Stāstiņi  
1
439

Erotiskais stāsts: Mēs esam tikai draugi

Sejā iespīd spoža rīta saule, un es sāku lādēties, ka vakar vakarā piemirsu aiztaisīt aizkarus, lai gan šī nav ne mana istaba, ne mana gulta, pat drēbes, kas man pašlaik mugurā, nav manas. Paraugos uz dīvānā dusošo draugu. Mēs esam tikai draugi (atcerieties to!). Par laimi, viņš guļ, tātad varu atļauties savus ik rīta prieciņus, bez kuriem es nespēju iesākt dienu. Nē, tā nav nekāda spēlēšanās ar sevi, ak, perversie ļautiņi!

Savākusi savas blondās cirtas zirgastē, ieslēdzu austiņās fantastisko Lenny Kravitz Fly Away. Klausos mūziku un kustos gultā, pilnībā aizmirstot, kur atrodos. Atsedzu vienu kāju un to pavingrinu, tad otru pariņķoju, un tad tiltiņš, bet mīkstajā gultā līdzsvara izjūta pazūd un es sabrūku uz gultas. Pēc brīža izraušos ārā un, kustinot tālāk gurnus mūzikas ritmā, saklāju gultu.

***

Turpinu savus priekus līdz momentam, kad sajūtu durošu skatienu mugurā. Tas ir viņa skatiens, kas visu šo laiku ir mani pētījis un smīkņājis. No tikko saklātās gultas paņemu spilvenu un iemetu viņam ar to, bet pati, zaudējot līdzsvaru, iekrītu atpakaļ gultā un palieku tur guļam un smejamies. Izņemu austiņas un ar samiegtām acīm saku viņam: ”Tā nav godīgi! Tu mani piemānīji!” Pati saprotu, cik bērnišķīgs ir šis pārmetums, un atkal sāku smieties.

„Bet, kas teica, ka esmu godīgs?” viņš ar jau nopietnāku skatienu jautā. Es pārstāju smieties un pieceļos, lai dotos uz virtuvi uzcept omleti. „Tu iesi šāda uz virtuvi? Man jau nav nekas pretī, ka dzīvoklī ir sieviete, kas tērpta mini topiņā un bokseršortos, bet diez vai pārējās dzīvokļa dāmas būs mierā, ka viņu puišu priekšā gorās puskails sievišķis.”

Atskatos uz viņu, ielieku austiņas atpakaļ ausīs, ieslēdzu My Darkest Day – Porn Star Dancing un demonstratīvi aizeju uz virtuvi. Lai man kāds noteiktu ko un kā es varu darīt no rīta? Tas ir mans rituāls, kuru neviens man neatņems. Manis pēc viņš var būt pats Vins Dīzels, bet es dzīvoju pēc saviem noteikumiem!

Lai gan šis vīrietis ir kā gardākā konfekte, ko gribētu nolaizīt un apņemt ar lūpām, līdz ikkatra auguma vieta būtu izgaršota. Nostāties viņam pretī un ar nagiem iecirsties viņa mugurā, jo es zinu, ka viņam nesāpēs, viņš tikai nomurrās kā runcis. Es vēlētos viņam uz pleca uzpilināt ūdens pilīti un redzēt, kā tā slīd pāri viņa pleca bedrītei, viņa spēcīgajām krūtīm, tad nopil tālāk uz vēdera preses augšējās daļas un turpina savu ceļu starp vēdera preses kubiciņiem. Beigās, kad ūdens piliens būtu jau zemāk par viņa jostas vietu, es notuptos pie viņa auguma un ar mēli maigi šo ūdens pili nolaizītu..

***

Nepamanu, ka esmu apstājusies pie virtuves durvīm, kamēr ļaujos savām fantāzijām. Nodomāju – „Kā tad!”, ieeju virtuvē un ar neķītru smaidu uzlieku vārīties ūdeni. Skan Papa Roach – Hollywood Whore, un turpinot ritmiskās gurnu kustības, sāku gatavot savu iecienīto brokastu omleti. Mūzika valda pār manu augumu un viļņveidīgi liek kustēties gan maniem gurniem, gan krūtīm. Griežos riņķī, lai dotos pie plīts, bet sabīstos, jo tur jau, ķircinoši smaidīdams, stāv viņš un skatās man tieši acīs. Tā vien gribās savus pirkstus ieslidināt viņa tumšajos matos un, maigi izaicinot, paraut tos uz leju.

„Sasodīts! Tu zini, ka man nepatīk šādi izgājieni. Tas nav smieklīgi,” dusmīgi sakrustojusi rokas uz krūtīm, es saku, nedaudz melojot. Viņš, plati smaidīdams, pieliecas un, lai iedzītu mani slazdā, uzliek savas spēcīgās rokas uz galda, kas atrodas aiz manis. „Vēl es zinu, ka tev ļoti kut, mazā, un tad tu to vien dari kā smejies un lokies, un ķeries ap mani ar domu, ka varēsi savaldīt manas rokas,” smīkņādams viņš ātri sakustina rokas, lai es sabītos. Pēkšņi viņš iespiež savu kāju starp manām kājām, paplēšot tās platāk: „Šī ir laba dziesma, kas tev skan austiņās… Varu paklausīties?” Viņš, manis pēc, var nejautāt! Tāpat paņems, ja gribēs… šajā brīdī vairs nezinu, vai ar to domāju austiņas vai jau ko citu!?

Es cenšos ar rokām atgrūst viņu, un pieskaros viņa miesai. Manas rokas burtiski kūst kā vasks liesmā, bet es cenšos pretoties. Viņš paceļ mani ar rokām un uzsēdina uz galda. Es spalgi, bet aprauti iekliedzos. Viņš pieliek savu degunu pie manējā un ar mēli lēnām nolaiza manu augšlūpu. Es paraujos atpakaļ. Viņš pieliecas vēl tuvāk un vēl, līdz mūsu lūpas šķir vairs tikai milimetrs, bet ķermeņi jau ir saskārušies. Ar vienu roku viņš izņem gumiju no maniem matiem, noglāsta maigi kaklu un noskūpsta to. Ar mēli uzvelk līniju vertikāli pār kaklu, beigās maigi iekožot auss ļipiņā.

„Sagatavojies, mazā! Tu izjutīsi, ko nebijušu.. tikai es spēju tev to sniegt,” un viņš sāk mani kutināt. Es smejos un cenšos viņam iekost, bet izskatās, ka tas viņu tikai uzjautrina vēl vairāk. Jūtu kā viņa rokas atslābst un izraujos no viņa skavām, pagrūžot viņu nedaudz malā. Skrienu uz istabu it kā glābties, bet laikam iedzenu sevi slazdā. Jā, zemapziņa spēlējas ar mani.. Te tagad sāksies īstā spēle!

***

Es jūtu savus straujos sirds pukstus, piespiedusies pie skapja ar muguru. Dziļi ieelpoju, jo trūkst gaisa. Viņš tikpat ātri ieskrien istabā un pārskrien pāri gultai, nevis apiet tai apkārt. Viņš smaida kā zvērs un acīs viņam deg liesmas.

Atbalstījis savas rokas man abās pusēs, viņš piespiežas man klāt: ”Es tev nopietni to teicu!”

Pēc mirkļa, nedaudz atvirzījies, viņš nolaiž savu labo roku lejā. Viņš skatās man acīs, un smīkņā kā uzvarētājs. Viņa pirkstu gali pieskaras virs mana ceļgala, lēnām slīd pār augšstilbu, līdz apstājas pie biksīšu maliņas. Spriedze ir tik liela, ka es nespēju noturēties, iekunkstoties iekožu sev apakšlūpā. Tajā brīdi viņa pirksts ieslīd man vispulsējošākajā un miklākajā vietā. Viņš apmierinātībā norūc un pievieno vēl vienu pirkstu. Ar to pašu roku viņš mani paceļ uz augšu, atstādams pirkstus manī. Es gribu izliekties labpatikā, bet nevaru dēļ skapja aiz muguras, kas mani sadusmo un es norūcu pretī, apķerdama viņu ar savām kājām. Pēc mirkļa baudas, viņš nolaiž mani atpakaļ uz zeme. Man trīc kājas. Viņš izņem pirkstus un ar tiem tipina pār manu ķermeni un tad pieliek pie savām lūpām.

Pasmaidīdams man acīs, ar mēles galiņu viņš pieskaras saviem pirkstiem un ieliek tos mutē, izjuzdams manu iekāres saldmi. Es spiežu savus gurnus viņam pretī. Viņš apķer ar savām lielajām plaukstām manus dibena vaigus, paceļot mani, iegulda mani gultā un uzguļas ar savu trenēto augumu, piespiezdamies cieši klāt ar visu savu svaru. Neprātīgi skūpstīdams man kaklu, viņš noplēš manu topiņu, un turpina tālāk noklāt manu ķermeni ar skūpstiem – plecus, uzbriedušās krūtis, sānus, nemierīgos gurnus, augšstilbu iekšpuses.… es palieku bez biksītēm, un viņa mēle sāk rotaļāties ap manu klitoru. Kājas es viņam uzlieku uz pleciem un ar vienu roku ieķeros viņa matos, bet otru ielieku viņa brīvajā rokā. Mūsu pirksti savijas cieši līdz sāpēm, bet sāpes robežojas ar spēcīgu baudu. Baudkāre ir tik spēcīga, ka savijoties ar sāpēm, pastiprinās uzbudinājums.

***

Mēli ieslidinājis maksimāli dziļi manī, viņš aptver manas iekarotās lūpiņas ar savām lūpām tajā brīdī velkot ārā mēli. No patīkamā kairinājuma ķermenis izliecas un kliedz. Apsēdusies sēdus pozīcijā, ar roku satveru viņu aiz zoda un pievelku sev klāt, lai noskūpstītu. Ar skūpstiem guļos viņam virsū, nogrūzdama viņu uz grīdas. Kodīdama un skūpstīdama viņa krūškurvi, satveru viņa jostu, kura burtiski pati atsprāgst vaļā. Viņa loceklis pilnā laimē pats tiecas pēc manām lūpām.

Sākumā tikai ar lūpām aptveru viņa dārgumu un laižu tās maigi uz leju, samitrinādama to visā garumā. Ceļot galvu augšup, lūpas papildinu ar riņķveida mēles kustībām. Skatos viņam acīs, lai redzētu, kā viņa uzbudinājums ar katru mirkli kāpinās, kā viņa uguntiņas acīs pārvēršas par eksplodējošiem ugunsgrēkiem. Atkārtojot darbības, ar pirkstiem masēju arī viņa sēkliniekus. Es ievaidos, nespēdama valdīties, jo redzot viņa uzkurināto miesu, uzbudinājums manī mutuļo un es kļūstu ellīgi slapja!

Es tupinu darboties – satveru ar rokām locekļa pamatni un sinhronā kustībā viņš tiek apmīļots ar roku un mēli vienlaicīgi. Ar mēli parotaļājos ap locekļa galviņu, kaitinādama viņu. Maigi pavelku priekšādiņu uz leju un noskūpstu to vēlreiz jau izjustāk un spēcīgāk. Ādiņu atlaižu un iesūcu viņu visu vēlreiz. Šajā brīdī viņš izlokās kā tāds runcis, kas saņēmis savu kārumu. Paņēmis mani aiz rokas, viņš mūs abus pieceļ stāvus kājās. Nemitīgi skūpstot un glāstot, viņš iekaro mani ar nesamērīgu spēku. Es, nevaldīdama vairs pār sevi, iecērtu nagus viņa mugurā no visa spēka. Kustības un glāsti paliek spēcīgāki, asāki un raupjāki, bet baudpilnāki.

Paceldams mani aiz gurniem, viņš apsēžas uz gultas malas, un es iesēžos viņam klēpī, kājas uzlikusi uz gultas gar viņa sāniem. Mēs neesam ar sejām viens pret otru.. Ar katru kustību es saprotu, ka ilgi vairs nav jāgaida, lai gan vēlētos šo procesu paildzināt. Locekļa triecieni manī paliek tik spēcīgi, ka spēja valdīt pār sevi izgaist kā nebijusi. Viņš ar rokām ieķeras manos gurnos, tos saspiežot. Ar strauju kustību viņš pieceļas, es pagriežos un tieku piespiesta pie sienas. Ar pēdējo triecienu tiek iekarota augstākā kalna virsotne, kas pārspēj visu, ko līdz šim esmu piedzīvojusi. Pilnīgi savijušies viens ar otru, mēs paliekam stāvus, strauji elsodami un trīcēdami. Tad iekrītam gultā. Manas kājas atrodas uz viņa kājām. Pārvelku mums pāri palagu un abi iemiegam..

Pēc seksa viņš guļ ciešā miegā kā mazs bērns. Izmantojot izdevību, es pieceļos, paņemu drēbes un aizeju. Vairs ar viņu netiekos, lai nezaudētu šīs pirmatnējās sajūtas, jo otrreiz jau būtu savādāk…

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

1 komentārs

  • 08.06.2022 15:15
    agnete
    0

    hot hot hot +++

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4227
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1398
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
973
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
934
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4227
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1398
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
145
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis
Stāstiņi  
6
264
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4227
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
355
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
973
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
803
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!