupas biedriem to tik vien dzirdēju kā stāstus par nebeidzamām ballītēm un projektu darbiem, kas tika rakstīti iepriekšējā naktī, bet es biju pārāk koncentrējusies uz saviem panākumiem, neļaujot sev atpūsties.”

Tikai dažas draudzenes zina

“Droši vien varētu domāt, ka esmu neglīta vai nekomunikabla, bet es sevi vērtēju diezgan augstu. Man ir dažas tuvas draudzenes, un tikai viņas zina manu “noslēpumu”.

Līdz 24 gadiem mierināju sevi, ka nav jāsteidzas tikai tāpēc, ka “visi tā dara”. Vēlāk mani vienkārši sāka mākt kauns par šo faktu. Tiklīdz man parādījās siltākas attiecības ar kādu puisi, kurš man patika, es devos uz pāris randiņiem un flirtēju. Taču kad temats nonāca līdz intīmām attiecībām, es meloju un rīkojos tā, it kā būtu to pieredzējusi. Patiesībā man bija bail un kauns par sevi. Es vēl neesmu tikusi tālāk par skūpstiem un glāstiem.”

Puisis, kuram patīku, par to pat nenojauš

“Taču nesen satiku ļoti jauku puisi. Uzreiz sajutām kaut kādu dīvainu saikni. Pirmajā randiņā sarunājāmies pilnīgi brīvi, likās, ka esam pazīstami jau sen. Lielākā bēda ir tā, ka nedomājot sameloju, ka zaudēju nevainību 18 gados (zinu, stulbi). Esam tikušies 3 reizes – man liekas, jo tālāk tas ved, jo mazāka iespēja izbēgt no konfrontācijas.

Es varētu izvēlēties sev ierasto scenāriju – no zila gaisa izbeigt attiecības, bet man ir apnicis melot sev un citiem. Es jūtu, ka ar viņu viss ir savādāk nekā ar iepriekšējiem puišiem – viņš mani ļoti piesaista, mums ir līdzīgas dzīves vērtības, mūsu raksturi ir vienādi.

Es gribētu zināt, kā virzīt lietas tālāk? Man ir tāds kauns, ka meloju viņam. Baidos, ka pat tad, ja uzdrošināšos pateikt patiesību, viņš mani pametīs. Vai varbūt man vajadzētu vienkārši mēģināt izlikties, ka esmu teikusi patiesību? Man nav ne jausmas, ko darīt. Man tiešām vajag padomu. Paldies!”

Jāizvēlas atklātība

Pirmkārt, svarīgi uzsvērt, ka nav nekā nenormāla, ja 28 gadus vecs jaunietis joprojām nav “pazaudējis nevainību“. Amerikāņu psihoterapeite Reičela Kellere skaidro, ka mūsu sabiedrībā jaunavības stigmatizācija ir ļoti izteikta – cilvēki par to kaunas un ļoti bieži par to melo tāpat kā vēstules autore. Ilgstoša kauna sajūta var sabojāt indivīda psiholoģisko stāvokli, veidojot nepareizu priekšstatu par attiecībām un seksuālo dzīvi.

Šajā gadījumā var palīdzēt terapija, kas ļaus noskaidrot iemeslus, kāpēc personai ir grūtības izveidot intīmu fizisku kontaktu ar citu personu.

Atklātība pret puisi šajā situācijā ir īpaši svarīga – tā autorei palīdzēs tikt vaļā no ilgstoši izjustā kauna un būs pirmais solis, lai atpazītu, ka viņa ir mīlestības cienīga, neatkarīgi no tā, vai viņai ir bijis sekss.

3 komentāri

 • 14.02.2022 10:06
  Jānis
  0

  Nevainība ir katra cilvēka brīva izvēle par savu intīmo dzīvi un, protams, dažādu dzīves sakritību rezultāts. Manuprāt, nevainība – tas ir ļoti skaisti, bet citā vecumā. Ja tā tiek glabāta tik ilgi, man tas liktu domāt par neveselīgu audzināšanu vai kādu dīvainu pārliecību.

  Es laikam vienkārši neticu tādai sievietei (meitenei) realitātē, kas būtu taupījusies līdz 28 gadu vecumam un tajā pašā laikā būtu forša…

 • 16.02.2022 20:14
  Jurja
  0

  Ja es būtu tā puiša vietā un viņa man teiktu, ka es esmu tas vienīgais, ko viņa gaidījusi, man gribētos pēc iespējas ātrāk bēgt prom. Varbūt izklausīsies muļķīgi, bet mans ieteikums ir šāds – ja meitene ir nolēmusi, ka vēlas zaudēt nevainību, viņa nedrīkst vīrietim teikt, ka ir nevainīga. Citādi viņa to vīrieti nobiedēs! Ja vīrietis redz, ka sieviete viņu ir gaidījusi kā īsto un vienīgo, viņš nobīstas, ka nevarēs šīs cerības attaisnot.

  • 16.02.2022 20:14
   Jurja
   0

   Vai arī – ja vēl nav 100% pārliecināts par savām jūtām vai attiecību stabilitāti, baidīsies, ka meitene kļūs atkarīga, apsēsta un nekad nelaidīs vaļā.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1024
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1709
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
315
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
183
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
476
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
939
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija