Aktualitātes  
1
58

Kā divās sekundēs noteikt, vai esi kopā ar īsto un vienīgo?

Kā uzzināt, vai tu esi kopā ar savu īsto un vienīgo? Un vai tiešām pastāv tāds īstais un vienīgais? Šie ir tie mūžīgie jautājumi, kurus iepazīšanās eksperti ir apsprieduši gadiem ilgi, un daži cilvēki tic idejai par dvēseles radiniekiem, bet citi iebilst pret monogāmiju un nedomā, ka mums visu mūžu vajadzētu būt piesaistītiem tikai vienam…

Kā uzzināt, vai tu esi kopā ar savu īsto un vienīgo? Un vai tiešām pastāv tāds īstais un vienīgais? Šie ir tie mūžīgie jautājumi, kurus iepazīšanās eksperti ir apsprieduši gadiem ilgi, un daži cilvēki tic idejai par dvēseles radiniekiem, bet citi iebilst pret monogāmiju un nedomā, ka mums visu mūžu vajadzētu būt piesaistītiem tikai vienam cilvēkam.

Bet, ja tu meklē kādu, ko mīlēt no visas sirds un vēlies apprecēties, iepazīšanās podkāsta vadītāja Džeina Hokingsa sniedz ieteikumus, kā divu sekunžu laikā vari noteikt, vai persona, ar kuru satiecies, ir precību materiāls, vai kāds, no kura labāk ir izšķirties.

Džeina to dēvē par savu “laulības pārbaudi”, un tas viņai palīdz izlemt, vai pašreizējām attiecībām teikt “jā” vai arī tās neturpināt. Viņa skaidro, kā darbojas tests: “Es to daru parasti pēc diezgan daudziem randiņiem, teiksim, kad esam bijuši attiecībās trīs mēnešus. Es vienkārši iedomājos sevi atrodamies pie kāzu altāra.”

“Es domāju pie sevis - ja es dotos pie altāra un galā redzētu mani gaidām šo personu, vai es būtu priecīga un patiesi sajūsmināta, viņu redzot? Vai es pie sevis domātu, ka man tiešām ir palaimējies viņu apprecēt? Vai arī es vienkārši nodomātu, ka viņš šķiet labs cilvēks, un es domāju, ka mums varētu būt pienācīga dzīve kopā, tāpēc darīsim to.”

Džeina turpina: “Ja tas būs pirmais variants, es turpināšu ar viņu satikties. Ja otrais variants, kas tikai šķiet kā labs risinājums, es nepalikšu ar viņu kopā.

“Otrais variants nepiedāvā patiesi īpašu un neatkārtojamu mīlestību, tas piedāvā drošu mīlestību.”

1 komentārs

  • 24.09.2021 00:01
    Anna
    0

    nezinu gan, vai trīs mēneši ir tas brīdis, kad tādu pārbaudi taisīt. manuprāt tu cilvēku patiesi pazīsti tikai pēc kopā pavadīta gada vai pat diviem.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2992
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1415
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
877
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
141
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
128
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
7
100
Kāpēc sievietes krāpj?
Aktualitātes  
7
95
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
215
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1415
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
89
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss