Aktualitātes  
0
56

Dzimumorgānu saderības operācija jeb "sašaurinātās" sievietes un "palielinātie" vīrieši

Pēdējā laikā popularitāti ieguvis kāds jauns un visai pārsteidzošs operācijas veids - dzimumorgānu saderības operācija, kuras mērķis ir uzlabot pāra seksuālo dzīvi. Saskaņā ar thesun.co.uk, procedūra sašaurina maksts izmērus sievietēm un palielina dzimumlocekli vīriešiem, lai berze būtu spēcīgāka un pāris izjustu lielāku prieku dzimumakta laikā. Lūsija Glansija, ārste, kurai Apvienotajā Karalistē ir sava klīnika, skaidro,…

Pēdējā laikā popularitāti ieguvis kāds jauns un visai pārsteidzošs operācijas veids - dzimumorgānu saderības operācija, kuras mērķis ir uzlabot pāra seksuālo dzīvi. Saskaņā ar thesun.co.uk, procedūra sašaurina maksts izmērus sievietēm un palielina dzimumlocekli vīriešiem, lai berze būtu spēcīgāka un pāris izjustu lielāku prieku dzimumakta laikā.

Lūsija Glansija, ārste, kurai Apvienotajā Karalistē ir sava klīnika, skaidro, ka īpaša vīrieša un sievietes dzimumorgānu saskaņošana sniedz lielākas izredzes piedzīvot orgasmu. Viņa uzsver: “Tas ir viens no iemesliem, kādēļ vīriešiem, kuri bieži masturbē, ir grūti sasniegt kulmināciju dzimumakta laikā ar sievieti - viņi ir pieraduši, ka viņu roka ir „ideāli piemērota” šim procesam, un pieguļ dzimumloceklim kā cimds, salīdzinot ar būšanu kopā ar sievieti.”

“Tātad pāra seksuālā apmierinātība un spēja sasniegt orgasmu daļēji ir atkarīga no tā, cik labi viņu dzimumorgāni sader kopā.”

Pēc ārstes domām, operācija ir īpaši piemērota vecāka gadagājumā vai dzemdējušām sievietēm, jo ​​maksts sieniņas ar vecumu un pēc dzemdībām kļūst mazāk tvirtas.

Procedūras laikā sievietēm tiek veikti neķirurģiski savilkumi un labia ķirurģiska korekcija, ko sauc par laboplastiku.

Atkarībā no pāra vēlmēm ārsti var piedāvāt arī procedūras vīrietim - tās viņa dzimumlocekli padarīs gan garāku, gan resnumā brangāku.

Klīnikas īpašniece atklāj, ka tieši pēc karantīnas izsludināšanas pāri sākuši īpaši aktīvi reģistrēties viņu piedāvātajām operācijām.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2997
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
886
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
129
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
12
143
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
7
100
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
218
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
89
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss