Aktualitātes  
0
157

Labie pret sliktajiem – Kāpēc sievietēm patīk sliktie puiši?

Kāpēc sievietes mīl sliktos puišus? Viņi ir skarbi, rupji, pārliecināti par sevi un izstaro brutālu enerģiju. Viņi nepievērš pārāk lielu uzmanību savai sievietei, manipulē ar viņu un krāpj. Viņi bieži pārkāpj likumu. Taču sieviete kā nohipnotizēta pazemīgi skatās viņam acīs, visu piedod un par citiem vīriešiem pat dzirdēt negrib. Kāpēc sievietēm tik ļoti patīk sliktie puiši?

Brutāla vīrieša tēls

“Bad Boy” jeb sliktā zēna jēdzienu vārdu krājumā ieviesušas amerikāņu filmas. Šiem vīriešiem ir īpašs, caurstrāvojošs izskats. Bieži vien uz viņu ķermeņa ir maz vietas jauniem tetovējumiem, viņi šķiet ir pats bezrūpības iemiesojums, nelabprāt apspriež savas emocijas, un viņu pozas un žesti skaidri parāda, kurš šeit ir boss. Šādam vīrietim pietiek vien paskatīties uz sievieti, lai viņa kristu viņa apskāvienos.

Kāpēc sievietes tiecas pēc šādiem vīriešiem? Kāpēc viņas nedod priekšroku labi izglītotām, godīgām dvēselēm?

https://www.lovelifesolved.com/wp-content/uploads/2016/05/badboys_feature.jpg

Pirmatnēja vīrišķība

Sievietes mīl sliktos puišus, kuru primitīvajai vīrišķībai piemīt sekojošs īpašību kopums: nežēlīgums, spēja doties uz priekšu, neskatoties uz šķēršļiem, spēja atbrīvoties no konkurentiem un sasniegt mērķi pirmajiem.

Pat ja viņu metodes mērķa sasniegšanai ne vienmēr ir sabiedrībai pieņemamas un dažreiz pat nelikumīgas, sievietēm tas nav svarīgi. Uzvarētāji netiek tiesāti.

Sievietes mīl sliktos puišus dēļ viņu nevaldāmās vēlmes uzvarēt, bezbailīguma dēļ, un dēļ spējas ignorēt visu uzvaras vārdā. Sieviete padodas varai. Tik vienkārši.

Sievietēm patīk sliktie puiši, kuriem ir alfa tēviņu īpašības

Viņi vienkārši atnāks un paņems, un neļaus nevienam stāties ceļā. Ja viņš ir nolēmis, ka sievietei jāpieder viņam, lai tā būtu. Un jā, viņam šajā ziņā nebūs jāpieliek daudz pūļu. Un, kas ir ne pārāk iepriecinoši daiļavām, kuras uzķeras uz sliktā puiša āķa, šādi varoņi mīl viegli un ātri, un tikpat viegli nodod un pamet savu sievieti, lai dotos pie nākamās.

https://akcdn.detik.net.id/visual/2020/06/19/ilustrasi-bad-boy_169.jpeg?w=650

Briesmas un risks saasina sajūtas

Sliktos puišus mīl viņu riska izjūtas dēļ. Galu galā attiecības ar viņiem ir tik bīstamas, it kā jūs stāvētu uz bezdibeņa malas: tas kutina nervus. Sievietes mīl sliktos puišus viņu nelokāmās drosmes un adrenalīna dēļ. Attiecības ar viņiem vienmēr ir aizraujošs piedzīvojums. Un tas, kā jūs zināt, ievērojami saasina emocijas. Galu galā sievietes attiecībās vēlas krāsas. Vairumu nesaista garlaicīgs miers un paredzamība. Un ar slikto puisi viņa saņem daudz adrenalīna.

Tā vien šķiet, ka sievietes īpaši piesaista tas, kas viņās izraisīs spēcīgas, nemierīgas emocijas: nodevība, skandāli, rupjības, atgrūšana. Taču kāda salda izlīgšana ir pēc tam!

Turklāt sliktie puiši seksā bieži ir pieredzējušāki un nesavaldīgāki, jo viņu dzīvē ir vairāk seksuālo partneru nekā parastiem vīriešiem. Viņus nemoka mazvērtības kompleksi, viņi pazīst sievietes un zina, kā viņas apmierināt.

Pastāvīgā vajadzība cīnīties par slikto puisi, veicina sievietes vēlmi sakaut konkurentes un iegūt šo vīrieti tikai sev.

Es viņu pāraudzināšu!

Daudzām sievietēm ir raksturīgs neiznīcināms aizstāvja-glābēja sindroms. Īpaši tas attiecas uz jaunām meitenēm, kuras ir pārliecinātas, ka savu mīļoto spēs pāraudzināt. Sieviete tic, ka tieši viņa būs tā, kas piespiedīs viņu atbrīvosies no kaitīgajiem ieradumiem, negatīvajām rakstura iezīmēm, viņš kļūs balts un pūkains.

Viņas tik ļoti piesaista sliktie puiši, ka viņas pat ir gatavas paciest iebiedēšanu un vardarbību.

Psihologi apgalvo, ka “glābēju-aizstāvju” mīlas attiecības beidzas ar vilšanos: vīrietis sagrauj viņu naivos priekšstatus un arī viņu cerības.

https://cdn-compc.nitrocdn.com/xutLoZbNHqxWdbdwyOcMhkRxCByQTEAC/assets/static/optimized/rev-d406f7d/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Why-Do-Girls-Like-Bad-Boys-e1596050847514-ot71tbp6tomdcsd2m6ywfmlcmej6qrm00wc4nu8rrc.jpg

Sliktie puiši pret labajiem: kurš uzvar?

Raksturojot stiprā dzimuma pārstāvjus, sievietes kā nevīrišķīgas īpašības uztver kautrību, pieticību, pazemību un iniciatīvas trūkumu. Sieviešu acīs aiz šādām rakstura iezīmēm slēpjas vīrietis ar tādiem kompleksiem kā bailes no zaudējuma, ambīciju trūkums, gausums, apātija.

Tāpēc, kad sieviete vīrietim saka: “Tu esi brīnišķīgs draugs, es varu ar tevi runāt par jebko, tu vienmēr mani sapratīsi”, patiesībā tas nozīmē sakāvi. Jo šo vārdu patiesā nozīme ir: “Es tevi negribu, tu mani kā vīrietis neinteresē, un pat nedomā par seksu!”

Savukārt spēja virzīties uz priekšu, nepievēršot uzmanību šķēršļiem, vēlme sasniegt mērķi par spīti visam sievietes izpratnē ir īpaši vīrišķīga īpašība.

Sievietes vēlas iet tālāk par pieklājību

Sievietes sliktos puišus mīl arī tāpēc, ka viņām tas asociējas ar vēlmi izlauzties no tuvinieku, vecāku un pedagogu uzliktajām pieklājības robežām, stāsta psihologi. Tās, kuras ir “piesietas” savām mājām, bērniem, vecākiem, neapzināti cenšas izbēgt no šīs ietekmes, uzgleznot sev iluzoru slikto tēlu, kas viņas izvilks no rutīnas.

https://i.guim.co.uk/img/media/1f5a28d917044f52aed6dd1e6033e434d9cae44a/0_255_3898_2336/master/3898.jpg?width=700&quality=85&auto=format&fit=max&s=c3ac5fa1bcb696f1285d6df37ceee131

Vai tiešām labi audzinātiem, godīgiem vīriešiem nav nekādu izredžu?

Labie puiši neprot cīnīties, viņi pametīs attiecības, kad tajās radīsies problēmas, un atkal parādīsies, kad viss būs kārtībā, saka psihologi. Taču nav arī garantijas, ka sliktais puisis palīdzēs. Bet viņš vismaz mēģinās, jo viņam patīk justies kā varonim. Labos puišus ir viegli ietekmēt: ja tu nepatiksi kaut vismaz vienam no viņa radiniekiem, attiecību iespējamība būs nulle. Taču sliktais tēls tevi mīlēs neatkarīgi no apkārtējo viedokļa.

Labie puiši ir kautrīgi

Labais tēls stāvēs aiz tavām durvīm un klauvēs tik kautrīgi, ka tu viņu pat nedzirdēsi. Ja neatbildēsi, viņš pagriezīsies un dosies prom, stāsta psihologi. Taču, ja sliktais puisis vēlēsies tevi satikt, tad tā arī notiks. Ja neatvērsi durvis, viņš iekāps pa logu, gribēsi tu to vai nē.

Īstermiņā labais patiešām zaudē sliktajam. Bet ilgtermiņā uzvar labais. Sieviete agri vai vēlu saprot, ka dzīvē vēlas ģimenes atbalstu, bērnus, stipru muguru. Un viņa izvēlas labu vīrieti.

Būt kopā ar slikto puisi ir kā dzīvot uz vulkāna, un ģimenes dzīvei viņš neder. Romāns ar slikto puisi var kļūt par spilgtu dzīves epizodi un sniegt sievietei nenovērtējamu pieredzi. Piedzīvotā aizraušanās būs neaizmirstama.

Šādas attiecības ir nepieciešamas, lai iegūtu sievišķīgu pieredzi, veselīgu imunitāti un nekad vairs neiekristu šādos tīklos.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6000
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2521
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1639
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
1522
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
343
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
538
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
432
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
409
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
227
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Padomi  Aktualitātes  
0
219
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
299
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
489
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?