Aktualitātes  
0
195

Mīļākā par mīlas trīsstūri: viņš ir uzticīgs man, nevis savai sievai

“Es vēlos dalīties stāstā, kas, manuprāt, būs mācība gan sievietēm, gan vīriešiem. Situācija šķiet ļoti vienkārša, tik tradicionāla. Mīlas trīsstūris. Diemžēl es esmu šī trīsstūra trešā puse. Esmu precēta vīrieša mīļākā. Mūsu attiecības ilgst vairāk nekā pusgadu. Ar viņu pavadītais laiks bija vienkārši ideāls. Biju ļoti priecīga: uzmanība, dāvanas, sekss. Burtiski lidoju septītajās debesīs. Es zinu, ka viņš mani mīl. Galu galā to varēja redzēt pēc viņa uzvedības, izskata un dāvanām, ko viņš man pirka. Nu, to patiešām nevar nospēlēt.

Protams, skumji, ka viņš nesteidzās šķirties. Cik sapratu no viņa stāsta, viņa sieva ir zināmā mērā histēriska un valdonīga, kā dēļ viņš baidās no sekām. Bet esmu pacietīga, ticu, ka viss izdosies. Pareizāk sakot, es ticēju līdz vienai liktenīgai dienai.

Pirms mēneša mans mīļotais paziņoja, ka šobrīd nevar šķirties no sievas, jo viņa ir stāvoklī. Esmu simtprocentīgi pārliecināta, ka bērns nav viņa. Lai gan viņš gandrīz nekad nepaliek pie manis, esmu pārliecināta, ka laikā, kad neesam kopā, viņš ir uzticīgs tikai man.

Centos viņu pārliecināt, ka tās ir tikai viņa sievas manipulācijas. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka viņš ir man uzticīgs un neguļ vienā gultā ar sievu, un ja guļ, tad starp viņiem nekā nav. Es domāju, ka tā ir tikai viņas spēle, lai vīru paturētu pie sevis.

Kad es viņam to pateicu, viņš tikai smējās. Viņš teica, lai esmu pacietīga un viss. Viņš vairākas dienas nav cēlis klausuli – droši vien mēģina izbeigt attiecības ar sievu.

Es joprojām nesaprotu, kā var tā krāpties un mēģināt turēt vīrieti, kurš tevi nemīl. Ceru, ka viņam atvērsies acis un viņš pametīs sievu un paliks pie manis. Jo es viņu ļoti mīlu un nekad viņam nemelotu.

Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts

Mana labākā draudzene teica, ka esmu stulba un ieteica pārtraukt attiecības, jo viņa domā, ka bērns tiešām ir viņa un viņš mani vienkārši izmanto. Viņas vienīgais arguments ir tāds, ka, ja jau viņš neguļ ar savu sievu, kā tad viņa varēja palikt stāvoklī?

Protams, tas mani satrauc. Ir šaubas, ja nu viņš tiešām mani pametīs? Nu, bet mana draudzene viņu nepazīst tik labi. Gaidīšu tik ilgi, cik vajadzēs un visādā veidā centīšos atvērt savam mīļotajam acis, ka ar viņu tiek manipulēts.

Padomu negaidu, lai gan komentāros bieži vien ir labas atziņas. Esmu apjukusi un nezinu, ko darīt. Kā pārliecināt viņu pamest sievu un būt kopā ar mani? Būt attiecībās, kur valda patiesa mīlestība.”

Iesūti savu stāstu arī Tu – info@sekss.lv
0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5045
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
7
1573
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
1493
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
5
1458
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
278
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
335
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
357
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
318
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
388
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
0
401
Orālais sekss: kaitīgs vai veselīgs?
Aktualitātes  
0
272
Zinātnieki atklāj, kas patiesībā ir sieviešu ejakulācija jeb skvirts
Aktualitātes  
1
162
Mīti par prezervatīviem: vai tiem var ticēt?