Aktualitātes  
5
225

Kāpēc nevajadzētu depilēt intīmo zonu jeb priekšrocības, ko izbauda nevaksētās kājstarpes

Daudzus gadus sieviešu intīmās frizūras ir bijušas modē. Krūmi, klajumi un taciņas – kā izrotāt savu kājstarpi, jāizlemj katrai sievietei pašai, paļaujoties uz sevi, nevis dzenoties pēc modes vai, vēl ļaunāk, partnera prasībām.

Mūsdienās populāras kļūst nevaksētās kājstarpes, jeb „full bush“ (angļu: pilnīgs krūms). Šī nav frizūra, ko modē atgriezušas slinkās dāmas, tas ir ārkārtīgi praktisks un noderīgs dzimumdzīves “krūms”. Pat tādas slavenības kā Kamerona Diaza izteikusies, ka labprāt “aizmirst” bikini zonas depilāciju, tāpēc kaislīgāk izbauda gultas priekus.

Tātad, kādas priekšrocības izbauda nevaksētās kājstarpes?

Kaunuma apmatojums uzglabā feromonus

Feromoni ir dabiskas ķermeņa ķīmiskās vielas, ko organisms izdala, lai paziņotu apkārtējiem noteiktu informāciju par sevi (piemēram, es esmu auglīga, dominējoša, veselīga, draudzīga, uzbudināta). Vispārīgi runājot, es smaržoju tā vai citādi. Pēc bikini zonas matu noskūšanas jūs it kā izdzēšat vīrietim nosūtīto ziņu – “Esmu gatava seksam!”.

Mati intīmajā zonā aizsargā pret baktērijām

Mati “tur” neaug tāpat vien bez iemesla. Tie pasargā dzimumorgānus no netīrumu un mikrobu iekļūšanas tajos, tāpēc dabiskuma piekritēji retāk slimo ar tādām intīmām slimībām kā piena sēnīte.

Depilācija gan ar skuvekļiem, gan ar vasku var sniegt diezgan nepatīkamu pieredzi. Ja intīmā vieta būs pārāk sausa, matiņi var neiznākt un ieaugt zem ādas. Šajā gadījumā matiņi ieaug, veidojas pūtīte, kas ir ne tikai sarkana, bet arī sāpīga. Turklāt apmatojuma noņemšanas rezultātā rodas ne tikai ieauguši matiņi, bet arī vienkāršas pūtītes, kas var pārvērsties abscesos un viegli izraisīt infekcijas.

Mati pastiprina maņas

Katra matu folikula galā ir īpaši jutīgi nervu gali, tāpēc tie aktīvi reaģē uz partnera pieskārieniem. Pateicoties matu nerviem, jūs jūtat patīkamu tirpšanas sajūtu kaunuma zonā. Tas palīdz veicināt iekāri, tāpēc – vai tiešām ir vērts atbrīvoties no papildu baudas avota?

Atbrīvošanās no matiņiem ir dārga

Nav noslēpums, ka bieža intīmās zonas depilācija var maksāt daudz. Lētākais veids ir skuvekļu asmeņi, taču arī tiem ir jābūt kvalitatīviem, un bieži jāmaina, lai tie nenodilst. Bikini zonas depilāciju, izmantojot vasku vai cukuru, veic profesionāļi, tāpēc salonā par šādu procedūru ir jāatstāj daži desmiti eiro. Arī lāzerepilācija ne visiem ir pa kabatai – viena procedūra maksā vairāk nekā simts eiro.

Partnera pārbaude

Ja partneris pēc tavas intīmās frizūras ieraudzīšanas sašutumā izdveš, ka tava galva ir vienīgā vieta, uz kuras drīkst būt mati, tev būs patrāpījies īsts egoists. Nopietni. Nevienam nav tiesību pateikt, kā tev vajadzētu izskatīties. Neļauj viņam laupīt tev papildu prieku vai pat tavu veselību. Tāpēc kaunuma “krūma” ieraudzīšanas tests var palīdzēt atlasīt tavai gultai vai sirdij nepiemērotus kandidātus.

5 komentāri

 • 21.12.2022 13:45
  Olafs
  0

  Man nepatīk ar tām plikgalvēm. Jūtos kā kaut kāds pedofils. Vienīgais, kas ir biedējošāks ir pirsings.

 • 21.12.2022 17:51
  TT
  0

  teikšu ka ļoti atkarīgs no gurnu platuma un apaļīguma. nu kā izskatās sieviete ar šauriem gurniem ja tas krūms pa visu kājstarpi. kā tāds kalsns norvēģis ar kuplu bārdu

 • 23.12.2022 05:25
  Janis Smits
  0

  būs liela daļa cilvēku, kuri automātiski atteiksies no orālā seksa, un ne jau izskata pēc, bet dēļ uzskata: “kas tas par seksu, kura laikā jāspļaudās un jābaksta starp zobiem matus?!”. otrs uzskats: “daudz nehigiēniskāk nekā pa pliko”

 • 25.12.2022 00:08
  kaba99
  0

  teiksu ka ir – ir divaii redzet tur pliku noskutu. liekas, ka esmu ar mazu meiteni nevis sievieti

 • 27.12.2022 13:51
  Viedoro
  1

  Es uz to neskatos no matainuma viedokļa. Manuprāt, ja sieviete vēlas dalīties ar mani savā ķermenī, tā ir privilēģija, un man nav jāatsakās tāpēc, ka viņa ir vai nav noskuvusies.

  Veči, kuri savu izvēli pamato ar sievietes krūšu izmēru, matu garumu vai krāsu, ir viņa noskūta vai nav, nezina, ko palaiž garām.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7536
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5310
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3748
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2213
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3748
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
847
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5310
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?