Stāstiņi  
0
656

Erotisks stāsts: Zem svārkiem

Bija silts vasaras vakars, saule jau rietēja. Sēdēju uz balkona ar grāmatu rokās un baudīju klusumu. Ik pa laikam manu mieru iztraucēja māsas draugi, bet man bija vienalga par viņiem – es gribēju vientulību. Lieki piebilst, ka tas neizdevās. Atvērās durvis, un viens no viesiem jautāja, vai man nebūtu iebildumu, ja uz balkona iznāktu pasmēķēt. Es biju pieklājīga. Viņš iznāca, atspiedās pret balkona malu un aizsmēķēja cigareti. Protams, viņš mani netraucēja, bet… es vairs nevarēju palasīt.

Sēdēju, kājas uz krēsla sakrustojusi, un vēroju viņu gar grāmatas malu. Stingri vaibsti, neskūts zods, mežonīgi sapinušies mati un domīga sejas izteiksme. Es vēroju, kā cigarete kūp starp viņa garajiem pirkstiem – bija gandrīz skumji, ka viņš tūlīt dosies prom. Bet viņš nesteidzās. Viņš piecēlās, atspiedās ar muguru pret nelīdzeno balkona sienu, sakrustoja rokas uz krūtīm un skatījās tieši uz mani. Es centos no visa spēka, lai ignorētu viņa caururbjošo skatienu, taču jutu, kā mani vaigi sarkst no viņa bezkaunības.

Es sakustējos un tikai tad apjautu, kāpēc biju piesaistījusi viņa uzmanību. Bija taču karsta vasara, tāpēc, mājās esot, zem kleitām nepūlējos vilkt apakšveļu. Biju gandrīz pilnībā pārliecināta, ka viņš bija pamanījis manu noskūto kājstarpi, bet tāpat nolaidu kājas un gaidīju, kad viņš aizies. Tas nenotika.

Nepārtraucot intensīvo acu kontaktu, viņš pienāca tuvāk, nometās ceļos manā priekšā un sāka glāstīt manas kājas. No potītēm līdz ceļiem. No ceļgaliem līdz augšstilbiem. Es satvēru kleitas apakšmalu un mēģināju pretoties, taču nespēju – viņa pieskārieni bija tik maigi un skatiens tik caururbjošs. Man vajadzēja kliegt, dzīt viņu prom un lamāt, bet… es padevos jau tajā brīdī, kad viņu ieraudzīju. Viņš pieglaudās pie manām kājām kā kaķis, un es degu. Uzlicis rokas uz maniem ceļgaliem, viņš mēģināja tās pavērt, bet es tikai saspiedu tās stiprāk un paskatījos uz durvīm. Viņš arī atskatījās, bet tad noskūpstīja manu kreiso ceļgalu, piemiedza ar aci un es padevos. Es cerēju, ka viņam ir taisnība – ka mūs neviens nepieķers.

***

Viņš skūpstīja manu augšstilbu iekšpusi, viņa neskūtās bārdas rugāji slīdēja pār manu ādu. Siltās vīrieša rokas un slapjā mēle virzījās arvien tuvāk manām kuplajām kaunuma lūpām. It kā ķircinādams viņš uz brīdi apstājās un jautājoši ieskatījās manās acīs. Es pārvietojos tuvāk krēsla malai un, satverot viņu aiz matiem, viegli notēmēju viņa galvu uz centru. Viņš lieliski saprata, ko es vēlos, un sāka maigi tās laizīt. Dažbrīd lēni, tad ātrāk un tuvāk klitoram, tad zemu, tad pa vidu, bet tik tikko pieskaroties… Un viņš joprojām skatījās manās acīs.

Es arī nolēmu paspēlēties. Lēnām, pa vienai sāku atpogāt kleitas pogas. Viena… otrā… trešā… Viņš uzmanīgi vēroja katru manu kustību. Atverot kleitu līdz nabai, sāku glāstīt savas krūtis, virpinot krūtsgalus starp pirkstiem. Šķita, ka viņa acis iepletās un alkatīgi aprija katru manas iekāres izpausmi. Viņš apstājās. Atgādinājumam, es ar vienu roku atdalīju savas kaunuma lūpas un viņš uztvēra mājienu. Saķēris tās kā izslāpis dzīvnieks, viņš intensīvi, varbūt pat rupji, taču uzmanīgi laizīja manu iekāres punktu.

Nespējot noturēties, es vēlreiz dziļi iespiedu viņa seju savā kājstarpē un nelaidu vaļā, līdz viņš sāka intensīvi sūkt manu klitoru. Ar nagiem ieķēros viņa matos un centos atturēt apmierinātības vaidus. “Neapstājies, neapstājies…” es atkārtoju savās domās, bet neuzdrošinājos pateikt ne vārda. Viņš neapstājās. Vai varbūt viņš vienkārši nevarēja izkļūt no mana tvēriena. Un tad tas notika. Šis svešinieks noveda mani līdz orgasmam. Līdz ļodzīgām kājām un drebošam iegurnim. Viņš turēja manus augšstilbus, lai es tajos nesaspiestu viņa pinkaino galvu. Viņš neatkāpās. Līdz pēdējam brīdim. Viņš laizīja, līdz es norimu. Atkal izpletu kājas un sāku glāstīt viņa matus.

Viņš atrāvās tikai tad, kad ieraudzīja apmierināto smaidu manā sejā. Viņš vēlreiz noglāstīja manas kājas, un es mēģināju nomierināties. Viņš vēlreiz noskūpstīja manus ceļgalus. Vienu. Otru. Svešinieks piecēlās, sakārtoja bikses, skatoties man acīs nolaizīja lūpas, un pazuda durvju ailē.

Vairāk stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1707
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1024
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1707
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
315
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
183
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4735
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
476
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
939
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1077
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija