Aktualitātes  
1
210

Jauns trends – maģiskais dzēriens, kas garantē stiprāku orgasmu

Mēs visi zinām, ka tasīte stipras kafijas no rīta dod mundrumu. Bet vai zināji, ka šis dzēriens var aktivizēt arī seksuālo dzīvi?

Sociālajā tīklā TikTok izplatījies kāds interesants trends: pirms gulētiešanas izdzert tasi espresso, cerot, ka tas palīdzēs izjust spēcīgāku orgasmu, raksta The Sun. Nadja Bokodija, 34 gadus vecā seksa eksperte no Austrālijas, ir personīgi pārbaudījusi šo triku un tagad dalās savā spriedumā.

“Sociālajā tīklā TikTok klīst baumas par to, ka, dzerot kafiju pirms seksa, orgasms ir sagaidāms vēl stiprāks par augstākā labuma Arabica kafiju. Un loģiski, ka es arī gribēju izmēģināt, vai Z-paaudze patiešām ir atklājuši kaut ko īpašu,” skaidro Nadja.

Trends radās pēc tam, kad lietotājs @cupofalexx_official sociālajā tīklā TikTok ievietoja videoklipu, kurā teikts, ka viena kafijas krūze pastiprina orgasmu par 50 procentiem. Drīz vien arī citi “tiktokeri” sāka publicēt ierakstus, pārbaudot pretenciozo paziņojumu uz savas ādas.

“Tas bija īsts niknais! Es turpmāk vienmēr tā darīšu. Parasti tas ir vienu vai divas reizes… Bet tagad – 16 reizes! TAS BIJA TRAKI!” savās sajūtās dalās kāda sieviete.

Plinta nauja mada: prieš gulant į lovą išgerti puodelį šio gėrimo, tikintis, kad jis padės pajusti stipresnį orgazmą
© Shutterstock

Lai gan ir ļoti apšaubāms, ka stipra kafija var izraisīt vairākus orgasmus, teorija, ka kofeīns uzlabo kulmināciju, ir pamatota. Kofeīns ir vazodilatators – viela, kas paplašina asinsvadus. Tas nozīmē, ka caur tiem plūst vairāk asiņu. Tāpēc cilvēki dzer kafiju no rīta vai tieši pirms treniņa. Mēs ikviens pazīstam vismaz vienu cilvēku (vai arī esam kopā ar viņu), kurš nevar sākt dienu, kamēr nav izdzerts šis dzēriens.

Diemžēl nav pētījumu, kas apstiprinātu, ka kafijai ir tāda pati ietekme uz dzimumorgāniem. Tiesa, 2018. gadā tika veikts kāds pētījums ar žurkām. Tas atklāja saikni starp kofeīnu un seksu: žurku mātītes, kas saņēma kofeīnu, pārojās aktīvāk.

Tomēr līdz šim nav veikti pētījumi ar cilvēkiem, tāpēc Nadja vērsās pie eksperta, lai noskaidrotu, vai kafija var uzlabot viņas seksuālo dzīvi. Kāds ginekologs no Melburnas, doktors Džozefs Sgroi, skaidro, ka šādu teoriju nevar izslēgt, bet uzreiz brīdināja, ka ietekme, visticamāk, būs minimāla.

“Interesanti, ka kofeīna ietekme uz asinsvadiem nav vienāda. Smadzeņu un plaušu asinsvadiem ir tendence sašaurināties, taču vēderā esošajiem – paplašināties. Pievienojiet tam kafijas kā stimulanta efektu, un jūs varat iegūt sajūtu, ka jūsu orgasmi ir stiprāki,” skaidro Dr. Sgroi.

“Jāuzsver, ka kofeīns nemainīs situāciju, ja nebūs kārtīgas priekšspēles un ciešas saiknes ar partneri. Veselīgai cieņai vienam pret otru būs daudz lielāks labums par jebkādiem citiem baristas pasniegtajiem labumiem,” viņš piebilda.

“Ir acīmredzams, ka Dr. Sgroi nekad nav saticis manu baristu,” ironizē Nadja. Sieviete bija pietiekami ieinteresēta, lai personīgi pārbaudītu kafijas iedarbību. Secinājums? “Tā, protams, nebija tāda “ārpus ķermeņa pieredze”, ko bija solījis TikTok, bet mans lielais O bija nedaudz intensīvāks nekā parasti. Vai, iespējams, tas bija vairāk placebo efekts,” viņa atklāj.

Ja tu jau steidz gatavot kafiju, lai arī pārbaudītu tās ietekmi, paturi prātā: lai gan nepastāv nekāda riska dzert kafiju pirms seksa, ja tev ir laba veselība, nav sirds slimību vai arī augsts asinsspiediens, daudz kofeīna var izraisīt virkni blakusparādību, piemēram, ātru sirdsdarbību, trauksmi, bezmiegu un dehidratāciju.

1 komentārs

  • 19.08.2021 21:37
    Fiona
    0

    vienmēr esmu dzērusi kafiju pirms pēc un tā laikā 😀 vai tas nozīmē ka bez kafijas būtu citādi?

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2156
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
463
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
717
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
554
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
329
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3613
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
0
348
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
335
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
492
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?