Aktualitātes  
0
324

Kuras sievietes piedzīvo visvairāk orgasmu un kāpēc?

Pētījums, kas publicēts “Archives of Sexual Behavior”, liecina, ka heteroseksuālas sievietes seksa laikā ar partneriem piedzīvo mazāk orgasmu nekā visas pārējās.

Pētījumu veica pētnieki no vairākām Amerikas universitātēm, viņi analizēja 52 588 pieaugušo seksuālos paradumus. Pētījuma grupā bija 26 032 heteroseksuāli vīrieši, 24 102 heteroseksuālas sievietes, 452 geji, 550 biseksuāli vīrieši, 340 lesbietes un 112 biseksuālas sievietes.

Starp vīriešiem nebija būtisku neatbilstību. 95 procenti heteroseksuālu vīriešu ziņoja, ka piedzīvo orgasmu katru reizi. 89 procenti homoseksuālu vīriešu ziņoja, ka arī viņiem orgasms ir katru reizi nodarbojoties ar seksu. 88% biseksuāļu teica to pašu.

Taču sieviešu atbildes bija ļoti dažādas. Homoseksuālas sievietes apgalvoja, ka 86 procentos gadījumu piedzīvo orgasmu, savukārt heteroseksuālas sievietes un biseksuālas sievietes ziņoja, ka piedzīvojušas orgasmu attiecīgi 65 un 66 procentos gadījumu.

Tātad, kāpēc tik liela atšķirība?

Pētnieki uzskata, ka tam varētu būt vairāki iemesli. Pirmais iemesls ir tas, ka lesbietēm ir labāka izpratne par sieviešu anatomiju un klitora stimulācijas nozīmi nekā vīriešiem. Tiek uzskatīts, ka lesbietes biežāk nekā vīrieši maina lomas ar partnerēm, lai apmierinātu viena otru.

Pētnieki arī atklāja, ka sievietes, kuras biežāk piedzīvo orgasmu, biežāk praktizē orālo seksu, gultā saka to, kas viņām sagādā prieku, ir apmierinātas ar attiecībām, valkā seksīgu apakšveļu, izmēģina jaunas pozas, izmēģina anālo seksu, neizvairās no seksuālas valodas un mīlestības izpausmēm seksa laikā.

Un tas izklausās gluži loģiski – galu galā daudzas sievietes guļamistabā nesaka, ko vēlas, un tās, kuras to dara, biežāk runā par orgasmu.

Vēl viens pētnieku novērojums: sievietes, kuras piedzīvoja orgasmu, biežāk ziņo par iesaistīšanos orālajā seksā, viņām bija ilgāks dzimumakts un kopumā viņas bija vairāk apmierinātas ar savām attiecībām. Sievietēm ir īpaši svarīgi seksa laikā iekļaut orālo seksu.

Kāds ir šī pētījuma autoru lielākais atklājums?

Izrādās, ka “tik grūti piedzīvojamo” sieviešu orgasmu galu galā nemaz nav tik grūti piedzīvot. Tas, ka tik daudz lesbiešu regulāri piedzīvo orgasmu, liecina par to, ka heteroseksuālas sievietes var baudīt to pašu.

Pētījuma autori uzsvēra, ka orgasma plaisu var novērst, izmantojot sociokulturālos faktorus un mudinot vīriešus un sievietes izmēģināt vairāk lietu seksuālās tuvības laikā.

Citiem vārdiem sakot, ja tev ir aizdomas, ka partnere tēlo orgasmu vai viņa paziņo, ka orgasmu seksa laikā neizjuta, tas skaidri norāda uz problēmu.

Padomi? Ja esi heteroseksuāls vīrietis, iespējams, vēlēsies pajautāt savai draudzenei vai sievai, ko viņa domā par jūsu seksa dzīvi. Pat ja viss ir kārtībā, nekad nenāk par ļaunu eksperimentēt, izmēģināt ko jaunu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6982
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3787
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2438
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1712
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
482
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
620
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?