Stāstiņi  
4
359

Dzimumlocekļa izmērs – kam sievietes dod priekšroku?

Kāds pētījums atklāj, ka sievietes ilgtermiņa attiecībām mēdz izvēlēties partneri ar mazāku dzimumlocekli, savukārt vienas nakts sakariem viņas labprāt izvēlas partneri ar lielāku dzimumlocekli. Lielāks loceklis asociējas ar vīrišķību un seksualitāti, savukārt mazāks ar attīstītāku prātu, augstiem profesionālajiem sasniegumiem un humoru, tāpēc tieši ar šādiem partneriem sievietes labprāt izvēlas veidot ģimeni.

Ir pašsaprotami, ka vīrieši uztraucas par sava dzimumlocekļa izmēru, prātojot par to, kā labāk sniegt baudu savai topošajai vai esošajai partnerei, taču ir vērts zināt, ko pašas sievietes domā par vīrieša dzimumlocekļa izmēru un vai tas viņām tiešām ir tik svarīgi, kā vīrieši iedomājas? Lūk, mūsu sieviešu kārtas lasītāju viedokļi par vīriešu dzimumlocekļa izmēriem.


“Esmu maza auguma, tāpēc liels loceklis man sagādā problēmas. Ne tāpēc, ka vīrietim būtu grūti iekļūt, bet tāpēc, ka man sāp. Man visvairāk patīk vidējs izmērs, kas labi pilda savu uzdevumu. ” (Rita, 30)

“Manam bijušajam bija mazs draudziņš, bet apkārtmērs bija ideāls. Lai arī tas bija īss, apjoms ļāva sasniegt kulmināciju. Turklāt viņš ar to spēja darboties tā, lai kompensētu izmēra trūkumus. Mazie dzimumlocekļi nav slikti, ja vien vīrieši zina, kā tos izmantot. ” (Gunita, 32)

“Tehnika ir svarīgāka par izmēru. Ja nezināt, kā mīlēties ar sievieti, pat vislielākais dzimumloceklis nepalīdzēs sniegt sievietei orgasmu. Sievietes vispār nesasniedz orgasmu vīrieša dzimumlocekļa izmēra dēļ – ļoti svarīga ir priekšspēle un dažādi paņēmieni. ” (Amanda, 38)

“Puisis, ar kuru es satikos, pastāvīgi lielījās ar savu izmēru. Tas, ka viņš visu laiku mēģināja izrādīties, mani tracināja. Turklāt viņš nebija nekāds profesionālis gultā. Tātad izmēram nav nekāda sakara ar to, cik labs būs sekss.” (Nadīna, 25)

“Bijušā puiša krāniņš bija nenormāli mazs. Es to pat īsti nejutu, un sekss bija ļoti slikts. Es jūtos neērti to sakot, jo puisis bija ļoti jauks un mīļš, bet es dodu priekšroku lieliem.” (Nata, 33)

“No savas pieredzes ar vīriešiem saprotu, ka izmēram nav lielas nozīmes. Vīrieši ar lieliem peņiem reizēm pieliek mazāk pūļu un rezultāts nav spīdošs, savukārt vīrieši ar mazākiem mēģina kompensēt savu izmēru ar labu tehniku. Puišiem tiešām nav jāstreso sava dzimumlocekļa izmēra dēļ, labāk parūpējieties par tehniku. ”(Maija, 30)

4 komentāri

 • 02.12.2021 18:05
  Oļegs
  0

  man ir 14 cm, bet draudzenei tas ir par maz

  • 03.12.2021 00:25
   ...
   0

   14 cm nav daudz.Bet nav arī tik maz…
   Man ir 12/13 .tas jau ir sūdīgi.

   • 05.12.2021 22:38
    avene
    0

    Vai tad 14 nav vidējais izmērs?

  • 06.12.2021 16:11
   tanja
   0

   Man optimālākais 13-14cm. Ja tev ir 14, tad sievietei nav orgasma tavas tehnikas dēļ, ne jau izmēra dēļ. Vaginālais kanāls uzbudinātā stāvoklī parasti ir 12-14 cm.

   Ar garu var traumēt sievieti un jāpielāgo dažādas pozas, lai penis neieietu visā garumā. Savukārt tev ir pieejamas visas pozas, arī dziļās. Galvenais uzlabo tehniku! Paskaties Alex May, kurš māca kā sniegt dažādus orgasmus sievietei.

   Un jautājums, no kurienes tu mērīji? No kaunuma kaula (iespiedi lineālu dziļumā) vai tikai virspusē?

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4778
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1750
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1092
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1033
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4778
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1750
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
327
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
186
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4778
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
482
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
963
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1092
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija