Aktualitātes  
0
156

Kā striptīzs var uzlabot tavu intīmo dzīvi? Padomi iesācējiem

Ne velti vīrieši bauda ar acīm – skatīties, kā sieviete dejo vilinošu deju ir ārkārtīgi pievilcīgi. Un, lai gan daudzas sievietes uztraucas par saviem trūkumiem, vīrieši bieži tos nemaz nepamana. Tas vien, ka kāds tev dejo klēpja deju, ir tik aizraujoši, ka vīrieša prātā rosās tikai viena doma – pēc iespējas ātrāk iegūt šo unikālo un seksīgo būtni. Tātad, ja vēlies pārsteigt savu otro pusīti, striptīzs būs ideāli piemērots ievads mīlas spēlēm. 

Kādus labumus attiecībām sniedz striptīza dejošana? Kā nebaidīties un būt pārliecinātai?

1. Tas palīdz pārvarēt rutīnu

Ja attiecībās esat daudzus gadus, droši vien ir nācies piedzīvot to sajūtu, kad guļamistabā viss šķiet jau piedzīvots. Lai mainītu situāciju, reizēm pietiek izmēģināt ko jaunu, piemēram, striptīzu. Ja otrā pusīte, kas atgriezusies mājās pēc smagas darba dienas, ienāks istabā, kurā skanēs erotiska mūzika, un tu viņu sagaidīsi ģērbusies pavedinošās drēbēs, kuras pamazām novilksi seksīgi kustinot ķermeni, tas uzreiz aizdzīs viņa nogurumu. 

2. Cel savu pašapziņu 

Ir cilvēki, kuri gultā neuzticas savām prasmēm vai kaunas par savu ķermeni. Tas var radīt problēmas seksa laikā, neļaujot abiem partneriem izjust maksimālu gandarījumu. Labākais veids, kā pārvarēt kompleksus, ir mēģināt izkāpt no komforta zonas un izdarīt kaut ko traku, šajā gadījumā – striptīzu. 

Sākums var nebūt ļoti gluds, bet, redzot, kā partneris uz tevi skatās, cik ļoti viņu sajūsmina tavas kustības, tu pamazām atslābināsies un sapratīsi, cik daudz seksuālās enerģijas slēpjas tevī.

3. Tas ļauj paskatīties uz partneri citām acīm 

Bieža problēma gultā ir tāda, ka mēs iztēlojamies savus partnerus tādus, kādi viņi ir ikdienā, tāpēc var būt grūti iekārot šo cilvēku. Tādā gadījumā ir nepieciešams atraisīt savu iztēli. Ieraugot, kā tu līgani kustini gurnus vai noliecies viņa priekšā, viņa prāts būs uzbudināts un viņš vēlēsies tevi pēc iespējas ātrāk sagrābt savos nagos.

4. Vairāk kaisles 

Daži pāri atklāj, ka viņu sekss būtībā ir labs, taču pārāk mierīgs – nav skaļu kliedzienu vai sasvīdušu ķermeņu, kas burtiski saplūst viens ar otru. Ja vēlies raisīt kaisli, ļoti svarīgi, lai viss norit organiski un neuzspēlēti, pretējā gadījumā gultā piedzīvosi tikai vēl lielāku fiasko. Striptīzs ir dabisks kārdināšanas akts, kas ne tikai aizrauj, bet arī liek otram gaidīt – tavs mīļotais nevarēs tevi dabūt šeit un tagad. 

Kā nebaidīties?

Diemžēl nereti no klēpja dejas sniegšanas mūs attur stereotipiskais striptīza dejotājas tēls – nejūtamies pietiekami seksīgas, slaidas, ar pietiekami spēcīgu augumu. Domājam, ka pārāk slikti kustamies vai ka mīļotais tikai pasmiesies. 

Atklāsim tev noslēpumu – seksualitāte nav tavā ķermenī, bet gan galvā!

Jo seksīgāk tu jūties savā prātā, jo vairāk tavs partneris tevi tādu redzēs. Un, lai pirmais striptīzs būtu pozitīvs piedzīvojums gan tev, gan tavai otrajai pusītei, iesakām veikt nelielu mājasdarbu. 

Izmēģini. Ja neuzdrošinies dejot striptīzu vai vienkārši nezini, kā to izdarīt, pirms izrādes izmēģini kustības. Patrenējies, kādas kustības tev sanāk labāk, ko tu gatavojies darīt pēc tam. Izdomā dažus scenārijus, kā varētu īstenot lielisku šovu. Tas palīdzēs tev izvairīties no situācijas, kad tu vienkārši nezini, ko darīt. 

Parūpējies par atmosfēru. Videi ir ļoti liela nozīme, dejojot striptīzu. Nedari to, ja apkārt mētājas bērnu rotaļlietu kaudze, aiz loga notiek skaļi remontdarbi vai citas lietas, kas traucēs koncentrēties vai iejusties tēlā. Ja esi nedaudz kautrīga, dejo striptīzu pustumsā, nevis dienasgaismā. Iededz sveces un izveido speciālu deju grīdu istabas vidū. 

Mūzika. Viens no galvenajiem striptīza elementiem ir mūzika. Par to ir jāpadomā, pirms uzsāc priekšnesumu. Dziesmai ir jābūt pietiekami skaļai, lai dejojot varētu izjust ritmu. Tev jāzina, kad ir dziesmas kulminācija, kādas kustības iederas vislabāk. Mūzikai nevajadzētu būt ļoti ātrai vai pārāk skaļai — labāk vidēja tempa vai lēnāka dziesma, kas būs kā fons, kas papildinās tavu deju. 

Temps. Viena no lielākajām striptīza dejošanas problēmām ir pārāk ātrs temps. Tu taču negribēsi aiz uztraukuma pārāk ātri izrādīt visus trikus un izģērbties, bet pēc tam apmulst un nezināt, ko darīt. Atceries, ka striptīzs ir saistīts ar aizrautību, tāpēc saglabā spriedzi līdz galam un koncentrējies ne tikai uz deju, bet arī uz kārdināšanu. Vēro partnera reakciju un rīkojies atbilstoši tai – dari to, kas viņu padarītu vēl trakāku. 

Vēl daži svarīgi momenti, dejojot striptīzu:

  • Acu kontakts ir ļoti vilinošs – izmanto to.
  • Nebaidies pieskarties savam ķermenim.
  • Maini savas kustības tā, lai kādā brīdī viņš var tevi vērot no priekšpuses un citā brīdi no aizmugures.
  • Neuztraucies par kļūdām vai, ja kaut kas noiet greizi – tavs partneris to nezina un, iespējams, nepamanīs.
  • Valkā ērtas augstpapēžu kurpes. Tās atvieglos seksīgu kustību veikšanu un izdaiļos tavu stāju, kas izcels tavas stiprās puses.
  • Uzstādi savus noteikumus, piemēram: “Es tev varu pieskarties, bet tu man nē” vai “Ja tu man priekšnesuma laikā pieskarsies, tavas rokas tiks sasietas.”

Ieskaties arī šeit – “Dāvana tavam mīļotajam – striptīzs“, kur atradīsi dažādas idejas kustībām.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4528
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1533
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1428
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1330
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
219
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
313
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
285
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
343
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
13
281
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
5
197
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
4
223
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties