Stāstiņi  
1
512

Baudas spēles – 1. daļa

Viņi iepazinās internetā, vietnē kurā nejauši vai jauši abi bija iegājuši. Viņi vairs nebija trakulīgos jaunības gados – dzīve viņus bija gan lutinājusi, gan sāpinājusi, gan mierinājusi, bet kaut kas bija pietrūcis… Viņš bija apmaldījies un joprojām īsti nezināja, ko meklē…. Viņai bija pieredze un ekspektācijas par to, ko viņa vēlas. Tādēļ Sieviete uzrakstīja pirmā, Vīrietis atbildēja. Tā sarakstoties, pamazām atklājās kopējas vēlmes, viņi iepazina viens otru, saprata virzienus, nolika robežas. Jo vairāk viņi runāja, jo plašāk vērās viņu fantāziju lauks. Intereses viņiem sakrita, un par to priecājās abi. Viņi bija it kā uz viena viļņa.

Tā pagāja mēneši un Sieviete atkal bija pirmā – piedāvājot satikties un realizēt kopīgās vēlmes. Bija pavasaris, saulīte jau sildīja zemes virsu, koki bija sazaļojuši un putni vīteroja mīlestību. Pēcpusdienā, klusā Pārdaugavas nostūra dzīvoklī uz galda vāzē smaržoja skaists īrisu, frēziju un kallu ziedu kārtojums, ko protams Vīrietis, kā īstens džentlmenis bija sarūpējis sapņu Sievietei.

Lai arī šis nebija randiņš, jo tā viņi bija nolēmuši, ka satiekas tikai baudai, tā tomēr bija viņu pirmā, ilgi gaidītā tikšanās. Draiski burbuļoja atvērtā šampanieša pudele, smaržoja aizlauztā šokolādes tāfelīte un, lai arī līdz šim bija bijušas tikai sarakstes un redzēti daži foto, divi tik ļoti pazīstami – Vīrietis un Sieviete – jautri tērzēja un smējās.

Sāka krēslot, Sieviete piecēlās, nolaida logiem priekšā žalūzijas, iededza sveces, ieslēdza radio un, nostājoties Vīrietim priekšā, ar vieglu kustību noslidināja kleitu. Zem tās slēpās daiļas, koptas, sievišķīgas formas, tērptas melnā mežģīņu krūšturī, zeķturos un zeķēs. Biksītes? Nē, tādu nebija. Visu pēcpusdienu, satiekoties, braucot auto, sarunājoties, Vīrietis pat nenojauta, cik brīva un pieejama bija kārdinošā ieleja.

Sieviete lēni noliecās celīšos un atpogāja bikšu priekšu. Laiski aiz starām novelkot bikses, viņa iemeta tās stūrī, turpat sekoja arī baltie bokseri. Atstājot mugurā tikai balto lina kreklu, Sieviete pieliecās tuvāk un ar mēles galiņu pieskārās Vīrieša loceklim, viegli rotaļājoties, virpinot mēli ap miklo galviņu. Mēlei pievienojās pirksti, satverot un viegli glāstot, loceklis iegūlās rokā. Tīkamās darbības darīja savu – loceklis mainot formu lēnām piebrieda, vēl reizi apņemot ar lūpām un skatoties Vīrietim acīs, tas pazuda Viņas mutē. Sieviete neķītri pasmaidīja un ar mēli nedaudz pariņķojot ap galviņu, slidināja to zemāk.

Viegli pagrūžot, Vīrietis atlaidās dīvānā. Pievelkot tuvāk malai Vīrieša ķermeni, Sieviete piepacēla viņa kājas uz dīvāna. Mēlīte lēni noslīdēja līdz neaizsargātajam Vīrieša svētumam. Pieskārieni bija tik vilinoši, ka Vīrietis ļāvās notiekošajam…

Jau kādu brīdi norise bija mainījusies. Sievietes ķermenis laiskā, kaķenes tiltiņā bija pārliecies pāri vīrietim. Jā, 69 bija tas, par ko viņi bieži runāja un nu jau viņu abu mēles darīja savu darāmo. Vīrietis bija pieradis pie sieviešu daiļuma un zināja, kā aplaimot lūpiņas, kur atrast zirnīti, bet pavisam jauns atklājums bija sajust mēli ne tikai uz locekļa, bet starp sava dibena puslodēm. Sievietei gan bija šāda pieredze un viņa to darīja ļoti pārliecinoši.

Kad abi bija iesildījušies un izbaudījuši viens otru, nedaudz piekusuši tie iemalkoja šampanieti un apsprieda jaunās sajūtas. Iezvanījās Sievietes mobilais, Viņa piecēlās no dīvāna, atstājot vīrieti guļam, un izgāja priekšnamā.

-JĀ.
-JĀ…LABI!

-PIEDOD, BIJA JĀATBILD… nomurminot Viņa atgriezās istabā.
-KARSTS, ATVĒRŠU LOGU, sacīdama Viņa kaķenes soļiem ieslīdēja blakus istabā. Starp daudziem Deep House bītiem bija dzirdama loga atvēršana, metāliska skaņa un sievietes laiskā gaita atgriežoties atpakaļ istabā.

-GARLAIKOJIES? Viņas balsī pavīdēja kaut kas viltīgs un aizdomīgs, kas vēstīja par pārsteigumu.

Cieši aizverot aiz sevis durvis, Viņa pieslīdēja dīvānam, rokās viņai bija acu pārsējs un rokas somiņa. Mīksts samta audums aizklāja Vīrieša acis – tumsa, pilnīga tumsa…

-TAGAD NĀC ŠEIT, paņemdama aiz rokas, viņa lika Vīrietim nostāties četrāpus uz biezā pūkainā grīdas paklāja…

Nožvadzēja ķēde un rokas tika saslēgtas ar mīkstu ādu apvilktās važās.


-MHM, TĀTAD ŠIS TUR ŽVADZĒJA ,Viņš smaidot jautāja.
-IESPĒJAMS… atbildot, Sieviete atbrīvojās no krūštura, paņēma no galda šampanieša trauku un iekārtojās Vīrietim aiz muguras.
-SKAISTI! Ņemot ledus gabaliņu no spaiņa, Viņa lēni, ķermenim trīsuļojot, slidināja tos pa dibena puslodēm, no vienas puses uz otru. Aukstais ledus kubiņš pieskārās locekļa galviņai, pariņķoja ap to, un slīdēja lēni uz augšu līdz gredzentiņam. Sieviete jautri iesmējās.

-TAS SARĀVĀS TIK SMIEKLĪGI… tā viņa izrīkojās ar vairākiem kubiņiem, līdz izkusušais ledus bija pārklājis visu dibenu vieglās ūdens pērlītēs, lēni tekot gar kāju ikriem un pilot no locekļa.

Sieviete iekārtojās tuvāk un pieplaka dibenam. Mēlei viegli notraušot ūdens lāses, lūpas nonāca vidū, tikai tagad daudz ērtākā pozīcijā un skatā, kas Sievietei ļoti patika. Ar plaukstām Viņa papleta puslodes un ieslīdēja ar mēli gredzentiņā. Garajā iepazīšanās sarakstē Viņa, dalījās pieredzē par to, cik ļoti tas patiktu Vīrietim. Par to, ka Viņa to lieliski prot un vēlas darīt. Ik nakti iemiegot Sieviete sapņoja un gaidīja šo sajūtu. Viņa saldkāri skūpstīja, laizīja, virpuļoja, viņa baudā tvīka no uzbudinājuma. Arī Vīrietim tas bija tīkami, tādēļ nepretojās ne maskai, ne roku skavām – arī viņš baudā iekarsa, vēlējās vēl un vēl…

Sievietes mēle nepiekusa. Viņa bija apmierinājusi pirmo fantāzijas izsalkumu un turpināja realizēt savu ‘Baudas Spēli’. Sieviete paņēma no rokas somiņas nelielu pudelīti. To atverot, telpas erotiskais ķermeņu un ziedu aromāts sajaucās ar saldi rūgtu orientālu smaržu. Viegli smaržīgās eļļas pilieni iepilēja Vīrieša gredzentiņā. Viņa nesteidzās, Viņa izbaudīja šo lielisko skatu, vēl, vēl, vēl, eļļas…

Glāstot, Sieviete ar pirkstiem lēni un vieglām kustībām riņķoja ap gredzentiņu, imitējot atvara virpuli, no lielākiem apļiem uz vidu un, nonākot tur, viegli piespieda. Skūpsts un atkal riņķošana. Ar katru reizi Sieviete piespieda arvien stiprāk liekot tam pavērties, ļaujot pirkstiņam iegrimt dziļāk. Otra roka maigi noslīdēja līdz loceklim un galviņai, kas nu jau viss bija ieeļļots un viegli padevās rokas kustībām. Riņķošana un locekļa masāža iedarbojās, pirkstiņš jau pilnībā ieslīdēja visā garumā.

-KĀ MAN TAS PATĪK!!!
Sievietei mirdzēja acis, redzot kā viņas pirksts brīvi slīd iekša un ārā. Vīrietis neatbildēja, jo bija samulsis. Viņam bija nedaudz kauns – no Sievietes, no sevis, kauns, no tā, ka no šīm sajūtām piebriest viņa loceklis. Vīrietim ļoti patika, bet viņš klusēja un baudīja. Baudīja viņi abi, jo tā bija viņu abu slepenā fantāzija…

Viņa bija sieviete, kurai par tradicionālu mīlēšanos kaislīgāka un erotiskāka šķita Vīriešu dibenu aplaimošana. Tā bija viņas dāvana sev! Sievietei tik ļoti bija nepieciešamas šādas baudas rotaļas, Viņa tik ļoti pēc tām ilgojās. Pirkstiņš kļuva neķītrāks un nu jau kustības bija ne tikai dziļumā, bet sāka riņķot pa gredzena asi, to paplašinot un atverot. Blakus telpā kaut kas noklaudzēja. Vīrietis satrūkās, rokas centās saraut važas, neko neredzot tikai klausoties skaņas. Gredzentiņš cieši sakļāva pirkstu.
-KAS TEV NOTIKA? Viņa jautāja.
-TU DZIRDĒJI? Viņš satraukti atbildēja.
-NĒĒĒ… atbildot Viņa piecēlās un iegāja blakus istabā.
-ĀRĀ VĒJŠ, BŪS LIETUS, nākot atpakaļ Sieviete aizvēra arī blakus istabas stiklotās durvis un pagrieza skaļāk radio.
-NU RE,VISS SKAISTUMS ZUDA. To sakot, Sieviete dāsni uzlēja jaunu eļļas devu un atsāka visu no sākuma, lēni glāstot, skūpstot puslodes, Vīrietis nomierinājās, atbrīvojās, gredzentiņš pavērās vairāk un plašāk, pārvēršoties mīlas gredzenā. No šīs skata Sievietei sagribējās to… un pirkstiņu nomainīja mēle, kura brīvi, cik nu mute ļāva, ieslīdēja kārdinoši pulsējošā alā.

-MMMM, Vīrietis baudā izdvesa, saslēgtās rokas ieķērās paklāja biezoknī, un vienīgā kustībā, ko viņš spēja veikt, ieliecot muguru padeva dibenu pretī Viņas mutei.

Tagad viņš saprata Sievietes teikto, ka viņam tas patiks un viņš nespēs to kontrolēt…

Ar stingrāku tvērienu Sieviete apņēma locekli, kurš palika arvien tvirtāks. Ar mēles jutīgajām kārpiņām Viņa juta pulsēšanu, ar roku – locekļa enerģiju… Sievietē pamodās nevaldāma kaisle, kas piepildīja Viņas piebriedušo kājstarpi. Nevarēdama atturēties, Viņa pieskārās klitoram un, piespiežot, berzējot to, atkārtoja mēles ritmiskās kustības.
Vīrietis vairs neklusēja, bet elsa saraustītām frāzēm… Viņš bija nonācis transā, Viņi abi bija baudas transā, līdz ugunīga šautra pārskrēja Vīrieša mugurai. Visam drebot un raustoties, Viņš eksplodēja ķermeņa atvērtajā lejasdaļā…

Caur mēli kaisles liesma nevaldāmi aizdedza Sievietes klēpi un pirms Viņa paspēja baudā iekliegties, loceklis dāsni izšļāca karstu mīlas šķidrumu taisni Viņai rokā…

Viņi bija savienojušies.
Sieviete bezspēkā saļima, piespiežot Vīrieša ķermeni pie grīdas.

Aiz loga lija tik ilgi gaidītais pirmais pavasara lietus…
Sveču gaismā iezīmējās skats, ko no blakus istabas cauri stiklotajām durvīm vēroja kails, stalts augums…

1 komentārs

  • 08.07.2021 20:31
    Oreo
    0

    Labs! Paldies par kvalitatīvu stāstu

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
5762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2613
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
1646
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1625
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti

Komentētākie

Stāstiņi  
11
5762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2613
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
465
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
280
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
0
1646
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5762
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
773
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
1
1200
Erotiskais stāsts: Pasniedzējs un studente