Padomi  
0
462

Sekss starp krūtīm: pamācība un pozas

Sekss starp krūtīm, ir priekšspēles metode vai seksa akts, kurā vīrieša dzimumloceklis tiek berzēts starp sievietes krūtīm. Krūšu saspiešana rada zināmu pretestību, tādējādi radot sajūtu, kas ir līdzīga tai, kas jūtama īsta dzimumakta laikā. Starp citu, šis seksa veids bieži tiek “lietots” kopā ar orālajiem priekiem.

Kas tajā tik pievilcīgs?

Krūtis daudziem vīriešiem ir ārkārtīgi pievilcīga sievietes ķermeņa daļa. Kopumā krūtīm ir liela ietekme uz seksuālo pievilcību un pašapziņu. Daudzām sievietēm krūtis ir ārkārtīgi jutīga erogēnā zona, kas nav nekas neparasts, tāpēc no šādiem seksa eksperimentiem nevajadzētu baidīties vai izvairīties. Berzējoties vienam gar otru, tiek stimulēts gan dzimumloceklis, gan krūtis (ar vienas vai abu roku palīdzību) – tātad patīkami abiem partneriem. Tāpat daudzus aizrauj tieši vizuālais skats – vien vērot ko tādu ir patiesi aizraujoši!

Sekss.lv

Sekss starp krūtīm – kā to darīt?

Lai izvairītos no ķibelēm, vissvarīgākais ir atcerēties šīs stimulācijas būtiskāko nosacījumu: dzimumloceklim jābūt pietiekami garam un krūtīm pietiekami lielām. Dāsnāk apveltīts stiprā dzimuma pārstāvis var izmēģināt vairāk pozu, piedzīvot plašāku prieku klāstu, savukārt sievietes ar lielām krūtīm var vieglāk un spēcīgāk apskaut dzimumlocekli, brīvāk to kustināt. Stimulācijas laikā elastīga sieviete savam partnerim var sniegt pat orālos priekus – skūpstīt, glāstīt dzimumlocekli.

Ejakulācijas etiķete:

Ja sieviete piekrīt, sēklu var šļākt gan uz krūtīm, gan uz kakla, sejas vai mutes. Pats svarīgākais ir par to pirms tam apspriesties, jo dažām daiļā dzimuma pārstāvēm ejakulācija uz sejas šķiet īsts pazemojums, savukārt citām tā ir seksualitātes un kaisles virsotne. Abiem partneriem ir jājūtas ērti!

krūšu izmērs Sekss.lv

Padomi fizisko atšķirību pārvarēšanai:

Pat ja kāds no partneriem neatbilst seksa starp krūtīm “standartam”, tas vēl nav spriedums, ka no tā ir jāatsakās. Vīrietis ar mazu dzimumlocekli var izlīdzināt atšķirību, vairāk kustinot visu ķermeni, veicot plašākas kustības. Līdzīgs noteikums attiecas uz sievietēm: ja krūtis ir par mazu, vairāk kustini visu ķermeni, samīļo dzimumlocekli ar krūtīm, un ar roku palīdzību vari izlīdzināt atšķirību: vietas, kas paliek “tukšas” ( t.i., nav aizsegtas ar krūtīm), aizklāj ar rokām. Kustini plaukstas kopā ar krūtīm.

Sagatavošanās

Pārliecinieties, ka abi esat ērti iekārtojušies. Piemēram, lai būtu nedaudz augstāk, paliec zem ceļiem spilvenu. Dažkārt var nākties nedaudz “pacelt” vīrieša sēžamvietu – viss atkarīgs no jūsu abu augumu atšķirības. Starp citu, neaizmirsti tuvumā turēt lubrikantu.

Ieteicamās pozas:

  1. Vīrietis sēž vai guļ uz muguras – sieviete nometas ceļos
Sekss starp krūtīm: pamācība un pozas

Vīrietis guļ uz muguras vai sēž uz dīvāna, viņa sēžamvieta atrodas blakus gultas vai dīvāna malai, pēdas atrodas uz grīdas. Sieviete nometas ceļos, apsēžas vai tup uz zemes starp partnera kājām, apskauj dzimumlocekli ar krūtīm un sāk kustēties uz augšu un uz leju. Ja daiļā dzimuma pārstāve ir pietiekami elastīga – viņa var pieliekties un karstākajos brīžos pievienot orālo stimulāciju – dubulta bauda garantēta!

  1. Sieviete guļ uz muguras – vīrietis viņai virsū
Sekss starp krūtīm: pamācība un pozas

Sieviete guļ uz gultas. Vīrietis nometas ceļos virs partneres krūtīm. Daiļā dzimuma pārstāve, ar rokām turot krūtis, ar tām var viegli apskaut partnera locekli, kā arī var brīvi papildināt stimulāciju ar roku kustībām. Ja vīrietis tur krūtis vai ja pietiek ar vienu roku, sieviete ar otru roku var stimulēt savu klitoru. Arī šeit var pievienot orālo seksu.

  1. Sieviete guļ uz muguras – vīrietis atrodas “tupus” pozā
Seksa pozas

Sieviete guļ tāpat kā aprakstīts otrajā pozā, tikai galva atrodas pie gultas malas. Sākumā vīrietis nometas ceļos uz abām pusēm blakus partneres krūtīm, pēc tam noliek vienu kāju uz zemes – tas palīdzēs saglabāt stabilitāti. Stimulācijas laikā stiprā dzimuma pārstāvim ir jāpārvieto svars: vispirms jāatbalsta kāja uz zemes, tad otra uz gultas. Šī ir atlētiska poza, kas ļauj vīrietim justies dominējošam, vairāk kontrolēt situāciju.

  1. Abi guļ uz sāniem
Seksa pozas

Vīrietis un sieviete noguļas viens otram pretī uz sāniem – partnere nedaudz zemāk, tā, lai krūtis atrastos dzimumlocekļa augstumā. Ar rokām turot savas krūtis, sieviete apvij tās ap dzimumlocekli. Kustības veic vīrietis.

Vēl daži padomi:

Lubrikants uz dzimumlocekļa un starp krūtīm vīrietim palīdzēs vieglāk kustēties un sievietei sniegs patīkamāku sajūtu. Starp citu, dažām sievietēm šāds masāžas veids – sekss var nepatikt, jo vīrietis šeit ir dominējošais – sieviete ir tikai baudas sniedzēja. Vissvarīgākais ir par visu runāt un atrast abpusēji pieņemamu risinājumu. Eksperimentējiet un izbaudiet!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4140
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1778
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1551
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1353
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
376
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
317
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
414
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
147
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
404
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
176
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
204
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa
Padomi  
3
241
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru