Aktualitātes  
0
245

Aprēķināts, pēc cik gadiem laulībā vīrieši un sievietes sper sānsoli: vai esat jau izturējuši šo posmu?

Neviens jau iepriekš neplāno būt neuzticīgs, bet diemžēl dažreiz tā ir. Partnera neuzticība ir traumatiska pieredze un sāpīga tēma, taču emocijas nedrīkst pārņemt un aizēnot spēju kritiski un analītiski domāt.

Zinātnieki pastāvīgi analizē šo nepatīkamo tēmu. Kā vēsta portāls rd.com, Kalifornijas Ērvinas universitātē veiktā pētījuma rezultāti liecina, ka 11% cilvēku, kuriem ir attiecības, kaut reizi ir spēruši sānsoli. Šis ievērojamais procents liek mums nepārtraukti iedziļināties neuzticības tēmā. Turpmākā pētījuma iniciatori, kuri mēģināja noskaidrot uzticības laušanas likumsakarības, noteica, kurā partnerattiecību posmā sāk pieaugt neuzticības risks.

Saiknes starp konkrētiem attiecību posmiem un neuzticības risku kļuva par nesenu žurnāla “The Journal of Sex Research” autoru pētījuma priekšmetu. Pētnieki analizēja 423 pētījuma dalībnieku anketās sniegtos datus. Anketu aizpildītājiem bija jāsarindo 29 iemesli, kas viņus attur no neuzticības, svarīguma secībā.

Kā liecina dati par laulību ilgumu, vīriešu un sieviešu tieksme uz neuzticību nesāk izpausties vienlaikus. Izrādās, ka sievietes sāk domāt par krāpšanu 6-10 gadus pēc kopdzīves ar oficiālu partneri, savukārt vīrieši līdzīgu vēlmi izjūt tikai pēc 11 laulības dzīves gadiem.

Nosaucot apstākļus, kas noved pie neuzticības, tiek minēti tādi faktori kā sekss, reliģiozitāte un laulības ilgums. Pētījums arī palīdzēja noskaidrot tās personas īpašības, kurai ir vismazākā iespēja spert sānsoli: šablons tiek definēts kā “reliģioza sieviete, kas ilgu laiku nav precējusies”.

Protams, secinājumus, kas balstīti tikai uz atbildētiem anketas jautājumiem, nevis uz to, kas notiek patiesībā, nevajadzētu uzskatīt par neizbēgamu scenāriju. No otras puses, būtu naivi domāt, ka jūsu laulība ir imūna pret neuzticību. Tāpēc jums vajadzētu atcerēties, cik svarīgi ir ikdienas centieni stiprināt saikni ar partneri.

Kāpēc sievietes krāpj?

Šīs pazīmes liecina, ka tavam vīrietim ir cita

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6953
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3742
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2424
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1708
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
412
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
632
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
506
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
277
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
291
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
292
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
478
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
612
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?