Aktualitātes  
0
228

Nacionālā orālā seksa diena: atbildes uz populārākajiem jautājumiem par orālo seksu

Tāpat kā jebkura cita veida seksu, orālo seksu vai 69 pozu var veikt dažādos veidos. Tas ietver partnera dzimumorgānu iepriecināšanu (vai prieka saņemšanu), izmantojot muti un mēli. Tā kā nesen tika atzīmēta pasaules orālā seksa diena, apskatīsim atbildes uz populārākajiem jautājumiem, ko cilvēki parasti uzdod par šo tēmu.

Pēc kā garšo sperma?

Spermas garšu ietekmē dažādi faktori. Tās vispārējā sastāvā ietilpst 2/3 spermas un 1/3 šķidruma no prostatas. Tā var garšot sāļi, rūgti, saldi, bet tai var arī nebūt izteiktas garšas. Lai mainītu spermas garšu, vīrietis var veikt dažādas dzīvesveida izmaiņas.

Kā garšo sievietes maksts?

Tāpat kā sperma, maksts garša var atšķirties atkarībā no cilvēka. Tā var atšķirties arī dažādās menstruālā cikla daļās, kur izdalījumi mainās hormonu svārstību dēļ. Būtībā tiem var būt arī sāļa, rūgta vai salda garša, un var būt izmaiņas tekstūrā un krāsā.

https://www.rosierees.com/wp-content/uploads/2014/02/cunnilingus-675x488.jpg

Vai pirms orālā seksa ir nepieciešams mazgāt vagīnu?

Vajadzētu pārliecināties, ka ir ievērota pienācīga higiēna. Nav jāmazgājas vairāk, kā to darītu parastas dušas laikā. Noteikti nav nepieciešams ar dušu mazgāt dzimumorgānu iekšpusi. Dušas strūkla šajā vietā faktiski var atbrīvot to no dažādām veselīgām un vajadzīgām baktērijām, kas atrodas sievietes makstī. 

Nav arī absolūti nekāda iemesla uztraukties par maksts smaržu vai garšu. Vesela cilvēka smarža šajā ķermeņa daļā ir pilnīgi normāla, un feromoni patiesībā spēlē svarīgu lomu intīmu attiecību veidošanā.

Vai orālā seksa laikā var saķert STS?

Šis jautājums par orālo seksu ir svarīgs, jo jā, tā laikā var saķert kādu seksuāli transmisīvo slimību. Lielākā daļa STS izplatās, absorbējot ķermeņa šķidrumus no kāda cita, ieskaitot otra muti. Nodarbojoties ar orālo seksu visbiežāk sastopamā STS ir herpes. 

https://www.lovense.com/UploadFiles/file/20180226/9ncDg.jpg

Kas ir visjutīgākā dzimumlocekļa daļa?

Tev noteikti vajadzētu zināt atbildi uz šo jautājumu, lai iepriecinātu partneri. Kaut arī katra cilvēka ķermenis ir atšķirīgs, jutīgākā dzimumlocekļa daļa parasti ir tā , kas atrodas dzimumlocekļa apakšpusē, tieši aiz locekļa galviņas. (Šeit ir vairāk informācijas par to.)

Vai norīt ir droši?

Šī ir pilnīgi personiska izvēle; tomēr nav zināmu risku – izņemot bažas par STS. Vislabāk ir zināt, ka tavs partneris ir pārbaudīts attiecībā uz STS. 

orālā seksa diena

Ko darīt, ja mans partneris to vēlas, bet es nē?

Padomā par to un uzmanīgi paskaidro otram savu nostāju. Tas nav noziegums – tā ir izvēle, kuru izdari. Otram vienkārši būs ar to jātiek galā! 

Neatkarīgi no tā, vai mēģini 69 pozu, dod vai saņem orālo baudu, vai meklē orālā seksa stimulatoru, ar kuru masturbēt, mēs ceram, ka tev būs ļoti patīkama diena! 

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5623
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2146
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1611
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
6
1487
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
314
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
404
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
384
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
7
423
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
271
Pieci greizi uzskati par seksu, kam tic daudzi
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā