Padomi  Aktualitātes  
2
279

Konusiņi un zvaniņi jeb dažādās sieviešu krūšu formas

Vīnodziņas, konusiņi un zvaniņi – kuram vīrietim gan nepatīk šie sievišķīgi formīgie veidojumi? Krūtīm jau izsenis tiek piedēvēts pārdabiski maģisks uzbudināšanas spēks, kas spēj stiprā dzimuma emocijas pagriezt par veseliem 180 grādiem vien dažu sekunžu laikā. Taču vai esi pazīstams ar burvelīgo pupeļu atšķirīgajām formām? Sekss.lv ir gatavs tevi ievest brīnišķīgajā sievišķīgo apaļumu pasaulē un iepazīstināt tavas kārās ačteles ar dažiem no pasaulē izplatītākajiem krūšu tipāžiem.

Asimetriskā krūtaža

Asimetriskā krūtaža

Kā vēsta sena tautas paruna, sievietes krūtis ir māsas ne dvīnes! Tām nav paredzēts būt simtprocentīgi simetriskām. Vairākums sieviešu asimetrisko krūtažu uzskata par vizuālu defektu, taču jāsaprot, ka normas robežās, šī nevienlīdzība ir pilnībā dabiska. Šāda tipa krūtažas īpašnieces parasti norāda uz vienas krūts neproporcionālo izmēru attiecību pret otru krūti, proti, tā ir vai nu lielāka vai mazāka par savu kaimiņieni.

Konusiņveida pupiņi

Konusiņi un zvaniņi

Vai atminies sporta stundu laikā izmantotos konusiņus? Jā, jā – tos pašus! Nu lūk, konusiņveida pupiņi ir otrs no izplatītākajiem krūšu tipiem pasaulē. Šī koķetīgā formiņa vairāk ieņem tādu kā konusa apveidu, kurā sievietes krūšu galiņš ir manāmi izvērsts uz āru. Citiem vārdiem sakot, spici un seksīgi pupiņi, kurus tā vien gribas aptīt ap savas mēles galiņu!

Jāteic, ka konusiņi ir vairāk izplatīti tieši mazo un vidējo krūšu īpašnieču vidū.

Atlētiskās krūtis

Atlētiskās krūtis

Kas ir pirmais, ko iztēlojies, izdzirdot vārdu salikumu ‘’ atlētiskas krūtis’’? Ar šo mēs nebūt nedomājam cietus un teju vai nekustīgus vācu kultūristes apaļumus. Nē – atlētiskas krūtis vairāk raksturo sportiskus, tvirtus un izmēros samērīgus pupeļus. Arī ne īpaši fiziski aktīvas dāmas var būt apveltītas ar atlētiskā tipa krūtažu – viss lielā mērā ir atkarīgs no sievietē iedēstītā iedzimtības faktora.

Rietumi vai tomēr Austrumi?

Konusiņi un zvaniņi

Ko īsti apraksta šis amizantais nosaukums? ‘’East – West’’ jeb, latviski runājot, ‘’Rietumi – Austrumi’’ apraksta cicīšus, kuru krūtsgali ir maskimāli vērsti uz ārpusi. Vienkāršākiem vārdiem sakot, katrs no sievietes krūtsgaliem skatās uz savu pusi. Īpatnējs, bet visai uzbudinošs skats!

Zvaniņveida cicīši

Zvaniņveida krūtis

Balstoties uz vairākiem aptauju un pētījumu rezultātiem, jāsecina, ka zvaniņveida krūtis ir viena no stiprā dzimuma pārstāvju acīm ( un ne tikai acīm) tīkamākajām formām. Šos pupiņus vislabāk raksturo to daiļais formīgums un izteikti pilnie apaļumi. Tie lieliski ieguļ vīrieša plaukstās un perfekti aizpilda visas brīvās spraudziņas starp pirkstiem. Skan kārdinoši, vai ne tā?

Nokarenās vīnodziņas

Nokarenās krūtis

Nokarenais jeb ‘’atslābušais’’ krūšu tipāžs dāmu vidū visbiežāk izraisa salīdzinoši lielu neapmierinātības vilni. ‘’Atslābušie’’ pupiņi ir apveltīti ar brīvi krītošiem krūšu audiem, kas dāmas krūtsgaliem liek nedaudz nodurt savas paklausīgās galviņas uz leju. Jāpiemin, ka šī neatgriezeniskā lejupslīde nav tikai un vienīgi zināma vecuma posma iestāšanās pazīme.

Nokarena krūtaža var izveidoties arī gados jaunām sievietēm pateicoties jau iepriekš izdaudzinātajam iedzimtības faktoram.

Tuvu būt, ko vēl var vēlēties

Konusiņi un zvaniņi

Nākamajam krūšu tipam esam piedēvējuši visai latvisku apzīmējumu – ‘’Tuvu būt, ko vēl var vēlēties’’! Šīs krūtis ir pilnas. Šīs krūtis ir ciešas. Šīs krūtis, visticamāk, ir tavas sapņu krūtis. Konkrētais tipāžs nereti ir tik pilnīgs, ka ciešie krūšu audi aizņem visu brīvo ādas spraudziņu, kas parasti atrodas starp sievietes labo un kreiso krūti.

Karaliski apjomīgās

Karaliski apjomīgās krūtis

Beidzamais, bet ne mazāk iespaidīgais krūtažu tips tiek godāts visai cēlā vārdā, proti, karaliski apjomīgais. Tās ir lielas, varenas un brangas krūtis, kuras visbiežāk sasniedz D, E, F un pat G izmēra statusu. Lai gan skats ir itin efektīvs, vīriešu dzimtas pārstāvji nereti baidās no tik liela izmēra krūtīm, jo gluži vienkārši nespēj tikt skaidrībā – ko tad īsti ar šādu krūtažu iesākt?

Gadījumā, ja tavas mīļotās sievišķīgie apaļumi neietilpst nevienā no augstāk minētajiem krūšu formu grupējumiem, neķer kreņķi! Katras sievietes (lasīt-dievietes) krūtis ir unikālas gan pēc to formas, gan novietojuma, tāpēc uztraukumam nav pilnīgi nekāda pamata! Galvenais, ka tās spēj perfekti piekļauties tavai plaukstai – vai plaukstām…

2 komentāri

 • 29.06.2021 23:36
  Queen4u
  0

  Pupeļi, krūtaža, cicīši, apaļumi… kā būtu, ja mēs tās sauktu vienkārši par “KRŪTĪM”?

 • 29.06.2021 23:37
  Vecis
  0

  Sievietes IR dievietes!! 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5667
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2182
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
5
2080
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1707
45 labākās seksa pozas – 2. daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
16
316
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
509
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
406
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
386
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
621
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
0
197
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
6
262
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
426
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?