Stāstiņi  
0
300

Kaisles skavās. Erotiskais stāsts

Skaista, sportiska, veiksmīga un krietni pāri 30. Vīrieši, kuri man patīk, jau ir atraduši jaunākas, un tos, kuriem patīku es… teiksim tā – pašcieņa man neļauj būt attiecībās ar kādu no viņiem, bet patmīlība mani iegrūž kaisles skavās – es nevēlos atteikties no baudas tikai tāpēc, ka esmu viena.

Viņš ir sabiedrības cienīts cilvēks, ģimenes galva, paraugs… un mans izlaidīgais valdnieks. Visai bieža galvaspilsētas apmeklēšana ir kļuvušas par ērtāko veidu, kā satikties. Es nerakājos ne viņa sirdī, ne dzīvē, man rūp tikai viņa dvēseles slepenākie nostūri un mūsu abu erotiskā pasaule. Lai gan biežāk sarakstāmies pa e-pastu, dažkārt pietiek ar pāris negaidītām ziņām ar mums vien saprotamiem mājieniem, lai paspilgtinātu visu dienu. Prāts plosās no kaisles. Tad es jūtos seksīga, iekārojama un spēcīga.

***

Kā parasti, dažas dienas pirms tikšanās saņemu vēstuli ar skaidriem norādījumiem. Es zinu, kur viņu gaidīt, kā sagatavoties, kā ģērbties un ko sagaidīt. Mans ķermenis uzkarst tikai no plānošanas vien, tāpēc nepacietīgi gaidu. Nespēju no satraukuma aizmigt.

Kad pienāk norunātā diena, es tēloju, ka esmu mierīga, bet asinis vārās un lūpās mirdz nekaunīgs smaids. Nolieku mantas, iededzinu sveces un simto reizi nostājos spoguļa priekšā, lai pārliecinātos, ka izskatos perfekti. Jo mazāk laika paliek, jo vairāk esmu sajūsmā. Es skaitu minūtes.

Viņš kavējas. 5, 10, 15 minūtes… Nevaru sagaidīt, sāku uztraukties, ka viņš neatnāks, līdz pēkšņi atskan durvju zvans.

Viņš nemaz netaisās attaisnoties. Es gribu ķerties viņam ap kaklu, bet atturos. Ielaižu viņu iekšā, paņemu viņa vēso mēteli un, turot to pie krūtīm, ieelpoju viņa smaržu aromātu. Nolieku mēteli skapī, kamēr viņš novelk kurpes. Tiklīdz viņš ieiet sveču gaismas pielietajā istabā, dzirdu komplimentus par to, cik labi esmu tikusi galā. Nosarkstu un klusi nopūšos, kad viņš mani ievelk savā vīrišķīgajā apskāvienā. Es izbaudu viņa tuvumu. Pat caur drēbēm jūtu viņa ķermeņa izliekumus, un es kūstu no baudas. Iekšēji staroju, pamanot, ka arī viņš acīmredzami tver mana ķermeņa smaržu.

***

Viņa rokas slīd uz leju, stingri pieglaužoties manam ķermenim un spiežot manu iegurni pret viņa. Viņš spēcīgi saspiež mana dupša apaļumus savās plaukstās. Man trūkst elpas un tik tikko spēju noturēties uz savām trīcošajām kājām, kas ietērptas augstpapēžu kurpēs. Viņš skūpsta manu kaklu un virzās uz leju: pleci, atslēgas kauli, krūtis… Šķiet, ka viņa plaukstas ir kā radītas manām krūtīm – viņš glāsta manus krūtsgalus, it kā tie būtu glazūra uz kūkas. Protams, ka man tas patīk, tāpēc vaidu un neslēpju – gribu, lai viņš zina, kā es gaidīju, kādu sajūsmu viņš manī rada un cik uzbudināta esmu no viņa pieskārieniem.

Atrodot ideālo brīdi, kad manu ķermeni pārņem iekāre un smadzenes prasa to pašu, viņš cieši satver manus matus.

Nedaudz atliecot manu galvu, viņš čukst: “Tu zini, ko es gribu…”. Es zinu, ka tas ir labākais, ko spēju, bet vēl nedaudz vilcinos, spēlējot naivu meiteni, līdz viņš ar tādu pašu smalki izspēlētu rupjību piespiež mani nomesties ceļos viņa priekšā. Sirds sāk sisties straujāk. Viņš lēnām atsprādzē jostu, atvelk rāvējslēdzēju, novelk bikses un man acu priekšā parādās piebriedis loceklis.

Nolaizu lūpas, skatoties viņam acīs. Tad paņemu vienu pirkstu un tā slapjo galu pārbraucu pār locekļa pašu galu. Viņš skaļi elpo un ar acu skatienu mudina mani rīkoties drosmīgāk. Es noglāstu to ar pirkstiem, plaukstu un beidzot satveru pamatni, uzņemoties sev iedalīto lomu.

Šovakar man ir ne tikai seksīga apakšveļa, zeķes un augstpapēžu kurpes, bet arī īpaši īsi rūtaini svārciņi. Tik īsi, ka var redzēt manus dibena apaļumus, tos pat nepaceļot. Šovakar esmu naiva skolniecīte.

Ar savu šķietami nepieredzējušo roku turu viņa cieto daiktu un laizu to kā savu iecienītāko saldējumu: lēni un ar baudu. Viņš skaļi elpo un neviļus virza savus gurnus uz priekšu, lai iekļūtu dziļāk manī. Pakļaujos. Sākumā uzmanīgi, lēni, bet pēc tam arvien dziļāk. Patiešām, tik dziļi, kā agrāk neesmu ņēmusi. Katra viņa smagā izelpa mani uzbudina, tāpēc cenšos atslābināties, lai gan pār vaigiem sāk ritēt asaras. Viņš pagrūž savus gurnus uz priekšu un apstājas. Es turos tik ilgi, cik varu, līdz atraujos. Starp viņa cieto erekciju un manu muti stiepjas siekalu lērums. Es cenšos sakopt sevi, bet viņš man izsaka komplimentus, liekot man justies tik seksīgai kā nekad agrāk.

Es esmu slikta meitene. Viņa meitene. Viņš atkal iegrūž savu peni manā kaklā, tikai šoreiz, kad grasos atrauties, viņš mani nelaiž.

Es pretojos un mēģinu izkļūt no viņa ciešā tvēriena, bet viņš nav sajūsmā par nepaklausību – viņš satver manus matus un atgādina, kurš šeit ir galvenais. Viņš pavēl, lai četrrāpus dodos līdz gultai, kamēr viņš pats izģērbjas. Es dzirdu, kā viņa jostas sprādze atsitas pret grīdu. Rāpojot, izteikti kustinu gurnus, jo man šķiet, ka viņš mani vēro.

***

Tiklīdz apstājos pie gultas, viņš pienāk man klāt un apsēžas uz gultas malas. Atskan pavēle piecelties kājās, novilkt biksītes, un viņš vēlreiz jautā, kurš šeit ir galvenais. Es izmisīgi atbildu, ka tas ir viņš. Atskan pavēle atkārtot to vēlreiz. Es atkārtoju. Jūtos vainīga, bet redzu viņa rotaļīgo smaidu un tas tomēr nav biedējošs. Tomēr viņš ir nelokāms. Atskan nākamā pavēle, un man ir jāieguļas viņa klēpī. Es nevilcinos. Es iekārtojos un jūtu viņa mitro locekli zem sava vēdera. Tas ir tik vilinošs un karsts. Es aizsapņojos par to, līdz pēkšņi sajūtu spēcīgu pļauku uz savas kailās sēžamvietas. Jūtu, kā uz tās deg viņa plaukstas nospiedums. Viņš maigi noglāsta degošo vietu… un seko vēl viens pēriens. Viņš atkal to paglauda un atkārtojas tas pats… vēl!.. vēl!

Kad manas nekaunīgās vaimanas kļūst žēlabainas, viņš liek man piecelties, atspiesties pret kumodi un izplest kājas.

Viņš vēlreiz noglauda manu ķiršu sarkano sēžamvietu un bez brīdinājuma, vienā rāvienā iegrūž manī savu cieto locekli. Manas acis izspiežas no dobumiem, balss iestrēgst kaklā, un pirksti ieķeras koka virsmā. “Elpo, elpo…” viņš saka pirmais, un es atslābinos, kamēr viņš lēnām, bet ārkārtīgi dziļi ienirst manā slapjajā aliņā. Pēc kārtējā dziļā grūdiena es nopūšos, klusi atkārtojot viņa vārdu, bet viņš satver manas rokas un, paātrinot kustības, sāk drāzt mani no visa spēka. Es tik tikko spēju noturēties kājās, galva griežas no baudas, un viņš turpina stiprāk un stiprāk…

Es sajūtu siltu strūklu sev uz muguras, kad viņš dobjā gārdzienā paziņo, ka ir beidzis. Es nekustos, līdz viņš noslauka savu sēklu no mana ķermeņa, un mēs abi iekrītam gultā, cenšoties atvilkt elpu. Nevaru vien sagaidīt, kad dzirdēšu, ka viņam patika.

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
5093
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2023
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1168
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
0
1157
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
5093
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2023
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
374
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
211
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
0
1157
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
11
5093
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
586
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
1
903
Erotiskais stāsts: Pasniedzējs un studente