Aktualitātes  
5
108

Ja tev piemīt šīs trīs īpašības, vīrietis tevi mīlēs mūžīgi

Aprakstīšu klasisku situāciju: cilvēki dzīvo viens ar otru nevis tāpēc, ka mīl viens otru, bet tāpēc, ka pagājis daudz laika, īsti nav kur iet, vai nav pat vēlme kaut kur doties, meklēt kaut ko jaunu. Tu vienkārši vēlies dzīvot kopā ar cilvēku, kuru labi pazīsti, zini, ko no šī cilvēka sagaidīt. Bet ko gan sieviete varētu darīt, lai vīrietis viņu mīlētu visu mūžu? Pat ja kopš kopdzīves uzsākšanas ir pagājuši gadu desmiti?

Pirmkārt, ieradums nogalina mīlestību. Cilvēks jau ir iepazīts līdz matu galiņiem: viss, kas varēja būt – jau ir bijis, viss, kas kādreiz nebija skaidrs – tagad ir. Taču mums visiem vajag kaut ko jaunu un kaut ko tādu, kas raisa interesi. Tāpēc daži dodas cita partnera meklējumos. Taču jautājums – kā “piespiest” vīrieti ne tikai palikt, bet arī mīlēt tevi – paliek aktuāls.

1

Pirmā īpašība ir tāda, ka sievietei ir jāmainās, lai vīrietis viņā varētu iemīlēties katru dienu no jauna. Jā, šo īpašību ir ļoti grūti sevī attīstīt. Galu galā tev ir jānododas sevis uzlabošanai, jāmainās. Un nav runa tikai par izskatu – ar to šodien nevienu nepārsteigsi.

Tev ir jāmainās iekšēji. Piemēram, kad cilvēks daudz lasa, viņš mainās un pilnveidojas. Tiek iegūta jauna pieredze, veidojas jauna attieksme.

Mainies, dari kaut ko jaunu, apgūsti jaunas lietas, ceļo. Šodien dari vienu, rīt – kaut ko citu. Šodien pārsteidz ar savu dejas prasmi, rīt ar franču valodas zināšanām. Šīs pieejas priekšrocība ir tāda, ka, ja vīrietis tevi mīl, viņš sekos tavam piemēram – arī viņš attīstīsies un mainīsies.


2

Spēja atrast kompromisu ir otra īpašība, kas liks viņam tevi mīlēt visu mūžu. Visi zina, kā vīriešiem nepatīk lieki strīdi. Un ne visiem pietiek pacietības. Ja sieviete pastāvīgi ģenerē konfliktus, vīrietis nebūs laimīgs.

Konflikti nogalina mīlestību. Kurš gan grib būt kopā ar cilvēku, kurš tikai pacieš tevi un tavus strīdus, nevis patiesi mīl? Sievietei ir jāspēj rast kompromisu, turklāt (lielākoties) jāpiekāpjas, ja vīrietis to atrod.

Galu galā ģimenes dzīve ir pilna ar pretrunīgiem brīžiem. Un ir tik jauki redzēt blakus sievieti, kura mierīgi var atrast izeju no konflikta situācijām.

Es nesaku, ka sievietei visu laiku ir jāpielāgojas vīrietim. Kompromiss ir tad, kad abi ir apmierināti ar rezultātu.


3

Trešā īpašība ir tāda, ka sieviete sniedz mīlestību un mieru. Galu galā, lai saņemtu mīlestību, tev tā ir jāsniedz pretī. Vīrietim jāredz, ka tā ir savstarpēja mīlestība, ka viņš ir pieņemts un mīlēts.

Jā, ne katrs vīrietis uz šo var atbildēt tā, kā sievietei gribētos, taču šeit jau iepriekš ir jāizdara izvēle pirms attiecību uzsākšanas. Jo, ja vīrietis jau pašā sākumā īpaši nevēlas dalīties mīlestībā, vēlāk no viņa to gaidīt būtu absurdi.

5 komentāri

 • 23.01.2023 20:50
  Lancaster
  0

  dažreiz ir jādara arī tas, kas neiet pie sirds, lai cilvēku, ko tu mīli un kas mīl tevi, darītu laimīgāku.

  jautājums tikai, cik bieži to darīt?

  trauku mazgāšana taču reti kurai iet pie sirds, bet mēs tik un tā to darām, jo tā vajag, lai mājās ir labi. tas pats arī ar attiecībām

 • 24.01.2023 16:11
  antonovics
  0

  ka katram viirietim ir “sava sieviete”-ja viirietis atrod to “savu sievietes tipu”,tad nodziivos noteikti ilgaaku laiku kopaa.

  • 25.01.2023 17:42
   Anna
   0

   Šis, manuprāt, ir vistuvāk patiesībai. Ir vīrieši, kam tās mīļās un paklausīgās nemaz nav vajadzīgas. Ragana tādiem ir vislabākā. Ir vīrieši – mazohisti, kuriem patīk, kad ar viņiem slauka grīdu, utt. Tai pat laikā būs arī tādi, kuriem vajag tieši to, lai sieviete atdod sevi visu. Nevar būt nekādu universālu padomu šajā lietā.

 • 26.01.2023 00:15
  Cata
  0

  Sievieti, kuru vins mil , kura mil vinu un kura spej saglabat par sevi interesi.
  As simple as that tikai to piepildit ir gruts un sarezgits process.
  Uzskatu, ka tadas vienas idealas, kas der visiem, nav. Tacu tiesa ir, ka ir sievietes , kuras tik tiesam nepamet, jo vinam piemit kas tads, kas notur pretejo dzimumu. Kas tads, ko vardos nevar nodefinet.

 • 26.01.2023 16:14
  Olafs
  0

  visas tās perfektās (tikai atkarīgs no noskaņojuma) 😀 😀 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5610
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2144
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1610
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
6
1486
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
313
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
502
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
402
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
383
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
7
420
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
402
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Aktualitātes  
7
1610
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē