Padomi  Aktualitātes  
0
378

Vingrojumi, kas uzlabo vīrieša sniegumu gultā

Tu esi tikai viena treniņa attālumā no labāka seksa! Dažādi vingrojumi palīdz ne tikai zaudēt svaru un veidot spēcīgu ķermeni, bet arī padarīt savu gultā pavadīto laiku patīkamāku. Lai uzlabotu seksu, papildus kardio un spēka treniņiem izšķiroša nozīme ir elastībai. Tas palīdz mazināt sāpes un ļauj Tev un Tavai partnerei eksperimentēt ar pozām, kuras citādi varētu būt grūti izpildīt. Ar šo vingrojumu sēriju noteikti varēsi uzlabot savu sniegumu gultā.

Planks ar pievienoto vērtību

Kā: Tas ir tāpat kā planks, izņemot to, ka tā vietā, lai noturētu pozīciju, Tu virzi ķermeni uz priekšu un atpakaļ, turoties uz pirkstgaliem.

Ko tas dod: Šis vingrojums stabilizē pamata muskulatūru un skaidri atdarina klasisko misionāru pozu.

Piepumpēšanās

Vingrojumi vīriešiem

Kā: Mēs visi zinām, kā piepumpēties. Pareizi izdarīta pumpēšanās stiprina ne tikai krūtis, bet arī visu ķermeņa augšdaļu.

Ko tas dod: Piepumpēšanās ir ķermeņa augšdaļas treniņš, kas viegli palīdzēs palielināt Tavu vispārējo izturību gultā.

Pietupieni

Vingrojumi vīriešiem

Kā: Ir daudz un dažādu variāciju, kā veikt pietupienus. Tev tikai jāatrod piemērotākais veids sev.

Ko tas dod: Pietupieni, neatkarīgi no tā, vai to dara ar hantelēm vai stieni, ir ļoti efektīvs vingrinājums vairākām muskuļu grupām. Šis vingrojums dos labumu tām seksa pozām, kurās nepieciešams daudz izmantot kājas.

Svaru stieņa spiešana uz gurniem

hip thrust

Kā: Novieto muguras augšdaļu uz soliņa ar stieni pāri gurniem. Turot kājas stingri uz grīdas, virzi gurnus uz augšu, visu laiku sasprindzinot sēžamvietu.

Ko tas dod: Gurnu cilāšana nostiprina sēžamvietu. Šis vingrinājums palīdzēs seksa pozās, kurās nepieciešama ieiešana no apakšas.

Hanteļu cilāšana

Kā: Turi hanteli katrā rokā pie sāniem, ar plaukstām vērstām pret gurniem (uz iekšu). Pacelšanas laikā turi elkoņus bloķētus tā, lai kustētos tikai apakšdelmi. Cel hanteles uz augšu, līdz īkšķi atrodas pie pleciem, tad nolaid.

Ko tas dod: Šis vingrinājums stiprina bicepsus. To izturība lieliski noderēs seksa pozās, kurās jābalstās uz rokām, piemēram, misionāru pozā.

Augstas intensitātes intervālu treniņš

Kā: Šeit var veikt daudz dažādu treniņu. Kā piemēru var aplūkot zemāk ievietoto 10 minūšu augstas intensitātes treniņu.

Ko tas dod: Augstas intensitātes intervālu treniņš palīdz sirds un asinsvadu darbībai un uzlabo vienu no vissvarīgākajiem seksuālās funkcijas aspektiem: asins plūsmu.

Svaru bumbas šūpošana

Kā: Lai arī svaru bumbas šūpošana starp kājām var izskatīties ļoti vienkārši, to ir viegli izdarīt nepareizi. Aplūko video, lai saprastu, kā to darīt pareizi.

Ko tas dod: Svaru bumbas šūpošanas vingrinājums palielina sēžas muskuļu izturību, vienlaikus trenējot spēku un ātrumu; tas ļaus seksa laikā izdarīt spēcīgas un ātras gurnu kustības.

Izklupieni

Lunging is good for the legs

Kā: Saliec vienu kāju līdz 90 grādiem uz priekšu un otru turi pilnībā izstieptu aiz muguras. Lai veiktu dziļāku stiepšanos, aizmugurējo celi novieto pilnībā uz grīdas, spiežot gurnus pret grīdu.

Ko tas dod: Izklupieni ir noderīgi, ja seksa laikā ilgstoši jāatrodas uz ceļiem. Kā arī šis vingrojums palīdzēs iestiept gūžas locītavas un pasargās tās no sasprindzinājumiem.

Zirnekļcilvēka stiepšanās vingrojumi

Kā: Sāc no piepumpēšanās pozīcijas. Tad sper soli uz priekšu ar kreiso kāju uz kreisās rokas ārpusi. No šejienes Tu vari vadīt gurnus uz priekšu, veicot dziļu stiepšanos. Kādu brīdi turies šajā pozā un pēc tam atgriezies sākuma stāvoklī. Atkārto to pašu ar labo kāju.

Ko tas dod: Zirnekļcilvēka stiepšanās vienlaikus izstiepj gūžas, kāju, cirkšņu muskuļus un muguras sānu muskuļus (latissimus dorsi).

Stiepšanās vingrojumi

Kā: Šajā vingrojumā svarīgi ir izlīdzināt plecus, gurnus un papēžus, stingri turot savu ķermeni un vēdera muskulatūru. Izelpojot, stiepies uz priekšu uz pirkstgaliem.

Ko tas dod: Vingrojums vienlaicīgi stiepj un atver krūtis un mugurkaulu, vienlaikus stiprinot rokas, plecus un plaukstu locītavas.

Četrinieka figūra

Kā: Nogulies uz muguras. Sakrusto kreiso potīti pāri labajam ceļgalam un pēc tam virzi labo celi pret krūtīm. Turi šo pozu apmēram minūti. Pēc tam maini puses.

Ko tas dod: Šis vingrojums atver gūžas. To var izdarīt guļus stāvoklī vai stāvot (vislabāk turēties pie kaut kā atbalstam).

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5666
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2181
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2080
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1706
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
316
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
509
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
406
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
386
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
261
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
426
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?