Padomi  Aktualitātes  
0
203

Kā sportošana ietekmē intīmo dzīvi?

Vai zinājāt, ka aktīva sportošana var uzlabot jūsu seksuālo dzīvi? Tāpēc, ja jums patīk sekss, ikdienas vingrojumus nevajadzētu atlikt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc rīt vai jau tūlīt pat doties uz sporta zāli!

Sportošana ietekmē sievietes orgasmu

Sievietes, kuras aktīvi vingro, var piedzīvot intensīvāku orgasmu un sasniegt to ātrāk. Pētnieki no Teksasas Universitātes (ASV) veica šādu eksperimentu: pētījuma dalībnieces pēc kardio treniņa veikšanas noskatījās 20 minūšu garu erotiska rakstura video. Tika atklāts, ka tās, kuras ikdienā vingro, jutās daudz uzbudinātākas nekā tās, kuras nevingro. Turklāt ir zināms, ka izturības vingrinājumi un deja palīdz sievietes ķermenī ražot testosteronu, kam ir noteicoša loma sievietes uzbudināšanā, libido uzturēšanā un orgasma sasniegšanā.

Jutīgums

Teksasas universitātes pētnieki arī secinājuši, ka sports padara sievieti jutīgāku. Jo īpaši vingrošana veicina labāku asins plūsmu klitorā, kurā atrodas aptuveni 8000 nervu galu.

Uzbudinājums

Regulāra vingrošana paaugstina testosterona un augšanas hormona līmeni, un šiem hormoniem ir būtiska loma libido celšanā. Lai to izdarītu, vajadzētu trenēties pilates vai apmeklēt treniņus ar TRX elementiem. Drīz vien jau pamanīsi, ka sports uzlabo gan tavu, gan partnera seksuālo dzīvi.

Sportošana palīdz erektilās disfunkcijas riska mazināšanai

Intensīva slodze veicina labāku asins cirkulāciju dzimumorgānu apvidū un samazina erektilās disfunkcijas risku. Saskaņā ar pētījumiem fiziski aktīvi vīrieši, kas ir vecāki par 50 gadiem, ir mazāk pakļauti impotencei nekā vīrieši, kuri nenodarbojas ar sportu. Pētnieki norāda, ka kaut vai ikdienas 30 minūšu pastaiga var samazināt erektilās disfunkcijas attīstības risku.

Spermas kvalitātes uzlabošana

Ja vēlies, lai tava partnera spermas kvalitāte uzlabotos, tev vajadzētu mudināt viņu vingrot vismaz 15 stundas nedēļā. Tas ir īpaši svarīgi, ja sieviete plāno grūtniecību.

Apmierinātība ar izskatu

Cilvēks, kas ikdienā pievēršas fiziskām aktivitātēm, gultā bieži vien ir vairāk atslābinājies un pārliecinātāks par sevi, jo ir vairāk apmierināts ar savu ķermeni. Turklāt sportiskums dažkārt var ietekmēt citu cilvēku uztveri par mums, taču tā drīzāk ir gaumes lieta.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3782
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1748
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1541
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1499
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
13
232
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
197
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
258
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
258
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
377
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
7
294
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Padomi  
3
170
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
0
233
Zinātnieki atklāj, kas patiesībā ir sieviešu ejakulācija jeb skvirts