Stāstiņi  
3
395

Erotiskais stāsts: Tu esi mana!

Es gaidīju šo ballīti nedēļām ilgi. Tā bija mana puiša labākā drauga jubileja, un es biju jauniņā šajā kompānijā, tāpēc vēlējos izskatīties pēc iespējas labāk. Lielākā problēma bija atrast, ko vilkt mugurā, bet šoreiz tas tika atrisināts diezgan veiksmīgi. Pēc neilga brīža es jau vēroju sevi lielajā spogulī: melnas augstpapēžu kurpes, melnas zeķes virs ceļiem, melna, plāna kleita ar dziļu izgriezumu, kas skaisti apvij manu figūru, un rotaļīgi nekārtīgas lokas, kas nosedz plecus.

Pie sevis pasmaidīju, uzmundrinot sevi, kamēr mans puisis vēl šortos sēdēja pie televizora. Viņš lēnām piecēlās, paskatījās uz mani, bet neko nesakot aizgāja ģērbties. Šodien es gribēju viņu pārsteigt vairāk nekā jebkad agrāk. “Es arī braukšu,” es draiski paziņoju. Taču arī šāds piedāvājums neizraisīja sajūsmas pilnu reakciju, un no vannas istabas bija dzirdams tikai sauss “labi”.

Bet manas sajūtas bija pretējas. Tiklīdz ieraudzīju viņu uzposušos, mans pacilātais garastāvoklis ieguva seksīgu nokrāsu. Viņa smaržu aromāts ātri pārņēma manu prātu. Neatkarīgi no tā, vai tas bija apzināti vai nē, mēs lieliski saderējām kopā, un man aizrāvās elpa, ieraugot savu mīļoto tērptu melnā.

***

Bija laiks doties, un drīz mēs kā divas nakts ēnas ienirām vakara tumsā. Mašīna pat nebija vēl iesilusi, kad jau bijām sasnieguši galamērķi. Es ar grūtībām piedabūju viņu iedot man roku, lai neaplauztu kaklu un cieti samīdītā, slidenā sniega. Viņš turpināja dīvaini klusēt un būt vienaldzīgs. Nebijām pēdējie, bet ne pirmie – telpa bija pilna un ballīte bija jau sākusies. Gaviļnieks mūs sagaidīja ar platu smaidu, mēs uzreiz atbrīvojāmies no mēteļiem un, pasnieguši viņam asprātīgu dāvanu, ieplūdām pūlī.

Pēc neilga brīža mūs neviļus katru aizvilka uz dažādām mājas pusēm – mēs atkal šķīrāmies pilnīgi vienaldzīgi, taču nebija laika tam meklēt iemeslus. Šķita, ka viņš izbauda sava drauga kompāniju, un es biju patīkami pārsteigta, saņemot komplimentus par to, cik seksīgi es izskatos. Mana pašapziņa tikai auga: jutu, ka lielākā daļa viesu ar acīm seko manam siluetam. Diemžēl nācās vilties, kad nesaņēmu tādu pašu skatienu no viņa. Šķita, ka viņš apzināti stāv ar muguru pret mani un intensīvi runā ar savu labāko draugu tā, it kā viņi nebūtu redzējušies veselu mūžību…

***

Beidzot viņš pietraucās pie manis kā lode un, neteicis ne vārda, izvilka mani no viesistabas un, aizvedis uz gaiteņa tumšāko stūri, rupji piespieda mani pie sienas un satvēra aiz zoda: “Kas tas par šovu?” Viņa dziļā un apslāpētā balss viļņojās manā ķermenī ar baiļpilnu sajūsmu. Pirms paspēju ieskatīties viņa acīs, es sajutu viņa karsto elpu tieši pie savas auss, un viņa bārdas īsie sariņi tikai vēl vairāk uzbudināja manu jau tā elektrizēto ķermeni. Es nevarēju pateikt ne vārda, viss mans ķermenis bija sastindzis no pārsteiguma, baiļu un sajūsmas sajaukuma.

Viņam nebija nodoma runāt… Drīz vien es jutu, ka viņa siltā roka slīd pa manu kailo augšstilbu un veiklie pirksti bez jebkādas gaidīšanas pastūma malā biksītes un iespiedās dziļi manī. Mani pārņēma pārsteigums, es stingri atspiedos pret sienu un pēc dažiem mirkļiem viņš ar saviem pirkstu galiem jau kairināja manu baudas punktiņu. Es zināju, ka mūs var pieķert jebkurā brīdī, bet es negribēju, lai viņš apstājas. Iekodusi apakšlūpā, es iespiedos viņa plecā, bet tiklīdz sajutu, ka esmu tuvu kulminācijai, viņš apstājās.

***

Viņš nedaudz atkāpās, notupās un sāka vilkt nost manas slapjās biksītes. Viņš noslaucīja tajās savus pirkstus. Es gribēju pretoties, bet pietika ar vienu pavēlošu skatienu no viņa puses, lai es paklausītu. Viņš piecēlās, ielika manu apakšveļu savā kabatā un nomurmināja: “Pietiek, iesim mājās.”

Man nebija šaubu, ka mani vaigi dega no sajūsmas, bet nebija laika atdzist – es steidzos viņam pakaļ, nepaceļot skatienu uz viesiem. Viņš atvadījās no sava labākā drauga, paskaidrojot, ka ir radušās dažas neparedzētas problēmas. Viņš steigšus metās ārā, pat nepalīdzot man uzvilkt mēteli.

Traucoties pa sasalušo ietvi, sajutu, kā aukstais gaiss virpuļo ap maniem kailajiem augšstilbiem līdz pat manai mitrajai kājstarpei. Protams, arī brauciens bija citāds. Viņš visu ceļu klusēja un pat nepaskatījās uz mani. Es klusēju un kautrīgi saliku kopā kājas, lai nezaudētu kontroli un nepabeigtu viņa iesākto darbu. Vilcinoties vēroju viņa profilu. Viņš nebija ne norūpējies, ne nikns, tikai savādāks nekā vienmēr. Tas bija biedējoši un aizraujoši reizē. Viņš klusēja visu mājupceļu, arī liftā un pēc ieiešanas dzīvoklī. Es arī klusēju.

Novilkusi kurpes un pakārusi mēteli, es steidzos uz guļamistabu, lai pēc iespējas ātrāk novilktu savu jauno kleitu, pirms atstāju uz tās traipus. Un tur es stāvēju – pie tā paša spoguļa – tikai garajās zeķēs un krūšturī, un prātoju, kur ir mans halāts. Dodoties uz vannas istabu, es pavisam tuvu izdzirdēju viņa soļus un sāpīgi noelsos, kad viņš uzgrūda mani uz gultas. Tā es nokritu: ar seju uz leju un kailo pēcpusi uz augšu. Būtu jau piecēlusies un beidzot piedāvājusi uzzināt, kas te notiek, bet tam nepietika laika.

***

Viņš noguldīja mani un izpleta manas kājas. Sirds dauzījās kā negudra. Viņš rūpīgi notēmēja un vienā ātrā kustībā ienāca manī. Viss trīcēja sakarsis un slapjš. Šķiet, ka manas acis izlēca no dobumiem. Viņš izturējās pret mani dzīvnieciski, neko negaidot pretī. Bauda, izbrīns un bailes cīnījās manī, pārmaiņus raidot ugunīgus viļņus caur manu ķermeni. Viņa ritms un elpošana kļuva arvien ātrāka un ātrāka, pat iekšēji jutu, ka viņš tūlīt beigs. Pārsteigumā sajutu, ka viņš rupji parauj mani aiz matiem, aizsūtot mani baudas augstumos. Viņš vairs nespēja ilgāk izturēt, un viņa sperma izšļācās manī vairākos uzliesmojumos, ko viņš nekad agrāk nebija darījis.

***

Elsodams, viņš nokrita man blakus uz muguras un beidzot pasmaidīja — vīrietis, kuru es mīlu, beidzot bija atgriezies. „Nāc šurp!” – un es atkal paklausīgi ieritinājos viņam blakus, cerot uz paskaidrojumu. Viņš maigi noglāstīja manus matus un runāja tajā pašā zemajā, bet nu jau nedaudz apslāpētajā balsī: “Šodien tu biji tik pārliecināta un satriecoši skaista. Vien ieraugot tevi, man vairs negribējās nekur braukt… Un, es gribēju tev atgādināt, ka tu esi mana. Tikai mana!”

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

3 komentāri

 • 23.07.2022 18:19
  Anna
  0

  labs stāsts!

 • 24.07.2022 00:03
  o0o00
  0

  ES VIŅUS APSKAUŽU!!!

 • 26.07.2022 09:31
  Postremo
  0

  Stāsts ir patiešām intriģējošs, lasot šķita, ka tas izvērtīsies pavisam citādāk.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4533
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1560
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1026
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
976
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4533
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1560
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
288
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
157
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4533
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
406
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
778
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1026
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija